Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor kéri meg a kezem? 20L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kéri meg a kezem? 20L

Figyelt kérdés
Több, mint 3 éve együtt vagyunk, 1 éve pedig együtt élünk. Én nem sürgetném, de annyira leszomorit, hogy másoknál fél-év, egy év, két év után már eljegyzés van, egyre több ilyet látok, és nem csak idősebbeknél, hanem a huszonéveseknél is. Ez frusztrál igazából, úgy érzem, hogy na xy-t eljegyezték 1 év után, engem 3 év után sem, biztos nem szeret annyira mint az a srác a párját.. Azzal is megelégednék, ha legalább beszélne róla, hogy tudjam, hogy tervezi, eszében van, de még pénz kell hozzá, vagy valami... Szerintetek?
2017. szept. 19. 16:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
47%
Mi 9 éve vagyunk együtt a párommal, de még engem sem jegyzett el, sőt nem lakunk együtt sem. Gondolhatod, hogy akkor én menyire lehetek elkeseredve. :/ :( 29/N és 29/F.
2017. szept. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi beszéltünk már az eljegyzésről a párommal, 1 év után. Tudjuk hogy együtt akarjuk leélni az életünket, tudjuk hogy össze akarunk házasodni, de nem fogja még egy ideig megkérni a kezem, mert nem akarunk a semmibe eljegyezgetni meg házasodgatni.

Majd jövőre összeköltözünk, 5 éven belül befejezzük a sulit, elkezdünk dolgozni, közös lakás, egzisztencia, tartalékok, normális, fenntartható életszínvonal. Aztán majd jöhet a lánykérés. Addig nem sok értelme van, csak elszór egy csomó pénzt gyűrűre, amit amúgy fektethetnénk az összeköltözésbe is.

Bár ki tudja, én sose voltam gyűrűbolond. Nekem az esküvő inkább a szerelmünk ünneplése mint a teljes elköteleződés, vagy valamiféle cél az életemben, ezért megéri addig várni rá, amíg ezt méltó módon és kompromisszumok nélkül tehetjük.

19L

2017. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
55%

31.

9 éve jàrogattok? Annak meg mi értelme? Szexkapcsolat?

2017. szept. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Kicsit gyerekesnek gondolom a dolgot.... azért 20 évesen még nem vágytam házasságra :D:D 23 vagyok....

És mit érdekel más lányokkal mi történik??? Valakinek Már babája van, gyereket is akarsz esetleg? :D

23L

2017. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
a papír az papír de ha mindketten úgy érzitek akkor ez egy csodálatos dolog, de úgy látszik még nem érzitek mindketten akkor várni kell ... eljegyzés, házasság... komoly dolgok..
2017. szept. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
0%
Hát akkor várjál! Az eszem megáll az ilyen kapzsi nőktől. Csak a barátod pénzét akarod, ugye?!
2017. nov. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom :). Én még olyat is láttam, akit most karácsonykor két hónap (!!!) után jegyeztek 19 évesen. Mit számít? Majd eljegyez a párod, ha úgy érzi, eljött az ideje. Mondjuk érdemes róla beszélni, mi szoktunk néha csak úgy álmodozni a kedvesemmel ilyesmiről. Mi is három éve vagyunk együtt de nem sietünk, addig legalább is biztosan nem változik semmi, amíg nem végzünk az egyetemen. Ti legalább már együtt éltek, gondolj bele, ez a legtöbb párnak nem adatik meg ennyi idősen (például nekünk sem). Élvezd ki, hogy minden nap együtt keltek, feküdtök, várhatjátok egymást haza :). Ez a lényeg és nem a gyűrű meg a facebook poszt.

20/L

2018. jan. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!