Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lesz valaha esküvőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha esküvőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, együtt élünk a nővéremmel és az anyukámmal, ők sok vizet nem zavarnak, lenne lehetőségünk lakást venni, mert elég sok segítséget kapnánk hozzá, de ő nem akarja, mert miért fizessen 20 évig hitel. Gyereket már szeretne, de elvenni nem akar, mindig csak azt mondja, hogy majd egyszer.Én viszont elösször esküvőt szeretnék és csak utánna gyereket. Ebbemár lassan egy éve nem tudunk megegyezni.Egy pasinak ennyire nagy dolog az esküvő?!? Ti mit tennétek? Egyébkén jó a kapcsolatunk, nem veszekszünk, de mind a ketten más akarunk...
2010. márc. 10. 12:45
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatot nem azért adják fel, akik feladják, mert nem akar egy jelentéktelen dolgot a pasi, hanem egy fontos dolgot nem akar. Nem akarja kimondani hivatalosan, az egész világ előtt felvállalva, hogy ő az én párom, jóban-rosszban. Nem akarja azt mondani, hogy holtomiglan. Nem akarja, kifejezni, hogy több vagy neki, mint bármelyik csaja. Gyenge érv az, hogy xy is elvált. Persze, mert nem illettek össze. De nem azért vált el, mert esküvő volt, hanem azért, mert nem illettek össze. Ennyi erővel, akkor költözzetek szét és ne legyetek együtt, mert a sima párkapcsolatok is megromlanak, és szétmennek.
2010. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

A magyarországi házasságkötési -válási statisztika szerint a házasságok ritkábban bomlanak fel, mint az élettársi kapcsolatok...vajon miért?

Mert az utóbbinál ott marad a menekülési útvonal!


És az előbbi hsz jól leírta, hogy nem azért válnak az emberek, mert házasodnak! Az élettársi viszonyokban gyakoribbak a válások!

2010. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Engem nem az ijesztene meg, hogy nem akar esküvőt, hanem az, hogy nem akar függetlenedni a szülőktől, pedig neki szívesen adnának (én meg már függetlenednék, de amit segíteni tudnának, az egy kis méretű lakható állapotú lakás hiteléhez se elég, és ezt is vissza kellene forgatnom öcsémnek).
2010. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:

Beszélgettünk! :)

Szeretne esküvőt, csak majd olyat szeretne, hogy ne kelljen számolgatni, hogy miből fizessük ki... ami szerintem jogos, de mondtam neki, hogy nagy esküvőt nem szeretnék. És nem szeretne évekig jegyben járni, mert szerinte annak nincs értelme! Úgy szeretné, hogy ha megkéri a kezem, akkor 1éven belül legyen az esküvő! Ezzel engem megnyugtatott! :)

Lakást meg nyár környákén kezdünk el nézegetni, hogy mik a lehetőségek, mert addigra fizetjük ki az autónkat! Szóval én most boldog vagyok, mert tudom, hogy velem akar lenni nagyon sokáig! :)

2010. márc. 12. 16:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!