Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem nyilvános, hogy a vőlegényem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nyilvános, hogy a vőlegényem?

Figyelt kérdés

Egy éve kérte meg a kezemet. Még nincs kitűzve pontos dátum az esküvőre. Nálam látszik fb-on, hogy xy jegyese vagyok. De a vőlegényem fb oldalán nem.

Kettőnk közül ő használja aktívan a fb-ot, naponta többször is, én csak hetente párszor nézek fel.

Voltak vitáink, de szerintem semmi megoldhatatlan. Viszont most, hogy ezt észre vettem, kezdek aggódni.

Utalhat ez arra, hogy nem gondolja komolyan, nem lesz esküvő?



2019. jan. 28. 23:07
1 2 3
 1/27 Derwer ***** válasza:
76%
Családok, barátok tudják ?
2019. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%

Most kiváncsiságból megnéztem, és nincs fent a férjem Facebook oldalán, hogy a felesége vagyok. Akkor nem is érvényes a házasságunk?


Aki meg a tini, annak még nem való a házasság.

2019. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
És aki fenn sincs, az nem is létezik.
2019. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Rajtad kívül amúgy sem igazán érdekel senkit.
2019. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
53%

Nem gondolnám, hogy ezen agyalnod kellene.

Csak hallucinálni fogsz tőle, és abból lesz a baj.

2019. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

2-höz:

És aki tini, annak nem is ide kéne írnia, hanem a "Tini párkapcsolatok" kategóriába! :D

2019. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Ha egyébként jól működik a kapcsolat, nem tök mindegy, mi van Facebook-on? Ah én férjem pl fantasztikus apa, imádja a lányainkat, de a Fb-ot nem használja, csak olvasgat rajta, nem tölt fel a gyerekekről sem képet, akkor szerinted nem is szereti őket?
2019. jan. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudnak róla a családod, barátaid?

Istenem! A legtöbb pasi nem foglalkozik ilyennel. Ha így folytatod, akkor tényleg nem lesz esküvő, mert az idegeire mész.

2019. jan. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk még az sincs kint, hogy kapcsolatban vagyunk...

Aki közel áll hozzánk, az tudja, mi tudjuk, a kapcsolatunk jól működik.

Ha nálatok is ez a helyzet, akkor nem mindegy?

Ne a Facebook alapján éld az életed.

2019. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

Az a gáz a mai vilagban hogy emberek képesek össze veszni a facebook miatt. Hajlamossak az emberek ott élni az életüket. " Ami facebookon nincs megosztva az megsem történt" szindróma uralkodik.

Nekem meg bevan àllítva h csak én és a pàrom làthassa azt h kapcsolatban vagyok vele. Màsnak nem jelzi nyilvánossan.

Most akkor nem is vagyok vele??!! XD

Akiket ismerek és fontossak nekem, azok úgyis tudjàk hogy kivel vagyok együtt. A többieket pont lesz*rom hogy mint gondolnak.

2019. jan. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!