Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lesz valaha esküvőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha esküvőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, együtt élünk a nővéremmel és az anyukámmal, ők sok vizet nem zavarnak, lenne lehetőségünk lakást venni, mert elég sok segítséget kapnánk hozzá, de ő nem akarja, mert miért fizessen 20 évig hitel. Gyereket már szeretne, de elvenni nem akar, mindig csak azt mondja, hogy majd egyszer.Én viszont elösször esküvőt szeretnék és csak utánna gyereket. Ebbemár lassan egy éve nem tudunk megegyezni.Egy pasinak ennyire nagy dolog az esküvő?!? Ti mit tennétek? Egyébkén jó a kapcsolatunk, nem veszekszünk, de mind a ketten más akarunk...
2010. márc. 10. 12:45
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
75%

Nos, úgy tűnik, hogy te nem akarsz lépni. Akkor pedig így marad a helyzet, és egyszer csak arra ébredsz, hogy 38 éves vagy és hiába akarsz gyereket, egyszerűen nem jön...


Te tudod. De ha nem teszel semmit és így is vele maradsz, akkor ne panaszkodj.

2010. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
84%

Száz szónak is egy a vége:ez a pasi nem akar téged elvenni.

Egy bizonytalan,határozatlan,vaszilálgató alak.

Milyen lenne ha családotok is lenne?

Egy pasi legyen határozott,nyílt,őszinte és egyenes.

Szerintem ezek a tulajdonságok nincsenek meg a párodban.

2010. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
68%

Az első esküvőmnél én voltam aki nagyon akarta...Később elváltunk,és nem is értettem miért voltam oda a lagziért.A párommal lassan 15 éve együtt élek..Nem vágyok arra,hogy elvegyen feleségül,hisz enélkül is boldogok vagyunk.39 évesen szültem a harmadik gyermekemet.A párom már említette,hogyha akarok akkor 2 tanús lagzi lehet..nem akarok..Papír nélkül is tökéletes a kapcsolatunk...

Ahogy én sem szeretem ha erőltetnek valamire,az se jó ha egy férfit nagyon erőltetünk..Vannak akiknek nem olyan fontos a lagzi...Van aki ezért él-hal...Nem vagyunk egyformák...

2010. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem érvelj azzal, hogy ez mennyire fontos neked. És, hogy vannak dolgok, amik neki fontosak, és neked kevésbé, mégis engedsz.

Most talán ő is engedhet. Ne legyen önző. Ne vegye el tőled az esküvő örömét.

Mondd el neki, hogy minden álmod az, hogy elkápráztasd őt a gyönyörű esküvői ruhádban, és mindenki irigykedjen rá, hogy egy ilyen fantasztikus nőt vezethet az oltár elé.

Mondd el neki, hogy te annyira szeretnéd szétkürtölni a világba, hogy őt szereted, és mindenki előtt kimondani, hogy "igen, te vagy az én uram, az én férjem".

Mondd el neki, mennyire szeretnéd, férjednek szólítani, hogy az mennyire más, mint hogy azt mondod a barátod, vagy élettársad.

Egyszóval hívd fel a figyelmét arra, hogy ebben mennyi szép, romantikus dolog van és picit piszkáld meg a hiúságát... és talán rábólint. :)


És szerintem is várj a babával az esküvőig... viszont semmiképp se szakíts vele csak azért, mert nem akar elvenni. Max lebbentsd fel neki, hogy lehet egyszer válaszút elé állítod majd... de sok pasi nem szereti a fenyegetőzést.


Sok sikert! :)

2010. márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Igazándiból csak ezt kellene nekem is eldönteni, hogy számít-e az esküvő!?! Változik-e valami egy papírral? Nagy esküvőt nem akartam soha, de valahogy nekem az egy megerősítés! Nem panaszkodni akarok, csak pár napja ezen gondolkozok, hogy mennyire fontos egy kapcsolatban.
2010. márc. 10. 13:35
 16/44 anonim ***** válasza:
57%

13:32-es vagyok.


Szerintem az esküvő lényege nem a papír, hanem a szentség.

Nem az a lényeg, hogy jogilag házasok legyetek, hanem, hogy Isten előtt azok legyetek.

Persze, ha nem hisztek Istenben...

2010. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
akinek "csak egy papír" annak nem fontos, de normál esetben az :) nekünk is sokkal jobb lett a kapcsoaltunk az esküvő után, olyan lett, mint az elején. életre szóló élmény szerintem, életem legszebb napjának tartom a mai napig! és oyan jó kimondani: férjem, feleségem...ezzel napont többször az összetartozásunkat nevezzük néven...meg a gondolat, hogy a csjt. hatálya alá tartozik a kapcsolatunk :P...CSALÁDjogi törvény, benne van a lényeg a nevében :)
2010. márc. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

13:37


Éppen ezért kapok azoktól agyrémet, akik bár életükben csak akkor voltak templomban amikor benyomták őket a keresztvíz alá, mégis templomban házasodnak. Csak a képmutatás miatt...

pedig én nem tartom magam vallásosnak

éppen ezért nem házasodnék soha templomban

2010. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
72%
13:38. nameg a templomiról nem is beszélve...a legszebb része volt az egésznek, és benne van a lényeg: felvállaljuk egymást Isten és ember előtt...
2010. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
38%

Jaj már utolsó!

És aki nem akar templomi esküvőt??Én is csak anyakönyvezetőnél voltam mégis boldog vagyok.Ugyan már...Aztán ha elválnak újra nem mehet férjhez a nő mert vissza kell menni a templomba szétválasztásra.Jaj ez a vallásos duma.


Amúgy,zsarolni és fűzögetni sem kéne a pasit kedves kérdező.

Nem gyerek már.én még egyszer utoljára rákérdeznék határozottan,hogy mit vár ettől a kapcsolattól,aztán ha ismét csak meresztgetné a szemét,én elgondolkodnék,hogy érdemes-e vele maradnom.

2010. márc. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!