Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lesz valaha esküvőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha esküvőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, együtt élünk a nővéremmel és az anyukámmal, ők sok vizet nem zavarnak, lenne lehetőségünk lakást venni, mert elég sok segítséget kapnánk hozzá, de ő nem akarja, mert miért fizessen 20 évig hitel. Gyereket már szeretne, de elvenni nem akar, mindig csak azt mondja, hogy majd egyszer.Én viszont elösször esküvőt szeretnék és csak utánna gyereket. Ebbemár lassan egy éve nem tudunk megegyezni.Egy pasinak ennyire nagy dolog az esküvő?!? Ti mit tennétek? Egyébkén jó a kapcsolatunk, nem veszekszünk, de mind a ketten más akarunk...
2010. márc. 10. 12:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes egy párod van. :-(


Jelenleg minden kívánsága teljesül: kényelemben és olcsón lakik, van aki főzzön-mosson rá, és kiszolgálja az ágyban. Minek is változtatna ezen, és vegyen a nyakába felelősséget, elköteleződést, hitelt, gyereksírást, munkát? Minek változtatna, amikor így tökkkéletesen kényelmes neki?


Egy FÉRFI, egy valóságos FÉRFI azonban nem tökölne. Küéönmenne a párjával, elköteleződnek mellette, vállalná a plusz munkát, a kevesebb pénzt, a családot.


Épp tegnapelőtt hallottam, hogy a mai kor hibája, hogy megfordult az áldozathozatal iránya. Régen minden áldozatot meg tudtak hozni a házasságért, a családért, a gyerekekért: pénzt, kényelmet. Ma meg mindent feláldoznak a pénzért és a kényelemért: a házasságot, családot, gyerekeket is.


Dönteni csak te tudsz. De eddig 6 évet pazaroltál erre a fickóra. 1 év után már tudnod kellett volna, meg kellett volna kérdezned, hogy mégis mit akar kezdeni veled...

2010. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld ezt mg vele komolyan , és ha nem megy akár szereted akár nem szakítani kell!

Az elsőnek igaza van,a szerelem sajnos téged is elvakít de ha most olyen mi lesz később csak az lehet majd amit ő akar! Lépj fel mert rádkap!

2010. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
86%
Én is hasonló helyzetben vagyok most. Hallgatom, hogy mások boldogan szervezik az esküvőjüket, az ő párjuk szívesen elveszi őket. Az enyém beszélni sem hajlandó róla. Napok óta sírok ez miatt, nem akarom ráerőszakolni az akaratomat, az lenne a jó ha valóban azon lenne hogy elvegyen, a saját akaratából. De ez neki nagyon kényelmes, hogy mindene megvan, és még csak hozzám sincs láncolva. Én sem értem, miért ilyen nagy dolog, nekem úgy is jó lenne ha két tanúval megesküdnénk, nem akarok nagy felhajtást, de ő hajthatatlan. Mindenképp meg kellene beszélni ezt, tudom milyen nehéz, nálunk biztos veszekedés lesz emiatt, de már nem tudom palástolni az elkeseredettségemet.
2010. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
ÉN nem szülnék neki gyereket esküvő nélkül. Külön lakásba is be kéne fektetnetek, akármilyen nehéz is, nem lehet örökké a szülőknél élni. Sok sikert mindehhez!!
2010. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

unokatesóm járt így, hogy az élettársa gyereket akart volna, de esküvőt nem. ő azt mondta neki, hogy "jól néznék ki, ha minden PASIMNAK szültem volna". jól kihansúlyozva a "pasim" szót...értette, megvolt az esküvő, utána baba, és most várják a másodikat. de ehhez a sarkára kellett állnia! egyébként én magam is az esküvőm napjáig szedtem a gyógyszert (konkrétan aznap vettem be az utolsót), szóval a Te álláspontod a normális!


egyébként szerintem ez a veszélye a hosszú együttélésnek, hogy "belekényelmesedik" a pasi, nincs motivációja arra, hogy megnősüljön, hiszen a házasság előnyeit élvezi házasság nélkül is...

2010. márc. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
13:01-es! szerintem Nálad a drasztikus megoldás segíthet: költözz haza a szüleidhez, ha reklamál mondd meg, hogy Te családi állapotod szerint HAJADON vagy, tehát oda költözöl, ahova akarsz. ha ezek után elgondolkodik, és megkéri a kezed, akkor szeret. ha nem, akkor kár a gőzért, sok értelme nincs folytatni, inkább keress egy számodra megfelelő férfit, ne vesztegesd rá a drága idődet!
2010. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Szóval miért fizetne 20 évig hitelt? A kis elkényeztetett...
2010. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Nekem isényelmes, mert ő főz! :) Deszeretnék már csak vele együtt élni! A házaságról nem szeret beszélni, ráerőltetni nem akarom, mert annak nincs értelme! Szerintem az a baj, hogy a szülei elváltak és mind a 2-en újra házasodtak, nem hisz a házasságban, de azt mondja, hogy velem akar megöregedni, ami aranyos, de én ezekszerint még kicsit régimódú vagyok, ezzel hogy elősször esküvő, utánna gyerek. Elhagyni nem szeretném, mert tényleg jó vele, kiegészítjük egymást! Álompárnak hívnak minket, de ez az esküvő téma, ez nem megy nekünk...
2010. márc. 10. 13:12
 9/44 A kérdező kommentje:
csak 4-5 milliót kellene felvennünk egy lakáshoz, ami szerintem a mi körülmények között nagyon jó...erremondja, hogy nem akar évekig fizetni, amit azért mond, mert a szülei megtehetnék, hogy egy teljes lakást vegyenek neki, de ők meg csak a felét akarják kifizetni! Ebbe én nem szólok bele, mert nem az én pénzem!
2010. márc. 10. 13:15
 10/44 anonim ***** válasza:
57%

Mi hasonlóan vagyunk, mégis kicsit másképp látom a dolgot :) Hat éve vagyunk együtt öt éve lakunk együtt (én L 24, ő F 28), néhány éven belül a gyerkőcöket tervezzük, de esküvőt nem :) Én végignéztem a nővére esküvőjét, és tudom, hogy na ez az amit nem akarok...na meg utána mindkét nővére válását is... Szerencsére mindketten úgy gondoljuk, hogy egy papír miatt nem fogunk felhajtást csapni, vagy max egy Vegasi nyaralás alkalmával beesünk az egyik kápolnába :D

Nekem elég elköteleződés az, hogy TŐLEM akar gyereket és én mondtam neki, hogy esküvő ne legyen, amiben ő is egyetértett.

2010. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!