Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem nyilvános, hogy a vőlegényem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nyilvános, hogy a vőlegényem?

Figyelt kérdés

Egy éve kérte meg a kezemet. Még nincs kitűzve pontos dátum az esküvőre. Nálam látszik fb-on, hogy xy jegyese vagyok. De a vőlegényem fb oldalán nem.

Kettőnk közül ő használja aktívan a fb-ot, naponta többször is, én csak hetente párszor nézek fel.

Voltak vitáink, de szerintem semmi megoldhatatlan. Viszont most, hogy ezt észre vettem, kezdek aggódni.

Utalhat ez arra, hogy nem gondolja komolyan, nem lesz esküvő?



2019. jan. 28. 23:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
34%
A pasimnak sincs kint, hogy házas. A feleségének igen. Nekünk sincs kint, hogy szeretők vagyunk régóta, mégis azok vagyunk😊 szerinted van jelentősége annak, hogy mi van kint? Amit éreztek, az számít. De hogy mit éreztek, hogy vagytok egymással, ezt neked kell tudni.
2019. jan. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon gyerekes ez a mentalitás, kérdező. Javít a kapcsolat minőségén, ha a fb-on reklámozzátok magatokat?
2019. jan. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
62%
#3 Úr isten akkor én nem is létezem?!😱
2019. jan. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%

Off: Jó, most lehet mondani hogy gyerekes ezen parázni meg minden, de ha ez nekik fontos, akkor nehogy már abból induljunk ki, hogy vannak emberek, akiknek nem az. Azok, akik sokat használják az oldalt, azoknak gondolom nagyobb jelentősége van, mint azoknak akik csak a tízéves osztálytalálkozókat szervezik rajta keresztül, vagy elolvasnak egy-két megosztott hírt. És ha valakinek nagy jelentőséggel bír az oldal, akkor valóban érdekes, hogy miért nem oszt meg magáról ilyen információkat.


Off kikapcs: kérdező, szerintem ha már ott tart a kapcsolatotok, hogy házasodni szeretnétek, akkor lennie kéne olyan viszonynak köztetek, amiben magabiztosan rá tudsz erre kérdezni. Szerintem nem utal semmi ilyesmire, de ha téged ez aggaszt, akkor beszéljétek meg, hogy ne kelljen találgatnod.

2019. jan. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
36%
Igen az rendkívül fontos és életbevágó hogy mit állít be magáról az ember fbookon...pfff
2019. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%
Amint látjátok a 11-es válaszból igenis fontos, hogy ki mit oszt meg. Hiszen ott a férj nem véletlenül nem osztja meg másokkal, hogy házas. Így biztosan könnyebb csajokat felszedni :-)
2019. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%
Na végre leesett már valakinek!
2019. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat ainek szintén az van kint hogy egyedülálló, nincsenek kint közös képek, képek a gyerekekről, le van korlátozva különböző csoportokra, ki milyen képet, bejegyzést láthat. Ezért volt az hogy nyugodtan kirakta hogy kapcsolatban a szeretőjével. Mivel a családja úgy sem látta.


De olyat is ismerek akiknél egyik fél sem tette ki hogy kapcsolatba vannak, de nem is a facen élik az életüket.


Van ilyen is és van olyan is.

Nálam alap volt hogy kitettem mikor anno összejöttem a barátnőmmel. Pedig akkoriban jó ha havonta 1x felnéztem...

2019. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%

Ha most ez ha gáz, ha nem, engem pl nagyon zavart, mikor az exem elrejtette a kapcsolati állapotát. Ő akarta, hogy ki írjuk. Majd x hónap múlva meg átállította, hogy ne lássák.


A mostani párommal nincs kint, én annyira nem is szeretném kitenni, semmi jelentősége nincs.

2019. jan. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
85%
Őszintén szólva engem az inkább zavarna, hogy több, mint egy évvel az eljegyzés után még dátum sincs. A környezetemben leánykérés után nem sokkal már elkezdték tervezni, hogy legalább a dátum meglegyen. Ti mire vártok?
2019. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!