Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jut el egy ferfi arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jut el egy ferfi arra a pontra hogy megkerje a parja kezet?

Figyelt kérdés
2 hosszabb kapcsolatom volt. 2x4év.A 3.a mostani mar terhes vagyok... mindig mindent megtettem ertuk.... sosem eroltettem a temat...de mindegyik gondolhatta,biztos tudta hogy minden no vagyik ra... a mostanival is eltelik lassan a 3. év és én nem akarom felhozni a temat....de jobban orulnek ha mar jon a baba elobb utobb ferj es feleseg lennenk.... 😣
2017. nov. 8. 06:22
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
59%

Fontos neked hogy házasságba szülj gyereket? Ha igen, akkor ezt már tudnia kéne, illetve nem lenne úton a gyerek. Ha mégis, akkor itt az idő hogy előállj vele, nem kell azt erőltetni. Tudod, úgy is elő lehet ezt adni mint elképzelés a jövődről vagy régi álom, nem csak mint elvárás.

Ha nem fontos (nekem sem fontos, inkább arra figyelek hogy anyagi, érzelmi biztonságba, biztos és élhető lakókörnyezetbe, működő háztartásba szülessen mint egy számomra ilyen szempontból jelentéktelen papír meglétére), akkor meg várj még, 3 év nem sok, gyerekhez és házassághoz sem. De akkor is felhozhatod hogy mik a tervei.

2017. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Most komolyan... Egyszer azért szúrjátok le az itt kérdezőket, mert szóvá teszik alkalmanként a párjuknak, hogy házasodni szeretnének; akik meg egyszer elmondják és várják, hogy megtörténjen, azokat meg azért, hogy miért nem járatják a szájukat. Most akkor hol az igazság?
2017. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Ja, tudom, odaát...
2017. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem akkor jutott el erre a pontra, amikor úgy érezte, hogy amellett, hogy szeret és boldog, én vagyok neki az igazi, a lelki tàrsa, a mindene, mindenben passzolunk amiben kell, velem akarja leélni az életét. Tudta mit akarok, hogy a hàzassàg fontos nekem, mert megkérdezte a véleményem, mert beszélgettünk a témàról őszintén. Anno akkor ő is elmondta, hogy neki is fontos, hogy törvényes hozzàtartozói legyünk egymàsnak. Tehàt őszintén tisztàztuk ki mire vàgyik, nem azt vàrtuk, hogy majd egymàs gondolataiban fogunk olvasni.

Èn igen, vàllalom hogy nem akartam egész életemre egy pasim- csajom típusú kapcsolatban lenni, ennél többre vàgytam. Hàzassàgra, a férfival akivel szeretjük egymàst, érzelmi mellett hivatalos összetartozàst.

Annyi 100% hogy aki egy kapcsolatban terhes lesz, gyereket szül, annak a hàzassàg nem fontos. Az ilyen nőket, akik hàzassàg nélkül szülnek, ritkàn veszik feleségül. Eszembe nem jutott volna hàzassàg előtt gyereket bevàllalni.

Az ismerőseim közt is esett màr pofàra nem egy csaj. Azt hitték, ha gyerek van, elveszi őket a pàrjuk, hàt nem így lett. Ezzel egy épeszű pasit sem lehet hàzassàgra ràvenni, ha az adott nő nem kell elèggé. 2 gyerekes baràtnőmet is simàn otthagyta az expasija a nyàron, mert nem bírta màr a hàzassàgos nyaggatàst .Szegény làny nem fogta fel, hogy lehet akàrhàny gyerek, sosem lesz belőle feleség.

Ez olyan, mint a fing. Ha erőlteted, tuti szar lesz.

Ezt nem lehet kierőszakolni olyan pasiból aki nem akar jogilag felelősséget vàllalni a kapcsolatért, csak baràtnőre vàgyik akitől könnyebb szabadulni, ha lépni akar.

2017. nov. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Nos, lehet hogy megérezte a dolgot.... de a napokban ő emlegette tobbszor az eskuvot. Ugyhogy megnyugodtam,elobb utobb lesz majd biztosan 😊 Már család elott is mondta, hogy valoszinu egy szigeten lesz majd. 😊
2017. nov. 13. 07:07
 26/46 anonim ***** válasza:
62%

Ugyan mar sziget terhesen ?

Max villamos sziget :)

Soha nem fog elvenni almodj tovabb olcso no

2017. nov. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
:) Ilyen dumàt.... Majd akkor hinném el, ha màr valóban elvett. Nem veszed észre, hogy csak hiteget? Sziget. Persze. 5 év alatt sosem akart elvenni, most hirtelen meg egy szigeten tenné különleges módon. Mese habbal. Most majd azzal fog jönni, hogy sokba kerül ezért jó sok évig gyűjtögessetek az esküvőre. Addig sem kell elvennie amíg te ebben az àlomvilàgban élsz. Èbredj fel!
2017. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Milyen 5 év? 3 😂 Igen, elhiszem mivel mar volt felesége és őt is egy szigeten vette el. Barmilyen hihetetlen is nektek IRIGYEK 😂😂😂😂 valoszinu, o csak normalis eskuvot akar, nem egy olcsó; papir legyen meg azonnalt....
2017. nov. 14. 05:37
 29/46 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2017. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
54%

O elvalt pasi

Volt feleseg szgieten vette el teged is ott fog eredeti komolyan

3 ev elvalt pasival es mar terhes vagy

Gratulalok szuper valasztas ugy Le fog pattani mint a gumilabda

2017. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!