Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 7 év együtt járás után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év együtt járás után nem ciki ha még szóba sem került az eljegyzés?

Figyelt kérdés
Nem lenne illendő? Kényelmes így csak együtt járogatni, minden kötöttség nélkül? közben a lány meg már családot akar a fiúnál még szóban sincs. Mi lesz ebből?
2010. jún. 20. 20:25
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Hát, szegény lány, hogy ennyi időt veszteget erre a fiúra! 10 év után immár majdnem 30 évesen még össze sem költöztek? Fél éve halt meg a nagymama, hát nem mondható, hogy mohón kihasználják a helyzetet... Jobb lett volna kilépni ebből a kapcsolatból, mert a fiú nagyon nem akar elköteleződni. Már réges rég tudnia kellene, hogy akar-e családot a lánnyal, vagy nem. Bosszantó, ha még ez után keresgélhet újra a lány igazi társat...
2012. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:
Szerintem nem ciki...Ismerősömék 18 év után házasodtak össze, mégsem hűlt ki a szerelem.
2013. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Azóta mi a helyzet, Kérdező?

Lett végül eljegyzés?

2016. febr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

Semmi nincs csak együtt élés.....

Lány gyereket akar 2 éven belül

fiúnál még szóba sem jöhet... 2 munkahelyen dolgozik 12 órában, lány tanítónő....

2016. febr. 5. 15:53
 35/40 k.sz1995 válasza:
Azota van valani fejlemeny? Lett baba vagy szalitas lett a vege?
2019. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
Nincs... gyerek nincs a lány kivizsgálásra jár.. A srác mindig dolgozik
2019. szept. 22. 16:15
 37/40 anonim ***** válasza:
"Lány" meg "fiú"... mi értelme ennek, úgyis mindenki tudja, hogy rólad van szó. 17 év alatt nem kellettél annyira a pasidnak, hogy el merjen köteleződni melletted, de annyi önbecsülésed sincs, hogy ne ugrálj úgy ahogy ő fütyül. Szánalmas.
2020. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:

Nos mi a helyzet most. Valami történt?

A páromnak 3 éve leszünk együtt nemsokára, ő megmondta nekem, hogy nem biztos,hogy szeretne házasságot. Gondoltam, hogy idővel más lesz. De nem tudom, hogy mi lesz. Szeretem és lehet,hogy el tudnám fogadni, hogy ne legyünk házasok, viszont ha már lesz gyerek,akkor nem tudom. Neki csak egy papír. Nekem annál több. Akármi történhet és fontos döntéseket hozhatunk,ha olyan helyzetbe kerülünk.

Ha még mindig nincs házasság vagy eljegyzés akkor a lánynak bele kellene törődni vagy tovább lépni. Bár én ismerek párokat, akik évek után házasodtak. A lényeg a boldogság és s szeretet+ szerelem.

2020. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

17 év együttlét, ebből 9 év együtt élés, sem házasság, sem semmi. A férfi karriert épít, a nő gyereket is akarna, de vár. Most 36 évesek. A nő úgy érzi ki fut az időből, pasit nem érdekli a gyerek téma.

Hét közben mindkettő dolgozik a férfi vállalkozó napi 12- 14 órát nyom, hétvégén is vasárnap kivételével amikor is a nap nagy részében alszik. A nő tanárnő iskola és iskolai felkészülés, szabad hétvégék, és nyári szünet. Nyaralni sem járnak mióta nincs a nagynéni ingyen lakása.

ez van elmegy mellettük az élet, de lelkük rajta.


Utolsó gondold meg mire vágysz és cselekedj aszerint!

2020. aug. 16. 14:21
 40/40 anonim válasza:
Köszönom szépen a választ. Hát azért annyit nem várnék biztos, hogy gyerekünk legyen. 23 vagyok, nem érzem, hogy le késtem volna még, de mind ketten szeretnénk gyereket.
2020. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!