Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi történik akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha egy férfi el akarja jegyezni a pàrjàt, de nem hajlandó térdet hajtani előtte?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 07:55
 21/92 anonim ***** válasza:
95%
Nem fontos, hogy letèrdel e, vagy sem, de te szánalmasan viselkedsz.. És az ok amiért így gondolod, szintén szánalmas. Remélem a feleséged soha nem fog leszopni.. Nehogy már behódoljon.. Ja bocs, remélem nem fog hozzád menni, így nem lesz a feleséged.
2019. márc. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim válasza:
80%

Az már régen rossz, ha a nő elvárja, hogy letérdelve kérjék meg a kezét. Én nem vártam el. Nem kötelező letérdelni, semmi baj nincs azzal, ha a férfi nem térdel le.

De az, hogy Te azért nem akarsz letérdelni, mert ez MEGALÁZÓ, meg behódolás, meg ettől alacsonyabb rendűnek érzed magad a nőnél az nagyon gáz. Akkor úgy gondolod, hogy a nő alacsonyabb rendű nálad? Mi az, hogy Te a FÉRFI letérdelj egy nő előtt??

Egy párkapcsolatban a felek egyenrangúak.

Szerinted ha letérdelnél, a barátnőd fejében az járna, hogy na, most aztán jól megalázkodott előttem, én felsőbbrendű vagyok, ő az alattvalóm ezentúl?

Milyen kapcsolat az, ahol a felek úgy érzik, hogy a másik meg akarja őt alázni? (vagy ahol direkt alázzák egymást?)

Túl sokat képzelsz bele. Ez csak egy egyszerű gesztus. Hát épp ez az, hogy régen csak a királyok előtt térdeltek le. És akkor a férfi letérdel előttem, előttem, aki nem vagyok senki? sem király, sem isten, és mégis megtisztel ezzel a gesztussal? Ezzel is kimutatva a hűségét, szeretetét?

Ha nem szereted, tiszteled, nem leszel hűséges, akkor az egész lánykérés felesleges.

De először ismerd meg a barátnődet, lehet őt is kellemetlenül érinti az ilyen lánykérés, mint 1-2 korábbi válaszolót.

2019. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
96%
Ha ilyen nyomorék lenne, az ellenséget látná bennem lb, akkor nem is kellene sehogy se megkérnie.
2019. márc. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 A kérdező kommentje:

Aki elvàrja, hogy egy férfi letérdeljen elé, az egész egyszerűen a felsőbbrendűnek gondolja magàt, lehet ezt csűrni-csavarni, ez így van. Ennek bizonyítéka az, hogy egy nő napjainkban, biztos nem tenne ilyet. Nők esetében ez a mentalitàs nem meglepő, hiszen ma is is elvàrjàk, hogy egy pasi küzdjön értük (sosem teszek ilyet). Aki pedig meg is sértődik azon, hogy egy férfi nem hajt térdet egy nő előtt (mint ti) az közönséges férfigyűlölő.


Ilyenkor jut eszembe az, hogy milyen àldàs is a vilàgnak az old-school hop-hop, amely ràmutatott többek közt arra is, hogy nem kell megalàzkodnunk a nők előtt, mert ők sem tökéletes emberek. Eazy-E soha nem borult volna le egy nő előtt sem, mégis tonnànyi nője volt, egész egyszerűen azért, mert faxa gyerek volt.

2019. márc. 27. 10:19
 25/92 anonim ***** válasza:
95%

Eazy-E


:D :D


Te jó Isten, na kérdező takarodó a tini kategóriába, feminás cikkeken pörögsz meg hisztizel, hát te tényleg nagy betűs férfi vagy. :DDD

2019. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg mindenki csinálja ezt úgy, ahogy ő akarja, nem pedig a divathülyeségekhez igazodva. Akinek pedig nem felel meg az, ahogy megkérik a kezét, az tehet egy szívességet. :)
2019. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 A kérdező kommentje:

Eazy-E még abból a vilàgból való volt, amikor volt töke a férfiaknak.


Manapsàg màr őket is a cosmo neveli ki, köszönhetően a média agymosàsànak. Elég aljas húzàs a férfiak lealacsonyítàsa. Azok is megérdemelnének 1-2 kiadós atyai pofont. Hazànkban tényleg nem volt jó ötlet megszüntetni a kötelező katonasàgot.

2019. márc. 27. 10:40
 28/92 A kérdező kommentje:

Huszonegyeske!


Hülye példa :D ha egy csaj leszop, akkor kölcsönösen ki is nyalom. Exem undorító szőrös puncinàt is kinyaltam, ràm nem lehet panasz.


A letérdelés azonban teljesen egysíkú dolog.

2019. márc. 27. 10:46
 29/92 anonim ***** válasza:
17%

Ebből a kérdésből látszik igazán, hogy mennyi szexista nő van az oldalon. Az olyan válaszokat többségében felpontozták, amik a térdelés mellett szóltak, azokat pedig le, amik mellette.

Furcsa, hogy ezt a hagyományt mennyire szeretik itt, de azon már kiakadnak, hogy a nő főzzön és takarítson... Tényleg nem esik le nektek ez a szexista kettős mércétek?


Amúgy értelmes párkapcsolatokban nem történik semmi. Több kapcsolatomban is szóba került már, hogy mi lesz majd eljegyzéskor. Én közöltem, hogy nem fogok letérdelni, mert nincs hozzá kedvem. Természetesen senki sem problémázott rajta, mert az itteni átlagnál értelmesebb, érettebb gondolkodású nőkkel jártam.

2019. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 A kérdező kommentje:

#31


Az ilyen kérdéseket nyugodtan a nők orra alà lehet dugni élőben, amikor az egyenlőségről meg a szereretről beszélnek.


Làtod, csak annyit kérdeztem, hogy mi van akkor, ha egy pasi nem akar térdet hajtani egy nő előtt, és ment a sàrdobàlàs a többségtől anonim módon, hogy mégis hogyan képzelem én ezt.


Ez az egész egy vicc :D


A pasiknak meg csak azt üzenném, hogy idevezetett a seggnyalàsuk. A nőket annyira elkényeztették, hogy most màr nem egyikük részénél egyenesen alap, hogy le kell borulni a nő előtt, mert ha nem teszik, akkor kisebbségi komplexusos stb... Bezzeg ugyanezek a nők hevesen tiltakoznànak az ellen, ha őket borultatnàk le, hasonló helyzetben.


Ha holnaptól egy pasi sem térdelne le a nők előtt, akkor kicsir vissza is vennének az arcukból.

2019. márc. 27. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!