Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Korai eljegyeznem? Fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai eljegyeznem? Fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és úgy döntöttem megkérem a kezét.

Figyelt kérdés
Tudom hogy örülne neki, és én 1-2 év múlva szeretném elvenni. Szóval az a kérésem hogy fél év után nem korai-e ez?
2010. márc. 9. 18:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

én 6évig voltam együtt az exemre, és nem volt eljegyzés és még jó is, mert szét váltunk.

Amostani párommal már 2,5éve vagyok együtt, de még most sem érzem, hogy eljegyezzen, pedig már 1,5éve együtt is élünk. Majd eljön az ideje neki. De még nem most.

Szerintem nagyon korai, legalább 3év az az idő ami után biztosan el lehet dönteni, hogy biztosan ezt a fontos döntést meg kell e hozni.

De ez az én véleményem!!

2010. márc. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs időhöz kötve, hogy most cakk 3 év...de 1,5-2 év minimum teljen el:)

Csak mert egy év alatt, vagy fél év alatt nem biztos, hogy rendesen kiismerted. Én 2,5 éve vagyok a párommal, de még mindig okoz meglepetéseket:D

Mondjuk most már igen-t mondanék, csak még nem alkalmas:D

2o-L

2010. márc. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Van egy olyan szokás, hogy kb az esküvő előtt egy évvel kell megejteni az eljegyzést.
2010. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ha tuti örülne, hajrá :)
2010. szept. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!