Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jut el egy ferfi arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jut el egy ferfi arra a pontra hogy megkerje a parja kezet?

Figyelt kérdés
2 hosszabb kapcsolatom volt. 2x4év.A 3.a mostani mar terhes vagyok... mindig mindent megtettem ertuk.... sosem eroltettem a temat...de mindegyik gondolhatta,biztos tudta hogy minden no vagyik ra... a mostanival is eltelik lassan a 3. év és én nem akarom felhozni a temat....de jobban orulnek ha mar jon a baba elobb utobb ferj es feleseg lennenk.... 😣
2017. nov. 8. 06:22
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ülj le vele hisztimentesen beszélni, hogy előtte házasodjatok össze, ha tényleg elérkezett az ideje. Sok férfi van úgy a gyerek után hogy már felesleges a dolog hisz család lettetek, főleg ha a nő nem mondja el a dolgot!
2017. nov. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
Én vagyok a szemét ? Ti kezdtetek el támadni , mikor írtam hogy magától kezdte emlegetni az eskuvot 😂😂😂😂 De igen, szemtol szembe is megmondanám nektek!!! Mitol kellene betojnom ?? Atyaég! Ti nem segítettetek, hanem beszólogatni jottetek ide ! Az utolsó kommentelő ; és még egy páran normalis valaszt írtak , nem okoskodtak hogy ők nem lennének elvált pasival... nem lennétek naés??? A kerdes nem ez volt. Akkor minek szóltatok hozzá, ha normális választ nem tudtatok írni ami a kérdéshez kapcsolódik ? Én nem válást kívántam, hanem ne ítéljetek el senkit aki elvált, mert manapság egyáltalán nem egyedi !!!!!!!!!!!!!
2017. nov. 17. 05:12
 43/46 anonim ***** válasza:
30%

Számomra felháborító a 32-es és a többi 48%-os válaszoló hozzászólásai. Más eldobott játékának titulálni egy elvált embert? Mert ha nem volt házas nem volt"más játéka"? Szűzfiút kerestél? Bár az is "játszhatott" már mással valamit! Aki meg volt olyan komoly hogy házasságban élt az rossz? ...stb. Komolyan nem értem az ilyen emberek rosszindulatúságát.


Bocsi Kérdező! Neked annyit,hogy reméljük,hogy megérezte és együtt érzitek már ennek szükségességét!😊

2017. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
59%

43.

Rögtön rosszindulatot feltételezni nem valami okos dolog. Az eszedbe sem jut, hogy vannak emberek bizonyos egyéni elvekkel, vágyakkal, amik kizàrjàk, hogy ex hàzassal kezdjenek kapcsolatot? Csak kicsit kéne agyadat hasznàlni és belàtnàd. ( a hasznàlt jàtékos dolgot pl nem én írtam) nàlam elvi kérdés példàul. Ami nagyon messze van a rosszindulattól.

2017. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
43as koszi. Vegre még 1értelmes az oldalon 😊
2017. nov. 26. 13:20
 46/46 anonim ***** válasza:
A volt feleseget elvette op tudja a titkot kerdezd meg tole
2017. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!