Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt olyan köztetek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan köztetek, hogy a párotok azt mondta, hogy a házasság csak papír, de mégis egy idő után elvett titeket feleségül?

Figyelt kérdés

2016. aug. 12. 18:14
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
9-es: az csak egy kérdés volt :D megkérdeztem tőle, azért nem árt, ha az ember nyíltan kimondja. Még a végén azt hitte volna rólam, hogy élnék vadasban :D
2016. aug. 12. 18:58
 12/37 anonim ***** válasza:

Azért másodéves egyetemistaként, 10 hónapos együttélésben nem kicsit durva eljegyzésről álmodozni :/


Majd ha 2-3 éve dolgozol te is, esetleg újra szóba hozhatod.

2016. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Nem másodéves egyetemista vagyok, hanem mesterszakon végzős. Így értettem az egyetemi képzés második évét :) Amúgy 27 éves vagyok, és már van egy diplomám.
2016. aug. 12. 19:27
 14/37 A kérdező kommentje:
És dolgozom , munka mellett tanulok is .
2016. aug. 12. 19:37
 15/37 anonim ***** válasza:
44%
Akkor mi vagyunk az ellenpelda. Ferjem nem akart eskuvot, de egy ido utan kellettek azok a bizonyos papirok.... persze, mindent lehet kulon szerzodesekben tisztazni, de az sok penz, es altalaban tamadhatok is. Esetunkben ezeket szerettuk volna: ha egyikunk meghal, a masiknak legyen haszonelvezeti joga, orokolhessunk egymas utan (akkor meg nem volt gyerekunk), ha egyikunk nem kepes kommunikalni, a masik donthessen a helyeben (igen, pl. komaban levo tars elore megbeszelt kereset csak akkor teljesiti a doki, ha hazasok. Vagy akkor sem.. ), kozos gyerek viselhesse a nevet (ugye erre is van kulon apasagi nyilatkozat), ha egyikunk meghal, a masik automatikusan nevelhesse a gyereket tovabb. Ezekkel felhivtam egy ugyvedet, azt mondta, egyszerubb volna osszehazasodni. Igy, 13 ev ismeretseg utan (amibol 12-t egyutt eltunk) osszehazasodtunk.
2016. aug. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Vida Sándor válasza:

Én mindig elleneztem a házasságot, hisz az csak egy papír.

2000-ben lett egy kapcsolatom, ott mondhatnám megkérték a kezem :) 2002-ben eljegyzés, 2003-ban július 13.-án esküvő. 3 gyermek, építkeztünk, máig is együtt vagyunk.

Tudom, hogy legtöbbször ez nem így van, de így alakult.

De, hogy ellen példát is mondjak: Egyik barátom soha nem házasodott össze, 25 éve együtt vannak, két gyerek, családi ház, és nem is úgy néznek ki, hogy valaha is külön mennének.

2016. aug. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Testvéremék voltak így. 9évig éltek együtt (fél év után költöztek össze) amíg mindig azt mondták hogy nem kell esküvő, tavaly bejelentették hogy lesz, így most 11év után házasodnak.
2016. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Jajj de jó gratulálok nekik!
2016. aug. 14. 08:12
 19/37 anonim válasza:
Mindenre van példa és ellenpélda! Anno én nem akartam esküvőt, aztán mégis belementem (nő vagyok). 28 évi remek házasság lett a vége, most már 38 év lenne, ha nem halt volna meg:(
2016. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a szituban vagyok, mint te.

Azt gondolom, hogy mivel a párod nem mondta ki kerek-perec, hogy sosem vesz el (sőt, ahogy írtad, jelezte, hogy változhat a döntés - és már kötöttetek is egy kompromisszumot), így nem tartanék attól a helyedben, hogy örökre pártában maradsz. Csak még odébb van a dolog, még a párod sem érett meg rá. :)

2016. aug. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!