Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom 23éves szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 23éves szerintem ebben az évben elszeretne jegyzni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, márciusban leszünk együtt 5 éve. A párom mikor Anyukám beteg lett kiköltözött hozzánk Németországba, hogy támogasson. Szerintem ebben az évben eljegyzésre készül. 1,5 éve együtt élünk és mellettem volt jóban rosszban eddig. Mára már egyedül maradtunk ugyanis Anyukám elhunyt. Azóta is én suliba járok és háztartástvezetek ő pedig dolgozik. Az esküvő kb. 2018 nyarán lenne. Mit gondoltok, mi a véleményetek?

2017. febr. 17. 14:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%

Nem lennék együtt olyan férfival, akinek az a természetes, hogy ő csak dokgozik, te pedig ugyanannyi tanulás miatt még a háztartást is egyedül vezeted. Nem akarnék egyedül maradni a gyerekekkel és még a férjemet is kiszolgálni.

Természetesen ez csak egy magánvélemény, ha neked ezzel nincs gondod, akkor sok boldogságot, bár kicsit betegesnek tartom, hogy 13 éves korodban már párkapcsolatod volt (nekem 19 évesen lett először barátom).

Igazából nem értem, minek írtad ki a kérdést. Ha akarpd, úgyis igent mondasz, ha bizonytalan vagy, akkor pedig magaddal kéne lerendezni a dolgot, nem itt megkérdezni kitudja milyen ismeretleneket :)

2017. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Fura hogy 13 éves kislányok érdekelték 18 évesen.

Egyébként tényleg fiatalok vagytok, de a házasság úgy sem változtat semmin. Nem ezen múlik, hogy együtt maradtok-e vagy sem.

2017. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kicsit fiatalka vagy még ehhez, de ez legyen a legkisebb gond. Hogy tervezed az életed a későbbiekben? Tőle fogsz függeni anyagilag, vagy tervezel valamikor kilépni az élősködésből? Egyébként attól, hogy szerinted eljegyzésre készül, még nem biztos hogy úgy is van. Ha lenne egy kis esze, megvárná amíg lesz munkád.
2017. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 21évesen se akartam ebbe belemenni, 18évesen most visszanézve 5év távlatából, teljesen más ember voltam, más célokkal, más komolysággal, nem kért meg de megbeszéltük hogy úgy nem hogy csak ő dolgozik én meg eltartott vagyok. Ez egy egyenlőtlen felállás a kapcsolatban: minden házimunka rád hárul, pedig egy párkapcsolat, közös élet a megosztott dolgokról szól. Kiszolgáltatott helyzet a végtelenségig. Mindenre pénzt kérni... Tampontól a megkívánt édességig... Ajándékot a saját pénzén vennél neki kb.. :\ Plusz egy esküvő kiadás, egy fizuból nagyon gázos lenne, kellemetlenül érezném hogy csak az ő pénzéből van minden, abból veszem a ruhám, abból tervezek miközben nem tettem bele semmit, az ő családja se nézné szerintem ezt jó szemmel, még ha nem is mondják!

Akkor házasodtunk amikor már nekem is volt stabil munkahelyem és egy dolgot vártunk: az aláírást a papíron. Farmerben és pólóban voltunk, életünk legszebb napja volt. Később tartottunk egy vacsorát szép ruhával stb de pl facebookunk nincs is :D

2017. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!