Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai eljegyeznem? Fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai eljegyeznem? Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és úgy döntöttem megkérem a kezét.

Figyelt kérdés
Tudom hogy örülne neki, és én 1-2 év múlva szeretném elvenni. Szóval az a kérésem hogy fél év után nem korai-e ez?
2010. márc. 9. 18:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
87%
Csak az érzéseidre hallgass! Ha már nem marad benned bizonytalanság, akkor kérd meg! És ne másokat kérdezz, hanem magadat!
2010. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
89%
Mi két és fél éven keresztül voltunk együtt. Voltunk. Fél évesen jött a gondolat hogy eljegyezzük egymást, de hát vége lett. Szerintem várjatok még. Ha úgyis egymásnak lettetek teremtve, akkor mindegy mikor jegyzitek el egymást, úgyis egymáséi lesztek. Ha meg nem, akkor minek eljegyzést felbontani?
2010. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

Én még várnék, de ahogy neked jobb, ahogy a szíved diktálja. :)

Engem három év után jegyeztek el, lassan már harmadik éve, esküvőt már tervezzük, de egyelőre csak belátható időn belülre, konkrétan még nem, bár ha rajtam múlna, holnap már mennénk is esküdni. :)

2010. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Akkor kéred meg amikor akarod. Hallottam én itt az oldaon már olyat is, hogy egy hét után házasodtak és 20 éve boldogok. Van aki meg 5 évig tervezget, aztán 1 év múlva válik.

Ha meg örülne neki, akkor futás és kérd meg. Te is örülsz ő is örül, aki meg izél, hogy korai, az féltékeny :)

2010. márc. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Dönts a szíved szerint. Amúgy szerintem nem korai. :)
2010. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%
tudom, hogy sok szubjektív dolog van egy kapcsolatban, de fél év kevés arra, hogy valakit megismerj. most még dúl a szerelem, csak a szépet látjátok mindketten. én még várnék a helyedben minimum az első évfordulóig, de inkább míg másfél évesek lesztek és ha akkor is így érzel, akkor jönne az eljegyzés. főleg azért is, mert nem tartom jónak a hosszú jegyességet. ha megkéred valakinek a kezét, az az ideális, ha egy év múlva el is veszed
2010. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%

Ismerek olyan párt, akik 1 év együttjárás után összeházasodtak, ennek már több mint 20 éve, és most is együtt vannak.

És olyat is, akik 4 év együttjárás után tartottak eljegyzést, fél évre rá esküvőt, aztán kb egy év múlva már elváltak.

Ha mindketten szeretnétek az eljegyzést, akkor ne habozz.

Sok boldogságot!

2010. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
63%

Az a lány "érettségétől" függ.

Én pl nagyon szeretem a barátom és vele is gondolkodoma jövőben, de biztos, hogy nagyon megrémülnék, ha megkérné a kezem...mennyi idősek vagytok?

f

2010. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
ha igazán szereted akkor miért ne kérhetnéd meg a kezét.én drukkolok neked
2010. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Jaj nehogy már más döntsön helyetted:D

Ezt ti tudhatjátok, ha elég komolyan godoljátok akkor kérd meg a kezét.Az még nem esküvő, de a lánynak is valószínűleg sokat jelentene, érezné mennyire fontos neked:D

2010. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!