Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van így értelme együtt maradno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme együtt maradnom a vőlegényemmel ha pár dolgon nem tudom magam túltenni?

Figyelt kérdés
3 éve együtt vagyunk a vőlegényemmel, de van pár dolog amiért megutáltam és nem tudom ezeken túltenni magam, gyakran eszembe jutnak és elkezdek gyűlöletet érezni akkor felhozom ezt és jól összeveszünk. Ez elfog múlni? Van így értelme együtt lennem vele?

2014. febr. 21. 12:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

nem



attól függ mi, és van-e esély, hogy túljuss, ha nem akkor sosem lesz jó a kapcsolat... főleg ha "van pár dolog amiért megutálnád"

2014. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés, ha gyűlöletet érzel iránta.


Arra a válaszra számítasz, hogy igen van, majd 10 év múlva elmúlik? Nyilván nem maradok együtt valakivel, akit gyűlölök.

2014. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Jégtánc ***** válasza:
Eleve nincs értelme olyan valakivel együtt lenni akit megutáltál.Ha nem tudod most túltenni magad rajta akkor később sem fogod.Szerintem nincs értelme folytatni.Tudod az más ha valamin összevesztek és haragszol rá,de ha utálatot érzel az már veszett fejsze.
2014. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha mélyed a szivedbe rejtetted és ujra elõjön nem hiszem,hogy el fog mulni.Ha a felesége leszel, akkor még jobban gyötreni fognak az emlékek.

Viszont,ha bizonyitott neked, és már nem csinálja azt,amit csinált,akkor talán van rá esély, de akkor tényleg tedd tul magadat.Hibázni mindenki tud!Mégis melyek azok a tényezõk,amelyek ennyire benned maradtak.Az sem mindegy!

2014. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Jobb lenne most egy kis szünetet tartanotok, pár hét legyen, minimum 4. Ez idő alatt el fog válni, hogy tényleg utálod-e és már nem szereted, vagy csak nagyon haragszol rá.
2014. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Semmi értelme és maximum úgy múlik el, hogy teljes közöny lesz belőle. Három év semmi, ha nem tartott ki a szeretet/szerelem, akkor jobb továbblépni.
2014. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

"van pár dolog amiért megutáltam"


nem tudnék így beszélni a vőlegényemről, hogy megutáltam... Ez miféle dolog? Ha megutáltad, nem szereted. Akkor minek vagy Vele?

2014. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha amúgy jó a kapcsolatotok, és hajlandó vagy segítséget kérni, hogy a haragodat kezelni tudd, akkor igen. De csak ha apróságról van szó, mondjuk hogy nem védett meg az anyjával szemben, vagy ilyesmi.

Ha komoly dolgot követett el, és amiatt érzel gyűlöletet, akkor nincs értelme vele maradni. Pl. ha megcsalt, bűncselekményt követett el....

2014. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy szeretem is meg utálom is egyszerre.
2014. febr. 21. 12:27
 10/23 anonim ***** válasza:
akkor nincs értelme.
2014. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!