Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom 23éves szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 23éves szerintem ebben az évben elszeretne jegyzni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, márciusban leszünk együtt 5 éve. A párom mikor Anyukám beteg lett kiköltözött hozzánk Németországba, hogy támogasson. Szerintem ebben az évben eljegyzésre készül. 1,5 éve együtt élünk és mellettem volt jóban rosszban eddig. Mára már egyedül maradtunk ugyanis Anyukám elhunyt. Azóta is én suliba járok és háztartástvezetek ő pedig dolgozik. Az esküvő kb. 2018 nyarán lenne. Mit gondoltok, mi a véleményetek?

2017. febr. 17. 14:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
En nem hazasodnek ilyen fiatalon, tok mindegy miota vagyunk a masikkal. De te tudod!
2017. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És miért? Írsz egy pár okot? :)
2017. febr. 17. 14:15
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Az egyetlen hiba a sztoriban, hogy ez mind a TE elképzelésed, és a barátodra vetíted ki. Ha neked ezek a terveid, mondd el neki, de ne várd el, hogy ő magától ugyanazt gondolja, amit te kitaláltál.
2017. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert 18 evesen meg rengeteget fogsz valtozni, es nem biztos, hogy ugyanolyan iranyba, amilyenbe a parod. (Meg akar o is valtozhat.) Es nem akarnek macerazni a valassal. Ha megvagytok remekul egyutt, akkor meglennetek papir nelkul is, es ha mar mindketten erett felnott emberek vagytok, akkor lehet hazasodni.
2017. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ebben a kérdésben csak annyit látok, hogy 18 évesen egy 13 éves kislánnyal volt együtt.


A kérdésre válaszolva: hova rohannál? mi az indok a házasság mellett? mi az az ok ami miatt nem várhattok még 4-5 évet akár?

Rengeteget fogsz változni (sőt még Ő is) a következő években.

2017. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Nem ismerem a barátod gondolkodását, de az enyém annak idején előre megmondta, hogy csak akkor hajlandó elvenni egy nőt, ha az előzőleg már bizonyította (több éven keresztül), hogy nem kell eltartani, hanem képes közösen húzni az igát.

Nálatok ez még nincs meg. Nem lennék meglepve, ha a barátod csak azután akarna családot alapítani, ha már neked is van stabil, fix munkád és már pár éve dolgozol.

2017. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ja, ez a masik ellenerv, amit irtam volna. Tanulsz es otthon takaritasz, ezek manapsag mar egyaltalan nem elegek egy hazassaghoz, illetve ha a baratod megelegszik ennyivel, az rola is elmond valamit. (Vagy kesobb se akarja, hogy onallo legyel, vagy pedig meg mindig valami rozsaszin kodos alomvilagban el, jo esetben az utobbirol van szo.)
2017. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Ez neked már kérdés, mert kiírtad, akkor nem ajánlom.

Én nem kérdeztem, mert nem volt kérdés. 16 volt, össze költöztünk. 17 volt és feleségül vettem engedéllyel. Egyikünk sem tett fel senkinek kérdést, mit szól hozzá.

2017. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1%
Menekülj! Ha kell külföldre erasmus-sal, de menekülj a kapcsolatod elől. Ne hagyd, hogy tökre tegye az életed ez a szörnyeteg. Vagy itt akarsz siránkozni pár év múlva a sok gyerekes elvált fiatal anyukával, hogy nem találnak pasit? Az egész életed tönkre fog menni. Menekülj amerre látsz, akár Damaszkuszka is.
2017. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 17. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!