Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi volt nálatok a feltétele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt nálatok a feltétele a házasságnak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 03:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

"Gyerek a feltétel"


bővebben?? kevés az infó.


Nálunk nem volt feltétel, csak ami az alap: szerelem, tisztelet, stb

2015. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Szülés után házasodik.

Mindegy a személy.

2015. jan. 15. 16:16
 23/29 anonim ***** válasza:

Nem volt.


Gyerek a feltétel? Mármint az, hogy házasság után mindenképp lesz gyerek? Mert azt nem lehet előre tudni. Nekünk is utána derült ki, hogy nem lehet....


Vagy arra gondolsz, hogy akkor vegyen el, ha úton a gyerek? Akkor már lehet, el se venne... Illetve lehet sokan azt gondolnák, hogy csak azért vesz el. Az sem jobb. Nem mintha mások véleménye számítana:)

2015. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
az utolsó választ már nem láttam.
2015. jan. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Ha megszületett a gyerek a kapcsolatban,akkor elveszi a hyerek anyját.Ennél világosabban nem tudom keírni.

A nő személye mindegy.

2015. jan. 15. 16:22
 26/29 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező (#22) gondoltál már rá, hogy legalább 3 összefüggő mondatot írjál le? "Szülés után házasodik" - És? Ne mi találgassunk már....
2015. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nálam feltétel, hogy szeressük egymást, hasonló értékrendünk legyen, hasonló céljaink olyan témákban, mint pl gyerekvállalás. De ez önmagában már a kapcsolathoz is kell. Külön a házassághoz nekem annyi, hogy éljünk együtt legalább 1 évet előtte, mert lakva ismerni meg a másikat igazán.

De ilyen anyagi, stb feltételeim nem lennének.

2015. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Végezze el az egyetemet.
2015. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Akkor igazából örököst akar.Ami talán érthető,de akkor meg válogatósabbnak kellene lenni a másik fél genetikumaban.

És szülés után még nem biztos,hogy a gyerek normális lesz,se fizikailag,sem szellemileg.

A szülés,az nem jó feltétel szerintem.

2015. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!