Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogy jut el egy ferfi arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jut el egy ferfi arra a pontra hogy megkerje a parja kezet?

Figyelt kérdés
2 hosszabb kapcsolatom volt. 2x4év.A 3.a mostani mar terhes vagyok... mindig mindent megtettem ertuk.... sosem eroltettem a temat...de mindegyik gondolhatta,biztos tudta hogy minden no vagyik ra... a mostanival is eltelik lassan a 3. év és én nem akarom felhozni a temat....de jobban orulnek ha mar jon a baba elobb utobb ferj es feleseg lennenk.... 😣
2017. nov. 8. 06:22
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Te a saját életedhez is ilyen negatívan állsz ??????
2017. nov. 14. 10:53
 32/46 anonim ***** válasza:

Mas eldobott megunt jateka nem kell

Van annyi onbecsulesem hogy szabad nem elvalt ferfihez mentem hozza.

Dehat van aki ezzel is beeri.....

2017. nov. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Màst is úgy vett el? Ès téged is úgy venne? Milyen kreatív:) ja nem..... Nem érzed, hogy ez így irtóra ciki? Az exe ruhàjàt esetleg nem akarja ràd adni? Jajj!

Mire legyek irigy? Nekem soha nem kellett volna elvàlt pasi, szóval nincs mit irigyelnem. Olyan plàne nem akinél célozgatni kell, meg vàrakozni x évet, mert magàtól eszébe sem jut feleségül venni.


Még mindig azt gondolom, hogy màr késő azon rinyàlni, hogy csak a csaja vagy ha terhes vagy.

2017. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

Ha neked egy szerény, nem csicsàs, puccparàdé esküvő egyenlő az olcsó papírral akkor csak sajnàlni tudlak.

Tudod vannak akiknek nem a magamutogatàs és a pénzszóràs a fontos, ( én kifejezetten pocsékolàsnak érzek erre milliós összeget költeni) hanem a HÀZASSÀG azzal akit szeretnek. Hogy törvényesen egymás hozzàtartozói legyünk egymàsnak.

2017. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
És akkor mi van ha elvált ? Úgy beszéltek,mintha ő lenne az egyetlen 😂😂😂😂😂Honnan tudjátok nektek mit hoz a jövő az is lehet hogy elobb utóbb ti is elváltak lesztek ! Naés? Utána majd apácák lesztek és megáll az élet ???? Látom ti ide okoskodni és veszekedni jártok csak fel 😂😂 biztos unalmas az életetek....
2017. nov. 15. 06:26
 36/46 A kérdező kommentje:
Ha van miből akkoris azt mondanád hogy pocsékolás? Nem !!!! Mert ki nem örülne egyedi helynek !!!! Ne hazudjatok már magatoknak.... 😂 na mindegy ! Fejezzuk be! Mert ez mar vicces....
2017. nov. 15. 06:28
 37/46 anonim ***** válasza:

Akkor indulj ki saját magadból. Mert ugye csak az lehetséges amit te gondolsz, akarsz és képzelsz az ideális esküvőről. Az még eszedbe sem jutott, hogy másnak más dolgok fontosak? Nem például az , hogy milliókat költsenek rá, vagy nem egy extrább helyszín? Képzeld , léteznek ilyenek is. Nem mindenki ugyanúgy gondolkodik, ezt jobb, ha az eszedbe vésed. Ettől még senki nem lesz hazug, csak mások az igényei. Nekünk olyan esküvőnk volt amilyenről mindig is álmodtunk. Ehhez se sok pénz, se sziget nem kellett. Ennyi.


Az elvált állapottal nincs konkrétan baj, csak nem mindenki szeretne ilyen párt. Én személy szerint azért nem, mert olyan társat szerettem volna, aki ugyanúgy először éli át ezt az egész házasság, egymás melletti törvényes elköteleződés dolgot, mint én, mert én sem voltam házas korábban. Szerintem ez nem bonyolult, hogy ne tudnád felfogni.


Azt se tudod mik az okok, de már vádaskodsz, hogy szerintünk biztos baj van az elváltakkal. Nekem nincs velük bajom, a fenti okok miatt viszont nem választottam volna olyan párt aki már volt házas. (olyat sem aki volt házas, de megözvegyült.)


Te jöttél ide és tettél fel kérdést a saját párkapcsolatodat illetően, mert képtelenek vagytok érett felnőtt emberként megbeszélni egy alap dolgot. Ezen gondolkozz el, mielőtt beugatsz úgy, hogy nincs is igazad.

Vissza kéne kicsit venni az arcodból, mert mások akikkel ilyen hangnemben kommunikálsz, csak mert nem értesz velük egyet, lehet csúnyábban reagálnak. Mondjuk ha szemtől szemben állnátok. Vagy akkor nem lenne ekkora a szád? Valakinek a képébe mondani, hogy hazudik, csak mert nem azt gondolja fontosnak amit te?


Belőled jön a rosszindulat ezerrel. Ha neked jó így a párod, mi ez a frusztráció??? Miért támadsz rögtön? Miért kell másoknak válást kívánni? Most ettől te jobban érzed magad?

2017. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon egyedi csak exet vette el ott...
2017. nov. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
38 Az:) És erre legyünk irigyek. VICC!
2017. nov. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Most már eléggé remélem, hogy kamu a sztori. Ha nem, a kérdező jelét adta, hogy mekkora ótvar proli parasztp...a. Ameddig nem úgy mennek a dolgok, ahogy ő szeretné, addig bőg és attól még nyalja a pasija talpát és adja a kedves szerető nőcit (pedig valszeg csak párkapcsolatfüggő)... amikor úgy mennek a dolgok, akkor meg mindenkit lefikáz, aki addig próbált segíteni neki, amiért nem a mittudoménmilyen csilivili szigetre mennek és amiért nekik nem lesz esküvőjük. Undorító viselkedés.

(mondjuk ha lovagias lenne a pasas, nem csak azután vette volna el a nőt, hogy felcsinálta... és nem oda menne esküvőre, mint az exével, hanem vmi egyedülállót szervezne a "szeretett" nőnek)

2017. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!