Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szakitottunk a vőlegényemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk a vőlegényemmel 7 év után. Mi legyen az eljegyzési gyűrűvel? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy mondvacsinált indokkal kidobott, magamra hagyott a (volt) vőlegényem.

A napokban felhívott, hogy visszahozza a dolgaim, és kéri vissza a gyűrűt. Meg sem adta annak az esélyét, hogy magamtól visszaadjam neki, hiszen személyesen meg sem beszélt velem semmit, csak telefonon szakítottunk, és közben folyamatosan aláz engem, rengeteg csúnya dolgot csinált velem az évek alatt, én mégsem bántottam őt a szakítás után.

Visszaadjam a gyűrűt?

Van, aki szerint a fiút illeti hiszen ő vette a szerelmünk jelképekénz

Van, aki szerint ajándékot nem szokás visszaadni, egyik ismerős srác sem kapta vissza pedig nem haraggal váltak el.

Az eljegyzés fél éve történt.

Ki mit tenne a helyemben?

Szivem szerint nem érdemelné meg, hogy visszaadjak neki bármit is,főleg hogy visszakövetelte, de nem tudom mi lenne a helyes.



2018. aug. 3. 09:55
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
És azóta mi a helyzet?
2019. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdést kedves utolsó :)


A volt vőlegény azért dobott ki eljegyzés utan fél évvel8 mert a munkahelyén becsajozott, persze velem ezt akkor nem közölte. Azóta sem beszéltünk meg semmit és azóta is együtt vannak.


Én átéltem a poklot, nagyon rossz időszak következett.

Aztán ahogy jobban lettem és randizgatni kezdtem, rám talált a szerelem. Egy sokkal de sokkal jobb kapcsolatom lett, aki már azóta a férjem :) imádnivaló pasi.

Örülök, hogy így alakult.

2020. jan. 26. 21:08
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Gratula;) Sok boldogságot;)
2020. jan. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Még nem olvastam el a végkifejletet, de már írni akartam, hogy 100%, hogy új csaj lett. Egyik ferfi sem lesz eljegyzés után hirtelen bunkó, random nem szakít sms-ben, ha nincs a háttérben egy másik nő. Nálam is hasonló történt, mondvacsinált indokkal szakított (kb. a semmiért tényleg) és bunkó is volt már előtte is. Neki is volt valakije 😀 Annyira ösztönlények... Azonnal látszik, ha új pipi van.

Látszólag indokolatlanul elkezd bunkó lenni, idegesítő vagy számára, még a levegővételedtől is rosszul van, mindez szinte hirtelen egyik napról a másikra. Egyébként ilyenkor az idegesíti a pasit valójában, hogy nem tudnak a rib*nccal lenni, a jelenlegi csaja fejét kénytelen nézegetni és szíve valódi választottját muszáj titkolnia. Emiatt konkrétan bekattannak... Nem tudják titkolni!! Egyik sem! Ezer ilyen sztorit hallottam, nem vagyok már fiatal...

2022. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Jaaa és a gyűrűt én sem adtam volna vissza neki akkor sem, ha 1500 forintot ér, ugyanis itt nem az áráról van szó. Legyek én a sz*r, az sem érdekelt volna. Tőle nagyobb szemét állat még igy sem lettem volna, mert csak nem adok vissza egy gyűrűt és kész, ő meg végighazudta a kitudja hát hetet/hónapot és még őszinte sem tudott lenni a végén, mikor én meg éveket áldoztam rá az életemből. Na tudod...
2022. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Utolsó kettő voltam. Juj most olvastam el a végét. Mar férjed van!!🥰 Gratulálok!!!!! 😍
2022. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!