Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit kéne tennem hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy ne bántsam meg, vagy ne tudjon róla?

Figyelt kérdés

Nemrég volt az eljegyzésem, és minden tökéletes volt. Az álom pasi álom esemény, minden. A gyűrűm is meseszép, biztosan nagyon drága volt, csak van egy apró baki. Ugye az embert ha eljegyzik állandóan nézegeti a gyűrűjét, hiszen normális esetben ilyen csak egyszer történik az életben. Hát én sajnos észre vettem, hogy két apró kövecske hiányzik belőle. Mit kéne tennem, hogy a vőlegényem ne vegye észre? Mégiscsak szívesen visszapótoltatnám azt a két követ valamilyen ötvösnél, amikor lehetőségem van rá, csak úgy titokban.

Mit tegyek, inkább mondjamel neki, vagy tartsam titokban amíg lehet és pótoltassam vissza (természetesen saját költségre)? A világért sem akarnék másik gyűrűt, vagy a páromat megbántani.


(Rosszakaróknak, irigyeknek előre szólok, hogy nem, nem ez a legnagyobb gondom, kíméljetek, lehet tovább lapozni ...)



2018. márc. 26. 09:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%
3# és akkor mi van, ha cirkónia? Az enyém is az, és attól még nem kéne kiesnie a kőnek...Ha szarul van megcsinálva, a gyémánt is kiesik.
2018. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként igaza van a többieknek, milyem kapcsolat az, ahol ezt nem lehet elmodani. Mi lesz ha igazi problémáitok lesznek?
2018. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
De ez normális dolog. Ezért nem bamba faszkodok, ha másnak ajándékot veszek. És itt mindegy, hogy gyűrű, csokit sem veszek, ha érzem, hogy darabokban van.
2018. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Több mint 5 éve vagyunk együtt ismerem, és voltak már nagyobb gondjaink is, amint különféle görcsösködés nélkül megoldottunk. Átvészeltünk egy egy éves távkapcsolatot (kb 1200km...). Szerintem ha más nem, akkor a kommunikáció az működik. :D (márpedig nem azért mondtam igen mert jól tudok vele beszélgetni...)
2018. márc. 26. 13:51
 15/17 anonim ***** válasza:

1. ha ennyit nem tudsz vele lekommunikálni, minek mész hozzá?

2. ha ezen megsértődik, minek mennél hozzá?


NŐJ FEL, és mondd el neki, hogy mi a szitu. Előfordul, nem tragédia, elviszitek, ahol vette, vagy random ékszerész és megcsináltatjátok.


De ha eg ilyen semmiséget is inkább elsunnyognál, őszinteség helyett... nos, én ez esetben, ha utólag rájövök, elgondolkodnék a kapcsolatról.

Ahol nincs őszinteség, az egy kalap fos és időhúzás

2018. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, semmi különösebb reakció nem volt, csak az hogy előkeresi majd a blokkot és ha lesz lehetőség (időben) elmegyünk. Túlkaptam kicsit valószínűleg. Gondoltam olyan romantikus közeget teremtett meg minden, hogy lehet marcangolná magát belül, ha megtudná mégsem tökéletes minden.

Az ára a gyűrűnek meg nem érdelel. Nem az a lényeg, mint ahogy mondtam, egyáltalán.

Köszönöm a válaszokat.

2018. márc. 26. 15:57
 17/17 anonim ***** válasza:
Szuper :)
2018. márc. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!