Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az eljegyzés korai lenne még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzés korai lenne még?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt, fiatalon jöttünk össze. Ő 15 éves volt, én pedig 17. Minden rendben van velünk azóta is, most fogunk összeköltözni májusban. Tudom, hogy azután fogjuk csak egymást igazán megismerni, csak elgondolkodtam rajta, hogy már lehetne - e, vagy még inkább ne. Még nagyon fiatalok vagyunk az eljegyzéshez, vagy már nem korai? Előre is köszönöm!
2017. ápr. 22. 21:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Előbb legyen meg az összeköltözés, sok kapcsolat addig szép amíg nem él együtt az ember a másikkal, van aki a közös lakásig nem jut el mert nem tudnak megegyezni hogy hol, milyen stb, nincsenek közös pénzügyek benne, összeszokás, hétköznapok, stresszes időszakok, ezt meg kell tapasztalni, és éljetek együtt 1-3évet. Ha ez szépen megy, akkor lehet esküvő/leánykérés felé menni. Van még időtök bőven!

Ez alatt van idő beszélgetni róla. KELL beszélni róla!! Üljetek le majd és beszéljétek át hogy akar-e a barátnőm házasodni az elkövetkezendő években, hogy képzelitek el, mennyi pénzt szánnátok rá, család, barátok, kiket hívnátok stb. milyen lánykérést szeretne. Arról hogy beszéltek róla még lehet meglepetés a lánykérés de közösen döntsetek arról hogy akartok-e ilyesmit!

Dolgoztok már?

2017. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!