Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szakitottunk a vőlegényemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk a vőlegényemmel 7 év után. Mi legyen az eljegyzési gyűrűvel? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy mondvacsinált indokkal kidobott, magamra hagyott a (volt) vőlegényem.

A napokban felhívott, hogy visszahozza a dolgaim, és kéri vissza a gyűrűt. Meg sem adta annak az esélyét, hogy magamtól visszaadjam neki, hiszen személyesen meg sem beszélt velem semmit, csak telefonon szakítottunk, és közben folyamatosan aláz engem, rengeteg csúnya dolgot csinált velem az évek alatt, én mégsem bántottam őt a szakítás után.

Visszaadjam a gyűrűt?

Van, aki szerint a fiút illeti hiszen ő vette a szerelmünk jelképekénz

Van, aki szerint ajándékot nem szokás visszaadni, egyik ismerős srác sem kapta vissza pedig nem haraggal váltak el.

Az eljegyzés fél éve történt.

Ki mit tenne a helyemben?

Szivem szerint nem érdemelné meg, hogy visszaadjak neki bármit is,főleg hogy visszakövetelte, de nem tudom mi lenne a helyes.



2018. aug. 3. 09:55
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
92%
Találkozót beszélnék le vele valami vízpart környékén,mondván vissza akarom adni a gyűrűt.Ha pesti vagy,akkor valamelyik hídon a legjobb.És mikor eljön,a szeme láttára behajítanám a gyűrűt a vízbe.Ha olyan marha fontos neki,ússzon utána.
2018. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
85%
Elvből vissza adnám, amiért pedig ilyen bunkón viselkedett, velős utolsó mondatokkal tűzdelve adnám át. Aztán irány a boldogság. Fel a fejjel! :)
2018. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
97%

Minek kell neki ennyire vissza? A következőt is azzal akarja eljegyezni hogy költséghatékony legyen?


Visszakapná. Miután pár percen át olvadt forrasztóláng alatt. Kapna egy formátlan rögöt,aztán húzza ahova akarja.

2018. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Mit éreznél, gondolnál ha ránézel a gyűrűre? Csak fájdalmat és keserűséget gondolom. Így szerintem nyugodtan add vissza neki, szabadulj meg tőle. Fel a fejjel!
2018. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
82%
A barátnőm unokahúga járt így. Ő azt csinálta, hogy (bocsánat, de kicsit alpári lesz) bele kakilt egy fél literes vödörbe és bele rakta a gyűrűt, és úgy adta oda az ex vőlegényének :D egy "Szarok én rád." kijelentéssel.
2018. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
22%
Istenem mennyi frusztrált rosszindulatú nő van itt, egyik sem bírja méltósággal elviselni, ha vele szakítanak! Ilyenkor mutatják ki a foguk fehérjét egy olan felé, akit elvileg szerettek. Mind inkább kidobná vagy tönkretenné a gyűrűt, minthogy visszaadja neki! Szánalmas. És nem, ez nem egy turmixgép, mint valaki írta, hanem egy eljegyzési gyűrű! Felbontotta az eljegyzést, ergo visszajár neki!
2018. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
86%

#16 De az nem számít, hogy a csóka miket csinált vele, ugye?


7 évig együtt voltak, jegyesség volt a kapcsolatukban, és mégsem ért annyit neki a nő, hogy személyesen szakítson vele. Na meg folyamatosan alázza.


Amúgy meg az eldeformált gyűrűt simán beolvasztathatja a hapsi is, és akkor pénze lesz belőle. Egyrészt nem biztos, hogy az új nőre passzolna így a gyűrű, másrészt milyen már, hogy az exnő gyűrűjét kell valakinek hordania...

2018. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem simán add vissza, és kész. Nem kell drámázni, Dunába hajítani, szarral bekenni, stb. Magadat járatnád le az ilyennel.
2018. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem gravíroztasd bele, hogy: "Viszlát és kössz a halakat!", majd vegyél egy halat a piacon és valahogy tedd bele (gyomorba, kopoltyúba, tök mindegy)

És így add oda neki, hogy a halacskád "lenyelte" a gyűrűt XD

2018. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%

Add vissza neki, legyen vele boldog! Valószínűleg el akarja adni, de azt szerintem nem sejti, hogy még a fele pénzt sem fog visszajönni neki, mint amit ráköltött...


Te pedig nagyon szerencsés vagy, amiért nem mentél hozzá egy ilyen férfihoz! Fel a fejjel!

2018. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!