Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Semmi sem jó, akkor mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi sem jó, akkor mégis mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátommal 6 éve vagyok együtt, 1 éve élünk együtt. Bevallom, nem vagyok profi szakács, de könnyebb ételeket meg tudok csinálni, ezen kívül mostam, vasaltam, takarítottam, elláttam, úgy hogy mellette dolgozok is teljes állásban. Én már egyre stresszesebb vagyok, nagy rajtam a nyomás és úgy érzem, hogy ez már nem is párkapcsolat, hanem anya-és-kisfia kapcsolat. Emiatt sokat veszekedtünk, voltak nagyon csúnya esetek és olyankor mondta is, hogy ő nem fog engem így elvenni. Besokaltam. Most már csak a saját dolgaimat teszem rendbe, magamra főzök, nem takarítok. Megmondtam neki, hogy nem vagyok se az anyja, se a bejárónője, nekem semmi kötelességem utána takarítani. De ez sem vezet jóra, megint megkaptam, hogy "na ezért nem foglak én téged eljegyezni", pedig állítása szerint anno valamikor akart, bár én ennek semmi jelét nem láttam. Most akkor mégis mit akar?
2015. ápr. 3. 21:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Pfff ne alázd magad tovább emellett a barom mellett!


Én sem tudok nagyon jól főzni, és takarítani se szeretek különösebben, persze nem élünk koszban. Mivel mindig van aki kitakarítson, vagy főzzön. Vagy ő, vagy én. Közösen, kölcsönösen.

2015. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Végül szakítottunk... Veszekedésből álltak az ünnepek, de én próbáltam volna helyrehozni a dolgokat. Én az utolsó pillanatig hittem, hogy ő is helyre akarja hozni, aztán amikor szóvá tettem, hogy fizessük ki az albérletet, akkor jelentette ki, hogy ő csak felesben fizet, a félretett pénzt elvette és itt hagyott 40 ezer forinttal (200 volt félretéve + a költőpénz), amiből még fizessem ki a lakást! Ennél a pontnál sokaltam be...

2015. ápr. 9. 00:01
 23/23 anonim ***** válasza:
Jo volt olvasni a hozzaszolasokat, tanulni lehet beloluk.
2015. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!