Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Csak a pénz miatt akar elvenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a pénz miatt akar elvenni? Véleményetek?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve együtt élünk, 7 éve ismerem, azóta egy pár hónap kivételével együtt is vagyunk folyamatosan, az a pár hónap 4 éve volt, 4 éve jó a kapcsolat, szeretjük egymást. Most bejelentette, hogy majd kérjünk időpontot a házassághoz, és házasodjunk az adókedvezmény miatt. Kicsit kiakadtam, tudja, hogy én is szeretnék házasodni majd, vagy eljegyzést, de én úgy rendesen, nem ilyen kapkodva. Nem kéne párizsi eljegyzés, de legalább megkérhetne előbb, és utána a házasságkötés. Vagy most én reagálom túl? Elvileg anyagi gondjaink nem voltak, csak most vannak kisebb gondjaink, de az a kevés pénz nem ide, nem oda szerintem. Annyira hirtelen jött, hogy telefonba bemondja, hogy jövőhéten kérjünk időpontot...Volt már arról szó, hogy házasodunk, meg az adókedvezményről is, de én azt hittem legalább eljegyez. 27 éves, szal sietni sem kellene nekünk.
2015. márc. 4. 20:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
18%

Mi a külföldi biztosítás miatt házasodtunk előbb, igaz, hogy egyébként is arra az évre terveztük, és meg is kért rendesen. Viszont akkor eszünkbe is jutott, hogy pár hónap múlva nem fogom kapni a biztosítást, ha viszont összeházasodunk, akkor rajta keresztül meg igen. Na most itt a TB baromi drága, és közös háztartásban éltünk, nagyon nem volt mindegy, és az adókedvezmény sem... Ez itt összesen elég sok pénz, nem havi párezer. A közös jövőért dolgozunk, arra gyűjtünk, amiatt csináltuk, a pénz önmagában csak úgy nem lett volna elég indok.


A helyedben viszont mindenképpen megmondanám neki hogy hogyan érzek. Ha nem fogja fel, akkor meg beszélj valakivel, aki közel áll hozzá, és akitől elfogad tanácsot.

2015. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%

Ennel hulyebb indokkal is vettek maar el lanyt

Ne foglalkozz az indokal ha hozza akarsz menni menj hozza egyszeru a dolog.

ha meg nem akarsz mondj nemet es ne hisztiz

Engem azzal az indokkal kert meg hogy nem akar oreg menyesssoznyt ne varjunk meg eveket.

Ez sem eppen romantikus de nem erdekelt szeret el akart venni.

Elefant a porcelanboltban a ferfiak sokszor

2015. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
28%
Egy férfi azért vegyen el, mert szeret és velem akar élni és számára is fontos momentum, hogy törvényesen is egybekelünk. Nem véletlenül külföldön találtam meg álmaim férfiját. Tipikus magyar szarevő, hányinger mentalitás az ilyen, csak szánni tudom, ha valakinek ez jut és egy nő sem ilyet érdemelne. :( Szeretem a hazámat és ez a kétségbeejtő, hogy ilyen mentalitásra kényszeríti az embereket a gazdasági helyzet, hogy az adókedvezmény miatt vegyen el egy férfi valakit és ezt ki is mondja ráadásul (az meg az ő bunkósága). Le lehet nyugodtan pontozni a sárga földig, nem foglalkoztat az ilyesmi.
2015. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%

OFF Köszönjük tízmillió honfitársunk nevében, hogy büszkék lehetünk messzire szakadt hazánkfiára stílusa, kultúrája, kifinomult humanizmusa és széles látőköre miatt. ON


A kutya itt van elásva:

"Volt már arról szó, hogy házasodunk, meg az adókedvezményről is,"


Szóval már beszéltetek mindkettőről. Egy átlag férfinek ez azt jelenti, hogy meg van beszélve, már csak a lebonyolítás van hátra. Ha derült égből, meglepetésként jött volna ezzel, akkor azt mondom, gáz. De ha már beszéltetek minderről, akkor nem csoda, hogy nem körített valami "színjátékot" az egésznek, amikor ő eljátssza a romantikus kérő szerepét, te pedig a meglepett, mit sem sejtő szűzlányt alakítod nagy hitelességgel. Párként megbeszéltetek valamit és most megvalósítjátok. Mondtad te neki akkor, amikor szóba jött, hogyan szeretnéd? Hogy de azért te még vágysz erre vagy arra, vagy azt vártad, hogy gondolatolvasó módjára találja ki, hogy a megbeszélés után még kéne valami?

2015. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
16%

"Köszönjük tízmillió honfitársunk nevében, hogy büszkék lehetünk messzire szakadt hazánkfiára stílusa, kultúrája, kifinomult humanizmusa és széles látőköre miatt."


Én köszönöm az észrevételt, nem biztos, hogy kikérem magamnak. Engem legalábbis biztos nem a "szocpol" miatt fognak elvenni. Nyugodtan utánam lehet csinálni, ha valaki szebb életre vágyik.

2015. márc. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

Nehogy mar az legyen eleted legnagyobb sikerelmenye hogy sikerult elvetetni magad egy kulfoldi pasival.

Szomoru..

Aki szebb eletet akar azz magatol megy kulfoldre nyelvet tanul iskolaba jar es utana megy ferjhez magyar vagy kulfoldi ferfihez.(en igy tettem)

Egy ember no vagy ferfi kizarolag sajat maga sikereivel dicsekedhet nem azzal hogy kivel hazasodik ossze.

2015. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16%
hogy őszinte legyek, nekem ez a praktikus gondolkodás mindig sokkal jobban bejött, mint a rózsás-gyémántgyűrűs-letérdelős giccs... cseréljünk pasit :D
2015. márc. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

Az én vőlegényem sem vitte túlzásba. Kijelentette, hogy jövő nyáron esküvő. Aztán pár hétre rá szex után nekem szegezte a kérdést: de most komolyan, hozzám jössz?


Na szóval ennyi volt, mese volt. Azért az 5000 Ft nem az az összeg, ami egy pasit házasságra fog sarkallni, szerintem csak zavarba hozza a téma, és a ffi agyának ez épp elég logikus indok ahhoz, hogy kézzelfogható legyen.

2015. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
32%
Igazad van, minek ezt elkapkodni... azért az 5 ezret add neki oda, kár ne érje!
2015. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%

"külföldön találtam meg álmaim

férfiját. Tipikus magyar szarevő,

hányinger mentalitás az ilyen, csak

szánni tudom"


Én is csak szánni tudlak érte. :)

2015. nov. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!