Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nagy bunkóság visszautasítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bunkóság visszautasítani a lánykérést/eljegyzést?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 23:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
75%
Én így 6,5 év után sem. Nem a papír köt össze... Van egy kisfiunk is és neveljük szeretetben boldogan. Annyi a különbség, hogy mi megbeszéltük előre...
2015. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem baj. Ha nem állsz készen rá, nyugodtan elmondhatod ezt a párodnak. Miféle kapcsolat az olyan ahol bármit is kényszerből teszel? Mondd el neki hogy mi az oka. Ha szereted, és ő is szeret akkor egy gyűrű nem oszt nem szoroz, meg fogja érteni. Nem egy tárgy tart össze benneteket hanem az érzések.
2015. febr. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem. A lánykérés attól kérés, hogy válaszhatsz igen vagy nem között.
2015. febr. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen nem bunkóság, hiszen ez életed egyik legfontosabb döntése, de a férfinak is az!

A párod három és fél év után össze akarta veled kötni az életét, te erre nemet mondtál. Én magamból indulok ki, nálam ez szakítóok. Ha nem akar hozzámjönni, akkor minek raboljuk egymás idejét? Én családot és gyerekeket szeretnék, és három és fél év szerintem bőven elég arra, hogy az ember eldöntse, élete párjával él e együtt. Ha a válasz a lánykérésre nem, akkor ott a kapcsolatnak szerintem vége, az kosár. Onnantól fogva a nő csak kihasználja a férfit, a csajt dobni kell és keresni valaki olyat, aki ténylegesen értékeli az embert és örömmel mond igent, nem pedig a időt pazarolni, olyan emberre akinek nem vagyunk elég jók.

Annál pedig nincsen szánalmasabb, ha valaki az anyagiakra hivatkozva mond nemet. Jó nagy marha lehet az, aki ilyen anyagias nőt kétszer megkér, ráadásul a házasság pont a közös vagyonról is szól.

2015. febr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Elméletileg az ember egy kapcsolatban egyértelmű jeleket küld, hogy mit szeretne, mi a jövő képe. Ha a partnerednek de "jaj férjhez akarok menni" jeleket sugrzol egyfolytában nem kell csodálkozni, hogy megkerne. Ha nemet mondasz készülj fel arra is, hogy vége lesz kapcsolatnk. Ritka megalazo helyzetet teremtestz egy nemmel. ... Ha ezt nem akarod, kor egyértelműen, meg mielőtt lanykeresre kerülne a sor le kell ülni és elmondani, hogy tudom is én, te 40 éves korom előtt nem akarsz ferjehzmenni, gyereket szulni
2015. febr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
89%
Hát én úgy nem is kérném meg a kezét, ha előtte kicsit nem puhatolóznék, nem beszélnénk róla, hogy ő mit szeretne. Persze nem direktbe, csak tapogatózás jelleggel. 3,5 év alatt már kiismeri az ember a másikat annyira, hogy elvileg tudja, mit akar, milyen válaszra számíthat. Az meg, hogy rossz paszban van, nem indok, hiszen nem azonnal kezd megesküdni, ez csak egy eljegyzés! Na ha ennek ellenére nemet mondana, soha a büdös életbe nem kérném meg még egyszer a kezét, az tuti! :D
2015. febr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
69%

A lánykérés MÉG nem eljegyzés! Ahogyan a házasságkötés sem egyenlő a lakodalommal. Lehet két tanús is.

Ha te 3,5 év után nem akarsz a felesége lenni, annyit jelent, hogy nem szereted és nem akarsz vele életed végéig együtt lenni.

Ezt mondd meg neki, és eldöntheti, hogy akar-e veled élni továbbra is tart, ameddig tart alapon.

2015. febr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Így van, az eljegyzés csak annyi, hogy megerősítitek egymást, a kapcsolatot, hogy hosszú távon képzelitek el, közös jövőt terveztek, de ez nem jelent automatikus esküvőt. Ha neked ez 3 és fél év után probléma, bizony elgondolkodnék a pasi helyében.
2015. febr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha nem is bunkóság, de biztosan rosszul esik a férfinek. Ugyanakkor tapintatosságból csak nem fogsz hozzámenni valakihez...
2015. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
87%

Egy pasinak eleg nagy esemeny (jo esetben!!) ha megkeri a szeretett no kezet, elegge rossz lehet neki, ha a masik nemet mond! nyilvan a pasi ugy erzi, van esely egy ujabb lepesre.

Ha en igy lennek, en sem kerdeznem tobbet.

2015. febr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!