Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 7 év együtt járás után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év együtt járás után nem ciki ha még szóba sem került az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Nem lenne illendő? Kényelmes így csak együtt járogatni, minden kötöttség nélkül? közben a lány meg már családot akar a fiúnál még szóban sincs. Mi lesz ebből?
2010. jún. 20. 20:25
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon gáz szerintem. Ennyi idő után már a gyerekről kellene beszélgetni, és a közös életről. Az eljegyzés csak egy ici pici pont ezek előtt. Várni lehet, csak kérdés van e értelme. Aki most akar gyereket, annak elég nehéz elfogadni, hogy 1év múlva eljegyzés , még egy év és esküvő, aztán majd próbálkozunk összehozni, és talán egy éven belül meg is fogan + a 9 hónap. De mi van akkor, ha vársz és 3 év múlva azt mondja, hogy még ő fiatal, és nincs itt az ideje. Akkor mi lesz?
2010. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Az exemmel évekig együtt voltunk, és sosem merült fel bennem, hogy elvegyem. A feleségemnél már 2 hónap után tudtam, hogy vele szeretném leélni az életem.
2010. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
0%

mi 5 éve vagyunk együtt a párommal (én 20, ő 23) még tanulok 2 év múlva végzem el a sulit és utána fogunk összeköltözni tehát akkor már 7 éve leszünk együtt és úgy vagyunk vele hogy majd ha egy két évet együtt éltünk utána jöhet szóba az eljegyzés és majd utána a házasság tehát 26-27 leszek a párom meg 30 és utána szeretnénk gyereket!

tehát mi is több mint 10 évnyi együtt járás után ha minden jól megy akkor fog szóba kerülni az eljegyzés! Nem ciki nekem is van egy ismerősöm 9 évnyi együtt járás után házasodtak össze és előtt nem sokkal jegyezték el egymást! Ők is 16-17 éves korukba jöttek össze és ugyan azon az elven voltak mint mi most a párommal hogy közös ház egy két évnyi együtt élés és majd utána ráérnek! Ha szeretik egymást nem kell eljegyezniük egymást meg összeházasodni mert jajj 7 éve együtt vannak mi lesz?

Persze én is örülnék egy gyűrűnek de felesleges, ha még úgy sem lesz házasság, sőt a baráti körünkben már szinte mindenki eljegyezte egymást! De mi értelme hogy ha még úgy sem házasodnak össze?

Én például nem akarok 5 évig jegyben járni valakivel hanem 1-2 évig oké de tovább már szerintem nincs értelme!

Attól hogy most még a fiú így gondolja nem biztos hogy egy két év múlva nem változik meg a véleménye és szerintem amúgy s csak ők ketten tudhatják hogy mit is akarnak igazán!

2010. jún. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha még SZÓBA sem került sem az eljegyzés, sem házasság 7 év alatt, akkor mit vársz ettől a férfitől?
2010. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha 26 évesek és 7 éve járnak akkor.. a fiú 19 éves kora óta van a leányzóval. Még nem nagyon hallottam olyan pasit aki ne kacsingatott volna ki később egy kapcsolatból ha ilyen korán jöttek össze. Első szerelem? A lány részéről rendben van, de szerintem nem lesz hosszú életű így.
2010. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

A lány lényegében készen áll. Látom rajta,hogy ha most azt mondaná a fiú már igent is mondana és záros időn belül szívesen szülne. De azt mondja türelmes és vár.. A fiúval múltkor beszélgettünk... ő még nem fejezte be a főiskolát.. Januárban államvizsgázik ha nem szúr el addig megint valamit, csúszott 1 évet. Szóval a fiú tervei a következő: diploma munka kb 1-2 év,hogy legyenek alapok... ház.. család... ez időben még olyan 5-7 év. Szóval elég sok ha várni kell.

A lány elképzelései az én olvasatomban: fiú diploma eljegyzés család, mert ő már 3. éve dolgozik.


Szóval szerintem itt nagy ellentétek vannak.. és igen is várható lenne hogy legalább a komoly szándék jeleként eljegyezze a lányt... Mert ha nem így gondolja mire várjon a lány?

S persze,hogy ideges a csaj ha a családban is mindenki azzal jön,hogy mikor lesz eljegyzés.. hiszen a bátyja már 7 éve házas és van két gyerek... úgymond ő jön a sorban...

2010. jún. 21. 09:06
 17/40 A kérdező kommentje:
Igen első szerelem...
2010. jún. 21. 09:09
 18/40 anonim ***** válasza:
59%

én egyetértek a fiú gondolkodásával! Szerintem ő azért nem gondolkozik még az eljegyzésen mert szeretne dolgozni megteremteni az alapot ami egy családnak kell és majd utána eljegyzés esküvő meg gyerek!

Meg a másik te kérdező honnan tudhatod hogy mi jár a srác fejében?? Azt csak ő tudhatja hogy mikor akarja megkérni a barátnője kezét, nem biztos hogy az orrodra fogja kötni!

2010. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Ó persze, ohgy nem én leszek az első aki tudni fogja.. De beszélgethetek vele nem? És mint írtam elmondta mik a tervei......
2010. jún. 21. 11:03
 20/40 anonim ***** válasza:
27%
És a lány szüljön 31-35 éves korában? Szeretnének -e Dawn-kóros gyereket nevelni? Vagy ha a szűrésnél kiderül, akkor kapartatni elsőt, másodikat, aztán vége?
2010. jún. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!