Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek megéri lemondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri lemondani a házasságról valaki miatt, aki nem szeretne elvenni?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy tűnik, hogy a kezdeti szédítés után kibújt a szög a zsákból, és így 5 év után mondhatni bevallotta, hogy nem szeretne házasodni. Persze, először más szöveggel altatott, de ez most már nem számít. Szerinte az csak egy papír, felesleges pénzkidobás (pár 10 ezerből meg lehetne oldani, úgyhogy ez is csak kifogás természetesen) még az is kicsúszott a száján, hogy "undorodik a gondolatától"... Nem tudom, tudnék-e örökké élettárs maradni, mert a gondolatától is rosszul vagyok és most is mindjárt elsírom magam... De szakítani sem szeretnék vele, bár, ha belegondolok, hogy éveken át nem volt velem őszinte... :(
2018. febr. 11. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Milyen a kapcsolatotok?? Minden okés különben? Boldog vagy vele?
2018. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 piroska és a farkas ***** válasza:
98%
Szakìtanék. Nehogy aztán újabb 5 év mùlva meg az derûljön ki, h tulképpen ô gyerekre sem vágyik, minden jò ùgy, ahogy van. Elhiszem, h van, akinek nem fontos a papìr, hajrá, találja meg. Te meg azt a valakit, akinek elcsuklik a hangja a meghatottságtòl, amikor elôször kimondhatja, h " Feleségem".
2018. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelent semmit a papír, akkor nyugodtan elvehet. Úgy se jelent semmit, nem? Nem fog változni semmi, csak jogilag. Ha szeret akkor elvesz. Ha neki nem jelent semmit, de téged szeret és tudja hogy neked fontos, akkor túllép a hülyeségén és elvesz. Ha nem vesz el akkor nem szeret, csak vár arra, mikor jön valaki akivel jobban érzi magát, mert akkor házasság nélkül könnyebben leléphet, mert így nem vagytok senkik egymásnak jogilag.
2018. febr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyedben lennék, és ha azért nem is dobnám ki, mert nem akar házasodni, azért már igen, hogy 5 éven keresztül szemrebbenés nélkül a pofámba hazudott.

Két dolgot tehetsz:

- Elnézed az éveken át tartó hazudozását, lemondasz a saját álmaidról, és nyalod tovább a talpát egy kapcsolatnak nevezett fosban

- Szakítasz, és keresel egy normális férfit, akivel közösek a céljaitok, és nem ver át mint a kakit a palánkon

Szerintem ennek nem kéne kérdésnek lennie. Szeretni is marhára szerethet, ha UNDORODIK a veled való házasságtól. Ne alázd már meg magad...

2018. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj. Ha a közös célok nem egyeznek az sosem vezet jóra. Tulajdonképpen ez egyik legfotnosabb alapja minden kapcsolatnak. A kommunikáció mellett...

Jelezd neki amit itt leirtál.

2018. febr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Hasonló helyzetben vagyok, csak hosszabb kapcsolatban.

NE várj tovább! Keress olyat, akivel egyeznek a terveitek. Ugyan is a házasság nem csupán egy papír. Kit fognak értesíteni először, ha egyikőtökkel történik valami? Többnyire a házastársat, vagy a szülőt.

Gyereket akartok? Ő akar? Vagy ez is olyan mint amit a házasságról mondott?

2018. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Arra gondoltál már, hogy 5 éve még úgy gondolta, jó a házasság és van értelme, azonban ennyi év távlatában (akár valaminek a hatására) meggondolta magát? Miért vagy olyan biztos benne, hogy hazudott végig?


A tényeken nem változtat ugyan, mert nem egy a cél köztetek, ha neked ennyire fontos a házasság, akkor szakíts vele.


De ha vele maradsz és elfogadod, hogy nem vesz feleségül, akkor legalább azt tisztázd vele, hogy gyereket szeretne-e, mert ha te igen, és ő nem, akkor ennek szerintem nagyobb súlya van, mint egy házasságnak.

2018. febr. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azért dobnám ki, mert nem akar elvenni, hanem mert évekig hitegetett és hazudott.

Ennyi.

2018. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha szereted akkor csak azért szakítanál vele mert nem vesz el? Mit tenne hozzá a közös életetekhez az a papír? Én elvált vagyok, kitörölhettem a papírral a hátsóm nem lett tőle boldog az életünk..most másvalakivel együtt élünk, soha nem került szóba a házasság se az én se az ő részéről és mégis szeretjük egymást..Ha van szerelem, tisztelet stb..akkor a papír nem ad semmi plusszt.:)
2018. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én inkább próbálnám azt megtudni, hogy miért irtózik annyira ettől? Mert mondjuk a szülei elváltak és sok rosszat látott a házasság miatt? Vagy csak nemes egyszerűséggel téged nem akar elvenni, nem bízik a kapcsolatotokban hosszú távon, ezért inkább hazudik.

Az első verziót megérteném, bár nem tudom, hogy miért nem lehet ezt tisztán megmondani, a második abszolút a hitegetés kategóriája.

2018. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!