Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nők véleményére lennék elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők véleményére lennék elsősorban kíváncsi, szerintetek mikor kérjem meg a párom kezét?

Figyelt kérdés
Egyhetes utazásra megyünk és úgy gondoltam, az utazás tökéletes alkalom lenne erre, viszont nem tudom, mikor lenne a legjobb pillanat időzíteni az eseményt.

2019. márc. 26. 10:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Vacsora közben szerintem se :)

Viszont nagyon az utazás végére se hagyd, mert különben te leszel befeszülve és akár még egy veszekedés is lehet belőle, mivel a párod nem fogja tudni mi bajod.


Szóval szerintem első-második napon, mindenképpen kettesben . De a gyűrű legyen mindig nálad, ha úgy érzed ott a tökéletes pillanat, nehogy elszalaszd! :)

Sok boldogságot nektek!!!!

2019. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia . Attól függ hova mentek. Ha tengerhez mentek akkor a tengernél és első nap,vagy a hotelben és ágyra teszel rózsaszírombol szívet . De minden esetben a kirádulás elején hogy ezek után tudjatok kettesbe romantikázni. Ird meg hogy mi lett!! Kérlek . Sok sikert.
2019. márc. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Megírom majd. Köszönöm szépen mindenkinek a biztató ás szép szavakat. :)
2019. márc. 26. 14:58
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami nyugis helyen, ami elég meghitt ehhez. Viszont...

Azt kalkuláld bele, hogy ha "nem"-et mond akkor nagyon kellemetlen is lehet az utazás hátralevő része.

2019. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%
Én meg ugy gondolom ha nem-et mond nem is kell tovább ott maradni vele,de gondolom a kérdező azért kéri meg a barátnője kezét mert biztos benne.
2019. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha egész véletlenül tengerpart közelébe mentek, én a helyedben azt választanám, mint helyszínt. Este, amikor már sötét van, kimentek sétálni egyet...a többit tudod:) Egy étterem pl annyira sablonos és uncsi.
2019. márc. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Attól függ, hova utaztok: tengerparton, folyóparton, tóparton, patakparton, szigeten, vízesés mellett, sziklák mellett, rózsakertben, botanikus kertben, lepkeparkban, stb. Nehéz tanácsot adni így, hogy nem tudjuk, mi az úti cél.

Étteremben szerintem sem, kivéve azt az esetet, ha egy étterem teraszán csak ti ültök és előttetek a tenger, vagy a tó és kellemes, romantikus a hangulat.

2019. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
Na meg kérted?
2019. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na??? :)))
2019. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!