Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem nyilvános, hogy a vőlegényem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nyilvános, hogy a vőlegényem?

Figyelt kérdés

Egy éve kérte meg a kezemet. Még nincs kitűzve pontos dátum az esküvőre. Nálam látszik fb-on, hogy xy jegyese vagyok. De a vőlegényem fb oldalán nem.

Kettőnk közül ő használja aktívan a fb-ot, naponta többször is, én csak hetente párszor nézek fel.

Voltak vitáink, de szerintem semmi megoldhatatlan. Viszont most, hogy ezt észre vettem, kezdek aggódni.

Utalhat ez arra, hogy nem gondolja komolyan, nem lesz esküvő?



2019. jan. 28. 23:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni, mint az utolsó. Engem sokkal inkább az zavarna, hogy egy év eljegyzés után még dátum sincs...nem az, hogy mi van a FB-n.
2019. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
Ez mondjuk igaz. Nemhogy dátumnak, egy év után már gyereknek is kéne lennie. Legalább egynek...
2019. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, amikor elmentek nálad odafent, nem szóltak meddig lesznek oda? Mi 6 éve vagyunk együtt, közel egy éve jegyesek is. Mielőtt megkért nem volt kitéve, hogy kapcsolatban, anyósom néha töltötte is a párom fejét, hogy biztos azért mert “...” és mindig kitalált valami szép sztorit. Hála az Égnek, a párom nem adott az ilyenekre. Mióta jegyesek vagyunk azóta sincs kitéve semmi. Idén nyáron lesz az esküvőnk és nem hogy nem lesz kitéve, hogy a felesége lettem, hanem egy képet nem vagyok hajlandó feltölteni... minek? Más lesz@rja, akinek meg fontosak vagyunk azok ott lesznek a nagy napon, vagy elküldom nekik PRIVÁT üzenetben, és le van tudva.
2019. jan. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
22%
Erről csak annyit, hogy apámnak sincs kiírva a facebookra hogy anyám a felesége, mégis tudja mindenki aki számít:D
2019. febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem nyilvános, vagy nincs kint a facebookon?

Amúgy ha ketten mentek valahova a menyasszonyaként mutat be, a barátai, családja mind ismernek és tudnak a jegyességről, a te barátaid és családod körében a vőlegényedként ismert és örömmel viseli ezt a címet? Akkor foglalkozz inkább az esküvőszervezéssel és ne a facebookon parázz, komolyan gondolja.

Ha megkér hogy ne mondjátok még el a Bélának meg a Marika mamának, ha a barátnőjeként mutat be vagy csak úgy hogy ez itt Kati, ha nem szívesen megy a ti családi eseményeitekre és az övére se vagy hivatalos, ha nem szereti hogy vőlegényként hivatkozol rá, akkor esedékes egy nagyobb beszélgetés a szándékairól.

2019. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
10%
Nemrég ismerkedtem egy lánnyal, kérdezte, hogyha összejönnénk, kitenném-e, hogy kapcsolatban vagyok vele. Nem tudtam tartani, kiröhögtem. Lehet, egy fаsz voltam, de most komolyan, ez a mérce, hogy együtt vagyunk? Hogy kinn van a kék-fehér közösségi oldalon?
2019. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%
Lehet itt arcoskodni, meg játszani a bölcset, de a #11-es válasza mindent elmondott... 3 hosszú kapcsolatom volt. Az első az életét adta volna értem és minden felületen láttatni akarta, hogy egymáséi vagyunk. Én nem annyira, tudtam, hogy nem ő az igazi (ma már másképp látom, de ez egymásik sztori). A következőnél fordítva volt: mindig elrejtette, évekig kamuzott: neki nem fontos a Facebook stb. A kapcsolat végén derült ki, hogy folyamatosan csajozott mellettem, nyilván úgy könnyebb volt, hogy nincs feltüntetve a kapcsolati státusza. A jelenlegivel fel van tüntetve mindkettőnknél nyilvánosan és komolyan is tervezünk egymással. Lehet kinevetni ezt, de 90-95%-ban igenis elárulja a felek hozzáállását. Aztán van az a maradék 5-10%, akinek valóban tökmindegy mi áll a Facebookján. Mondjuk ha neki mindegy, akkor miért nehéz feltüntetnie, ha tudja, hogy az a másiknak jól esne...? Ez is egy érdekes kérdés.
2022. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!