Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szakitottunk a vőlegényemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk a vőlegényemmel 7 év után. Mi legyen az eljegyzési gyűrűvel? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy mondvacsinált indokkal kidobott, magamra hagyott a (volt) vőlegényem.

A napokban felhívott, hogy visszahozza a dolgaim, és kéri vissza a gyűrűt. Meg sem adta annak az esélyét, hogy magamtól visszaadjam neki, hiszen személyesen meg sem beszélt velem semmit, csak telefonon szakítottunk, és közben folyamatosan aláz engem, rengeteg csúnya dolgot csinált velem az évek alatt, én mégsem bántottam őt a szakítás után.

Visszaadjam a gyűrűt?

Van, aki szerint a fiút illeti hiszen ő vette a szerelmünk jelképekénz

Van, aki szerint ajándékot nem szokás visszaadni, egyik ismerős srác sem kapta vissza pedig nem haraggal váltak el.

Az eljegyzés fél éve történt.

Ki mit tenne a helyemben?

Szivem szerint nem érdemelné meg, hogy visszaadjak neki bármit is,főleg hogy visszakövetelte, de nem tudom mi lenne a helyes.



2018. aug. 3. 09:55
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Naná hogy visszaadnám, minek őrizgessem.


Max. ha nem kérné, akkor eladnám zaciba, nekem úgysem kéne aztán.

2018. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
78%

Csinálj nyomkeresosdit neki.


Első csokunk helye, első hely, ahol kimondta, hogy szeret, első randi helye stb.


A végén legyen a gyűrű egy borítékban, amihez csak akkor fér hozzá, ha igazán szeretett, hisz ezért adta neked a gyűrűt.


Ha belebukik, nem kapja vissza, hisz nem szeretett igazán, így nem lehetett a gyűrű szereleme záloga, hanem sima ajándék volt, ezért megtartod.

2018. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
76%
Én kicserélném a kínai piacon valami hamisítványra és azt adnám vissza, az eredetit pedig eladnám vagy beolvasztatnám.
2018. aug. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
66%
Add le a zaciban, amit kapsz érte, abból fizess be egy wellnessre vagy masszázsra, manikűrre, bármire ami kitelik. A cetlit meg amit kapsz, küldd el neki postán, ha kiváltja pénzért, akkor az övé.
2018. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
84%

"És nem, ez nem egy turmixgép, mint valaki írta, hanem egy eljegyzési gyűrű! Felbontotta az eljegyzést, ergo visszajár neki!"

Miben más? Semmiben nem más, egy tárgyról beszélünk, basszus... Egy ajándékról, semmi többről. Én is kaptam gyerekkoromban rokontól ékszert, akivel megromlott kapcsolat. Adjam vissza neki? Nyilván nem kell.. És itt egy vérrokonról beszélünk, akit még a jog is közelebbi hozzátartozónak tart, mint egy jegyest...

2018. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
79%
Ez a zálogos jó ötlet. Bocs, már eladtad, minek őrizgetted volna, ha kihajított. A cetli megvan, váltsa ki, ha akarja.
2018. aug. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
63%
Kérés nélkül is visszaadnám, nekem eszembe se jutna megtartani.
2018. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
96%

Én visszaadtam anno. Ő azt mondta, hogy nem viszi el. Majd eltelt 6 hónap és eljött érte, hogy odaadja egy másik nőnek! 😡

Na akkor viszont (most Bocsi) pont menstrualtam. Szíves elnézést kertem tőle, mondtam neki, hogy el kell menjek mosdóba és visszaadom...beletettem a használt betétbe cukin kimentem megmutattam neki, hogy nini itt a ... gyűrűje, össze csomagoltam és lehuztam a wc-n...(szerencsére nem dugult el)

Amúgy visszaadtam volna, ha nem teszi hozza, hogy egy másik nőnek (akivel amúgy is csalt) akarja odaadni!

Kaptam egy pofont és elment. Azóta nem tudom, hogy vett e másik gyűrűt :D

2018. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
84%

Ha odamegy érte, én odadobnám neki a földre a lába elé, aztán dugja fel magának.

Egyébként anno én nem adtam vissza. Mikor szakítottam az exemmel, nem volt rajtam, utána meg nem pocsékoltam se a pénzem se az időm utazásra, hogy visszaadjam, bedobtam a Dunába. Amúgy filléres volt csak, valami 1000 ft-ért vette a piacon. De akkor se tartottam volna meg, ha gyémánt, de nem jön érte, max zaciba adtam volna, a pénzt meg elköltöm.

Kicsinyes és szánalmas dolog visszakérni a gyűrűt. Nem szokás alapvetően. A pasik, ha visszakérik, ezzel csak megalázni akarnak.

Mondom, ha anno az exem szakítás után odajött volna helybe, odadobtam volna neki, csináljon vele amit akar, de mivel nem így volt, nem érdekelt a dolog. Mondjuk, neki eszébe se jutott visszakérni, ő engem akart visszakapni, de erről max csak álmodott.:)

Add neki vissza, ha ettől boldog. Nehogy azt gondolja, jelent neked valamit.

2018. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Visszaadtam neki, legyen vele boldog. Nem érdemli meg ugyan, de az én lelkiismeretem tiszta így.

Minden kapcsolatot megszakitottam vele, letiltottam mindenhonnnan őt és a családját is. Remélem soha többet nem kell vele találkoznom.

2018. aug. 13. 10:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!