Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem akarja megkerni a kezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja megkerni a kezen mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 eve vagyunk egyutt es mikor kozeleg a karacsony,szulinap vagy barmely mas esemeny mindig azt varom hogy gyuru legyen. Most pl megkaptam a valentin napi ajandekom egy kicsit hamarabb es hat nem az amire szamitottam. Probaltam orulni de eszrevette rajtam hogy nem vagyok boldog. Kerdezte mi a baj de csak annyit mondtam "semmi,tetszik az ajandek". E miatt most rosszul erzem magam hogy igy megbantottam de nem tehetek rolla :(

Mit tennetek a helyembe elmagyaraznatok neki hogy mi zajlodik le bennem vagy hagyjam a fenebe?


2017. febr. 12. 08:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%

A párom exe másfél év után megcsalta a páromat, mert nem vett neki gyűrűt. Nem is éltek együtt, a lány még iskolába járt, nem tudom mit gondolt, de szerintem ez a gyűrű téma, emiatt megpukkadás annyira szánalmas... Mondjuk azóta együtt van azzal a pasassal, az el is jegyezte fél éve, nem baj, hogy rendes házuk sincs, szinte putriban élnek, de már 1 hónap sem kell, hogy Jöjjön szegény gyerek.


Ez az egész gyűrű téma átment képmutatásba, és ha kapsz gyűrűt, egyből kiposztolod mindenhova és el is veszti értékét, Ennyit érne az egész?

2017. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

De bszki, nem gyurut kell akarni, nem is eskuvot, nem is naszutat hanem HAZASSAGOT! Itt van a kutya elasva h neked a gyuru az csak a hetedik szin lenne a boldogsagod szivarvanyaban, nem pedig egy allomas a felnott elet, a csalad, a felelossegvallalas fele vezeto uton.

Plusz nem artana beszelni ezekrol a paroddal, mert nem a mult szazad elejen vagyunk, ahol egy ev utan automatikusan jar a gyuru....

2017. febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam posztolni semmi ilyesmit a kozossegi oldalakra. Nem elunk egyutt de minden nap nallam van. Es gyerekrol beszeltunk mar azt mondta akar de még nem most majd par ev mulva. Hazassagot is akar de azt sem most. Elmondtam neki amit erzek es az volt ra a valasza hogy jelentosebb esemenykor szeretné a gyurut
2017. febr. 12. 11:02
 14/17 anonim ***** válasza:
23%
Együtt sem éltek, minek kérné meg a kezedet, basszus? Majd 2-3 év közös lakás után esetleg.
2017. febr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
16%
Mi a fenének kérne meg, ha nem is éltek együtt? Te bolond vagy? Mi ez, valami tini kamukérdés?
2017. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Le kéne ülni és őszintén megbeszélni,hogy kinek mi a tervei a jövőben.Mikor tudnátok összeköltözni, akarna -e házasodni,ha igen mikor stb. És te is mondd el neki őszintén,hogy mit érzel,hogy már egy ideje várod,úgy érzed itt az ideje stb..

Beszélgessetek.. Más módszer nincsen.

Egyébként szeretnél is házasodni már,vagy csak az eljegyzéstől vagy bezsongva?

Eljegyzés után a párok el is szokták kezdeni szervezni az esküvőt. Ha tegyük fel holnap megkérne,akkor utána el is kezdenétek szervezni? 1-2 éven belül meg is lehetne valósítani az esküvőt?Ha nem,akkor semmi érteme még az eljegyzésnek...Szerintem

De mondom,kommunikáció a titok

2017. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem kért meg 3 év alatt akkor nyilvàn nem akar elvenni . Vele kommunikàlj erről, tudd meg mik a valódi szàndékai veled. Neked kéne leülni vele és addig nem felàllni amíg egyenes vàlaszt nem ad. A majd lehet 1 év de 15 év múlva is. Az együttélés nem feltétele az eljegyzèsnek. Nekünk is előbb volt a lànykérés, és semmi tragédia nem történt emiatt.
2017. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!