Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit kéne tennem hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy ne bántsam meg, vagy ne tudjon róla?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az eljegyzésem, és minden tökéletes volt. Az álom pasi álom esemény, minden. A gyűrűm is meseszép, biztosan nagyon drága volt, csak van egy apró baki. Ugye az embert ha eljegyzik állandóan nézegeti a gyűrűjét, hiszen normális esetben ilyen csak egyszer történik az életben. Hát én sajnos észre vettem, hogy két apró kövecske hiányzik belőle. Mit kéne tennem, hogy a vőlegényem ne vegye észre? Mégiscsak szívesen visszapótoltatnám azt a két követ valamilyen ötvösnél, amikor lehetőségem van rá, csak úgy titokban.

Mit tegyek, inkább mondjamel neki, vagy tartsam titokban amíg lehet és pótoltassam vissza (természetesen saját költségre)? A világért sem akarnék másik gyűrűt, vagy a páromat megbántani.


(Rosszakaróknak, irigyeknek előre szólok, hogy nem, nem ez a legnagyobb gondom, kíméljetek, lehet tovább lapozni ...)



2018. márc. 26. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
En elvinnem egy ekszereszetbe, es megvarnam (kis pluszert biztos megcsinaljak par ora alatt). Bar, a gyuru minosegevel es arkategoriajaval kapcsolatban fognak meglepetesek erni.
2018. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan elmondhatod neki, hogy észrevetted, hogy két kő hiányzik belőle. Normál esetben ezeknek nem kéne kiesniük (főleg nem ilyen hamar), tehát itt a gyártó a hibás. Nekem volt egyszer hasonló (igaz, az csak egy sima ezüst ékszer volt, nem egy eljegyzési gyűrű), és garanciálisan megjavították.
2018. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
hát egy drága gyűrűből nem nagyon potyognak ki a kövek... el kell keseritselek, az bizony cirkonia...
2018. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az mindegy miből van. Mint mondtam nem a gyűrű a lényeg. Hanem az esemény. Nem gyűrűre mondtam igent. Köszönöm a válaszokat, tényleg nem tudom mit tegyek. Ha meg is mondom, hogyan mondjam meg, hogy ne bántsam meg egy kicsit sem?
2018. márc. 26. 09:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha azon megbántódik, két kő kiesett, és szeretnéd javíttatni, akkor jól gondold ezt a házasságot!

Számlával, garancia levéllel köteles az ékszerész cserélni. Akkor se eshet ki két nap után, ha cirkónia. Ennyi.

2018. márc. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem háborodna fel, vagy nem lenne mérges, egyszerűen csak olyan ez, hogyha te adsz valakinek ehy bármilyen értékű ajándékot, és az illető néhány nap után valamilyen módon beközli, hogy ez hibás, szar, csinálj vele vmit, akkor a lelkedben belül neked is rosszul esne, ha nem is mondanál semmit. És Ő pont ilyen. Nem mondana semmit és magára haragudna, hogy miért nem nézte meg jobban a gyűrűt mikor megvette.
2018. márc. 26. 10:17
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

ha drága volt, akkor van rá garancia

amúgy nekem a gyémántok nem esnek ki, csak a cirkónia esett ki egy régi gyűrűből

2018. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, most itt nem a gyűrűről van szó. Van egy problémád és ezt eltitkolod előle. Még össze sem házasodtatok, már titkolózol előtte.

Vagy elmondod neki, hogy figyelj, észrevettem, hogy elveszett két kő belőle és kész. Visszaviszi és garanciába kicserélik vagy megjavítják.

Vagy hagyod a fenébe, neki biztosan nem fog feltűnni, téged meg nem zavar, hisz nem a gyűrűnek mondtál igent.

De semmiképp ne titkolózz, se most, se a későbbiekben.

2018. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
ha meg ket gyemant esett ki, akkor max nagyon fog kva anyazni. szerintem nagyon ovatosan mondd meg neki hatha tenyleg van ra garancia
2018. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kell ez a labujjhegyen jarkalos finomkodas. Kozlod a tenyt, es ahogy a tobbiek mondtak a parod a papirt lobogtatva meg fogja oldani. Nem jo ennyire kerulgetni a forro kasat mert ebbol a tulovatoskodasbol lesz aztan a feszultseg. Figyelj, ugysem hisztizve, gunyolodva fogod ezt neki mondani, mikozben az orrod alatt azt mormogod, hogy "meg ezt se tudod elintezni, ehhez is bena vagy"... Egyszeruen mondd el es kesz, a titkolozast pedig meg jo szandekbol se csinald.
2018. márc. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!