Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi történik akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha egy férfi el akarja jegyezni a pàrjàt, de nem hajlandó térdet hajtani előtte?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 07:55
 11/92 anonim ***** válasza:
92%

#7:

Az említett példákban a térdhajlítás a tisztelet és a hűség jele.

Innen ered az is, hogy a férfi letérdel a lánykéréskor: "végleg leteszi a fegyvert", hűséget is fogad, hisz az lenne a házasság egyik alapja. Ahogy a tisztelet is.

Ezt te csuklóból elutasítod, mert te nem hódolsz be egy nőnek. Erre annyit tudok írni, hogy amíg ez számodra megalázás, addig ne kérd meg, nem ő lesz a te Nagy Őd.

2019. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
95%
Jaj, te mar voltal itt pontosan ugyanezzel a nyavalygassal :D. Nem is ertem, minek gondolkozol ezen, nő nem lesz, akinel ezen problemaznod kene.
2019. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 A kérdező kommentje:

Nem làtom a pàrhuzamot a fegyver letétele és a térdhajtàs között. A letérdelés behódolàs jele egyértelműen, a fegyver letétele meg a békességé.


Térdet hajtani egy nőnek...basszus. Salamon kiràly az anyja előtt hajolt meg, de az màs volt.

2019. márc. 27. 08:54
 14/92 A kérdező kommentje:
Többen lehettek itt ezzel a gonddal, és mégtöbben vannak, akik ezzel küzdenek. Amúgy meg jah, ilyen nő biztos nem lesz, mert nem lehet vele kompromisszumot kötni. Értelmesebb nő egy ilyet el se vàr eleve.
2019. márc. 27. 08:57
 15/92 anonim ***** válasza:
26%

Én nőként nagyon kellemetlenül érezném magam, ha a barátom így kérné meg a kezem.

De nem vagyunk egyformák.

2019. márc. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 A kérdező kommentje:

#15


Erről beszéltem. Köszi a választ.


Bàr gondolom a többiek szerint te biztos pasi vagy, nem is nő :D


Na mind1 zàroljuk a topikot, mert ezek azt vàrjàk el, hogy a pasi térdet hajtson nekik, hiàba mondom, hogy ez fassàg szal nincs konszenzus.


Mindenesetre tonnaszàmra fognak olyan csókàt talàlni, efelől nincs kétség. :D


Topik OFF

2019. márc. 27. 09:05
 17/92 anonim ***** válasza:
94%

Nem beszéltél semmiről.

ERről meg aztán pont nem. Csak valaki leírta, hogy ő nem akarja, mindenki más meg igen. De ezt megláttad, és ezzel érvelsz, ez elg gáz..

2019. márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 anonim ***** válasza:
83%

"Feminàn is azt tanàcsoljàk"

Mint etalon forrás... :D

Én nőként nem szeretném, hogy a párom letérdeljen elém. Semmi romantikusat nem látok ebben, "amerikaifilmes", színpadias és nyálas.

Az eljegyzés nekem egy közös döntés, ez a letérdelős műsorszám a lényegről venné el a figyelmet.

De kár felfújni ennyire ezt a témát. Ez minden párnak a magánügye.

2019. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 A kérdező kommentje:

Màr csak azt kellene akkor megtudni, hogy mi jàr azoknak a nőknek a fejében, akik elvàrjàk a térdelést.


Én pasiként sosem vàrnék el a pàromról semmilyen megalàzó rituàlét. Tipikus szektàs mentalitàs ez, miszerint a szeretet alatt valami olyanra veszi rà az embert, ami nem jó.

2019. márc. 27. 09:39
 20/92 anonim ***** válasza:
91%
Az egy dolog, hogy te megalázónak tartod, hogy kifejezed a tiszteleted a nő iráént egy gesztussal, akivel le szeretnéd élni az életedet
2019. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!