Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 7 év együtt járás után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év együtt járás után nem ciki ha még szóba sem került az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Nem lenne illendő? Kényelmes így csak együtt járogatni, minden kötöttség nélkül? közben a lány meg már családot akar a fiúnál még szóban sincs. Mi lesz ebből?
2010. jún. 20. 20:25
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
91%
A fiú szemszögéből teljesen érthető. Melyik férfi akarna 26 évesen gyereket, én sem akarnék.Meg aztán lehet szülni 31 évesen is, nyugi nem lesz Down kóros, ez egy ökörség. Egy bizonyos kor fölött nagyobb a genetikai rendellenesség kockázata, de nem lesz minden gyerek. Főleg nem ha 31 éves az anya. A lány is bőven ráérne szülni ekkor. Ha tényleg nem akar várni, akkor keressen egy korban jobban hozzáillő idősebb férfit.
2010. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
32%
Hány Dawn-szindrómást ismersz? Hány éves volt a szülőanyjuk a születésükkor? Velük dolgozom, erről aztán írhatsz, amit akarsz.
2010. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Azért a Down-kór és egyéb genetikai rendellenességek esetében sem eszik ám olyan forrón azt a kását. Igen 30 év felett megnő az esélye 35 év felett még inkább és 41 felett már egyenesen kockázatos.. de nem ez a kérdés kedves utolsó.

Megjegyzem 32 évesen szültem egészséges második gyermekem...


Szóval a kérdés az, ohgy 7 év udvarolgatás után ebben a felállásában nem kéne történnie valaminek két ember közt?

2010. jún. 21. 15:57
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők külön utakon mennek tovább idővel. Teljesen más szakaszában vannak az életüknek mindketten. A lány jóval előbbre tart már, a fiú a harmincas évei elején fog kb itt tartani. Lediplomázik, bekerül egy új közegbe, munkahely aztán el is távolodnak. Ez az élet rendje. Ezért ritka hogy kitartanak a teenager szerelmek.
2010. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindketten komolyan gondolják, csak egyszerűen mások az elképzeléseik. Azért sajnálom a lányt, ő teljesen jól felépített mindent, dolgozik, felnőtt nő, neki gyakorlatilag már csak férfi kell a boldog családhoz. A vele egyidős férfi meg még tanul, tehát egyelőre ugye ebből adódóan nincs keresete, tehát őt is értem, de jobb lenne ha ezt mielőbb tisztáznák. Én egyébként a lány helyében nem várnék, én sem szülnék 30 felett és férjhez sem mennék 30 felett.
2010. jún. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

Kár a hapsira várni, az se biztos h 30 valahány évesen meggondolja magát.

Amúgy a Down kór veszélye igenis komoly dolog:

nőknél +10 év 10szeres (!) valószínűségnövekedést jelent.

2010. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
eléggé ciki
2011. febr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
ne sok jóra számits. ő nem akar közös jövőt. ennyi.
2011. nov. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
7 év azért sok.... nekem már az első 1-2 évben felmerült, és nyaggatnak vele azóta is havi szinten ... de majd eldöntö én :D
2012. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
Azóta 10 évesek már.. és még nem volt eljegyzés.. és a fiú a gyásza hivatkozva az összeköltözésről sem akar beszélni....( meghalt a nagymamája márciusban és a rokonok, szülök felajánlották költözzenek a lánnyal oda, de még a temetés óta nem is voltak a lakásban.)
2012. aug. 24. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!