Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jut el egy ferfi arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jut el egy ferfi arra a pontra hogy megkerje a parja kezet?

Figyelt kérdés
2 hosszabb kapcsolatom volt. 2x4év.A 3.a mostani mar terhes vagyok... mindig mindent megtettem ertuk.... sosem eroltettem a temat...de mindegyik gondolhatta,biztos tudta hogy minden no vagyik ra... a mostanival is eltelik lassan a 3. év és én nem akarom felhozni a temat....de jobban orulnek ha mar jon a baba elobb utobb ferj es feleseg lennenk.... 😣
2017. nov. 8. 06:22
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha kinyitnád a szádat?!
2017. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez leginkább egy dologtól függ: akar-e házasságot vagy nem. Plusz, ha akar, akkor kivel, és van-e olyan tahó, hogy egy nőt hiteget, ha azzal nem akar házasságot, de közben nem akar lelépni sem, mert 1) mi van, ha nem találok jobbat, 2) azért az jó, hogy ott van a fix ingyen puni, mossák az ingét, van kivel megosztani a lakhatás költségeit.


Nem szabad azt feltételezni, hogy a pasik mind tudják, hogy a nők vágynak a házasságra, hanem a kapcsolatok kezdetekor igenis beszélni kell róla, hogy mik a céljaitok. Főleg mert, 1) nem minden nő akar megházasodni és nem minden pasi sem, 2) így az elejét lehet venni annak, hogy kummantson a pasas.


Ha eddig nem, most ülj le vele beszélni, hogy neked ez fontos lenne. A reakciókból sokat lehet tanulni és meg is lehet beszélni, ha esetleg ódzkodik tőle.

2017. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
59%
En jeleztem h szerintem a gyerekvallalas a hazassag utan "ildomos", igy (10ev ismeretseg,tobb ev jaras es) 2 ev egyutteles utan elvett es jott a baba. Masfel ev utan elpalyazott egy gimnazista lannyal. Ma mar ugy gondolom h jelezni/eroltetni nem erdemes, max egyszer rakerdeznek h tervez-e a kozeljovoben elvenni, mert te hazassagban kepzeled el az eleteteket. Masreszt a hazassag nem garancia arra es a gyerek sem h egyutt maradtok vagy h boldogok lesztek.A lenyeg h boldogok legyunk es egy megerto tarsunk legyen,aki kitart mellettunk joban,rosszban, papirral/papir nelkul, csak legyen mellettunk.
2017. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Jézusom.... egyértelmuen a kapcsolatunk elején elmondtam neki,hogy nekem ezek fontosak !!! De én erőltetni;mint sok másik nő,biztos nem fogom... nem is a papír a lényeg,hanem más érzés az egész;hogy nem simán a párom,hanem a férjem ...
2017. nov. 9. 05:15
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Es ezert aztan vegul szulsz neki egy gyereket... logikus. Abszolut.
2017. nov. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
85%

A problema ott kezdodik

Mindent megteszel neki felesegkent elsz vele jon a gyerek

Miert is venne el ? Egy indokot mondj mi erdeke lenne belole.

Ez olyan mint eszik a kert gyumolcsebol alszik a fa alatt de a kertbe csak ugy besetalt ott senmi joga nincs.

2017. nov. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, nem fogod erőltetni, mint sok nő. És szerinted ezt, amit te csinálsz, nem csinálja sok nő? Dehogynem, ez ugyanannyira tipikus és nem kevésbé rossz.Az jó, ha elmondtad neki az elején, de ez nem elég. Bár igazán nem tudom elképzelni, hogy lehet gyereket tervezni anélkül, hogy a házasság ne kerüljön szóba. Miért nem mondtad, hogy te csak házasságba szülsz gyereket? Ja, mert az már erőltetés szerinted, ugye? Nehogy szegény férfiakra ilyen nyomást gyakoroljunk :( Megmondom neked, ez nem erőltetés, ez beszélgetés. Nem jó az, ha a nő erőszakos és kihisztizi az esküvőt, de az se, ha meghunyászkodik és nem szól semmit, nehogy azt mondják rá hogy ilyen meg olyan.
2017. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán nem erőlteted csakkétértelmű megjegyzéseket teszel, ne adj isten SEMMIT nem mondasz, de közben puffogsz.

Passzív-agresszió, előre!


KÉRDEZD MEG, hogy mikor akar elvenni.


Unokabátyáméknál pl. már megvolt a kislány, mikor megkérte a felesége kezét.

Nagy ügy, a kicsi három hónapos korában összeházasodtak, azóta már kétgyerekes szülők és imádják egymást.

2017. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Az, hogy higgadtan leülsz vele megbeszélni, hogy szeretnéd, az nem ráerőltetés (nyilván nem hisztizve meg ultimátumot adva kell, hanem úgy, hogy elékezteted rá, hogy mondtad az elején, hogy ez neked fontos, és felmerült benned, hogy mikor lesz esedékes, hogy már a gyerek is útban van). Ha mindenhez így állsz hozzá, hogy jaj, nem is szólok neki, mert akkor csorbul a szegénykének a lelkivilága, akkor egyenes út vezet ahhoz, hogy lábtörlőként élj egy kapcsolatbam
2017. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos, akkor hogy hogy terhes vagy?

Aki előbb feleség akar lenni, az nem lesz terhes, mert védekezik.

Így meg most minek vegyen el?

2017. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!