Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Lesz valaha esküvőm, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha esküvőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk együtt, együtt élünk a nővéremmel és az anyukámmal, ők sok vizet nem zavarnak, lenne lehetőségünk lakást venni, mert elég sok segítséget kapnánk hozzá, de ő nem akarja, mert miért fizessen 20 évig hitel. Gyereket már szeretne, de elvenni nem akar, mindig csak azt mondja, hogy majd egyszer.Én viszont elösször esküvőt szeretnék és csak utánna gyereket. Ebbemár lassan egy éve nem tudunk megegyezni.Egy pasinak ennyire nagy dolog az esküvő?!? Ti mit tennétek? Egyébkén jó a kapcsolatunk, nem veszekszünk, de mind a ketten más akarunk...
2010. márc. 10. 12:45
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%
13:40-es, én azt kiegészítésként írtam, ott van az elején, én írtam a 13:38-ast is. aki nem akar templomban esküdni, ne tegye, de ne vonja kétségbe, hogy másnak ez fontos! én sem mondtam rosszat azokról akik csak polgárilag házasodtak össze...
2010. márc. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
"én még egyszer utoljára rákérdeznék határozottan,hogy mit vár ettől a kapcsolattól,aztán ha ismét csak meresztgetné a szemét,én elgondolkodnék,hogy érdemes-e vele maradnom." ebben meg igaza van a 13:40-esnek szerintem is, válasza első részének minősíthetetlenségétől függetlenül...
2010. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
79%

Bocsánat nem utolsó!!!

13:37-es válaszolónak szántam,de közben írtak:)

De akkor is ez a templomi herce hurca semmire sem jó,váláskor meg csak a baj van vele.

Attól még lehet valaki tiszta szívű ember ha nem fog templomban házasodni.

Szabad vallásgyakorlás van,abban hiszel akiben amiben csak akarsz,nevezhetjük Istennek,Buddhának,Jézusnak,Allahnak.Tök mindegy.

2010. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 A kérdező kommentje:

Ha ez fontos templomi esküvőre nem vágyok! De jólenne tényleg, ha azt mondhatnám, hogy ő a férjem! :D

Erőltetni nem fogom soha, de nem hiszem, hogy emiatt elhagynám, ennél fontosabb nekem ő. De ma szerintem beszélgetni fogunkha hazajön! Én itthon vagyok betegen! :D

2010. márc. 10. 13:46
 25/44 anonim ***** válasza:
54%

"De akkor is ez a templomi herce hurca semmire sem jó,váláskor meg csak a baj van vele." én erre írtam, hogy akkor Te ne tedd :) én katolikus szertartás szerint esküdtem, mégse zavar, ha valaki zsidó, protestáns, hindu vagy csak világi szertartás szerint teszi ezt. nem értettem, hogy Téged miért zavar? nem kötelező, lehetőség, ami ebben az országban hál'Istennek adott, és mindig is adott volt a legsötétebb Rákosi-korszakot leszámítva :) de ne kanyarodjunk el a tárgytól :P


abban egetértünk, hogy ha ilyen határozatlan minden-mindegy felfogású fószer a kérdező pasija, rúgja ki :)


azt keressük, ami összeköt, ne azt, ami szétválaszt :P

2010. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy lenne más megoldás, mint a szakítás. Ő nem akar elköteleződni, nem lehet kényszeríteni, neked viszont fontos, így tőled nem lehet megvonni.

Persze, egy papír nem változtat semmit, de a papír a szándék és az elköteleződés megtestesítője. Az pedig - vagy annak a hiánya - nagy jelentősséggel bír.

Ha csak a felhajtástól írtózik, lehet kis esküvő, csak tanúkkal (ez tolerálnod kell, hiszen nem a körítés a lényeg). Ha viszont magától a házasság intézményétől írtózik, be kell ismernetek magatoknak, hogy ez egy sehova sem vezető, meddő kapcsolat.

Ő nem szeret eléggé, te meg sose kapod meg, amit szeretnél, legalábbis tőle nem.


Egy ismerősömék ezt vagy 8 éve játsszák. Az idő meg múlik, és egy nőnél - bárki bármit mond - ez nem mindegy. Minél tovább húzzátok, annál több időt vesztesz és annál nehezebb lesz újrakezdeni.

A párod viszont nem lesz szívbajos, ha jön egy jobb, semmi nem fogja otttartani. A gyerek se.

Ilyen embernek én nem szülnék.

Ha nem akarná ugyanis meghagyni a lehetőséget a menekülésre, akkor elvenne.


(Tisztában vagyok vele, hogy bármikor el lehet válni. Ismétlem, nem ez a fontos, hanem a szándék.)

2010. márc. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

13:08,

Ezt nem tehetem meg mert az én szüleimnél lakunk.

2010. márc. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
13:52! akkor menj el valahova egyik este. bulizni, vagy csak sétálni, barátnődhöz, bárhová. ha hazaérsz, kérdőre fog vonni, hol voltál, akkor jöhet a "családi állapot" duma. csak kapcsol, hogy Te egyenlőre a törvény és az emberek szemében is FÜGGETLEN nő vagy, és elgondolkodik, akar-e ezen változtatni, vagy nem. meg is mondhatod neki, hogy ahogy Veled JÁROK, járhatok mással is...
2010. márc. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó tökéletesen leírta!

Menekülési útvonal nyitva résnyire.

Ez a lényeg,Te meg kedves kérdező csak ámítgatos magad,csak vársz mint Júlia Rómeóra.Hidd el nekem,nincs értelme.És csak megy az idő,telnek a hetek,hónapok,évek és még mindíg nem vesz majd el.Aztán Te meg leszel 35.Ő meg marad kanos bika,aki mindíg talál felszarvazni valót.

De neked mi marad?A gyermekszülés is nehezítettebb akkor már,stb stb.

Jól gondold meg,nem vagytok már csacska tinik,egyik nap ez másik nap az a variáció,legyetek felelősségteljes felnöttek.

2010. márc. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem utolsó,hanem 13:50-es válaszoló!

megint írtak:)

2010. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!