Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi történik akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha egy férfi el akarja jegyezni a pàrjàt, de nem hajlandó térdet hajtani előtte?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 07:55
 51/92 A kérdező kommentje:

"A büszkesége fontosabb mint élete szerelme. Az előttem szólók és jómagam ezt nem tartjuk egészséges kapcsolatnak. A kérdező igen. Innentől más előfeltételezésekkel indulunk, így nincs miről beszélnünk."


Valahogy megértelek titeket is, hiszen a büszke férfit nem lehet ugráltatni, különben egész egyszerűen kiteszi a lakásból a nőt, vagy - ha úriember - akkor csendben összepakol és szó nélkül elmegy. Az agykutatásból tudjuk, hogy mi játszódik le ekkor a nők agyában, ezért valahol természetes, hogy a nők a szerelmetes pasikat tartják "egészségesnek", aki mellett egy rakás dolgot megtehetnek, és nem kell attól félniük, hogy elhagyja őket.

2019. márc. 29. 11:14
 52/92 A kérdező kommentje:

"Pont ez a baj, hogy egy ártatlan szokásba belemagyarázol baromságokat... Mert olyan nagyon értesz a pszichológiához... Nevetséges."


A reklámok is ártatlan dolgok, mégsem veszed észre, hogy manipulálnak.


Az, hogy neked ilyen beszűkült a gondolkodásod, és nem érted, hogy számos törvényszerűség a felszín alatt zajlik, az a te szegénységi bizonyítványod mutatja.

2019. márc. 29. 11:19
 53/92 anonim ***** válasza:
94%
Neked csak ez a két véglet van? A nyalis pasi akit lehet ugráltatni, és a büszkeség mindenekfelett? Ahhoz képest hogy milyen kifinomult gondolkodásúnak tartod magad, elég fekete-fehérben látod a világot.
2019. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 A kérdező kommentje:

Most csak erről a két típusról beszéltem.


Szerinted milyen alternatíva van még?


Pl. ott vannak a nőcsábászok is, mint egy alacsony rendű faj, akik megjátsszák a kemény csávót, de legbelül nyomorult emberek.

2019. márc. 29. 17:27
 55/92 anonim válasza:
30%
akkor nem hajtasz térdet előtte ennyi. mi a kérdés? ha a másiknak meg nem tetszik, akkor tényleg felsőbb rendűnek hiszi magát. de a szeretetben nincs ilyen, hogy felsőbb vagy alsóbb rendű. szóval, ha valakit szeretsz ilyenen nem is gondolkozol. és mint ahogy egy jó pár értelmes ember már írta, ők is ugyanúgy letérdelnének a párjuk mellé nő létükre, tehát van egy jó pár ilyen megnyugodhatsz.
2019. márc. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 A kérdező kommentje:
kíváncsi leszek, hogy hány ilyennel találkozom majd élőben
2019. márc. 29. 23:13
 57/92 anonim válasza:
81%

Semmi baj nincs azzal,hogy Te így gondolod ezeket a dolgokat. Neked ez a véleményed a nőkről meg a férfiakról, másnak meg más. Nincs ezzel gond. A gond azzal van,hogy Te férfiről beszélsz. Nos nekem az a véleményem, hogy Te nem vagy FÉRFI, csak egy önérzetes,büszkeségét féltő durcás KISFIÚ . Mindegy hány éves vagy,ennek nincs köze az életkorodhoz,ahhoz hogy el tudod-e tartani Magad, vagy éppen alkalmas szerszámmal rendelkezel a dugáshoz. De Te nem tudsz SZERETKEZNI csak dugni,nem vagy képes INTIMITÁST adni csak dugni. Lélekben gyermek maradtál. Nincs ezzel baj csak fogadd el hogy egy FÉRFI-val nem tudod felvenni a versenyt semmilyen szinten. Neked nem jut NŐ, csak megfélemlített és érzelmileg sérült KISLÁNY. Ha jártas vagy a pszichológiában ahogy írod, akkor érted miről beszélek.

Gyakorolj még és nőj fel,kívánom hogy légy FÉRFI!!!!

2019. ápr. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 A kérdező kommentje:

#57


A te gondolkodàsodban férfi = behódol a nőknek. Ez az új férfimodell.


Én a klasszikus modellnél maradok, akinek még van büszkesége. Vergilius is hasonlóképp tanította a rómaiakat (kíméld, aki meghódol, de leverd, aki làzad).


A régiek soha nem hajtottak volna térdet egy nő előtt, de ettől függetlenül békességben igyekeztek élni (Pax Romana), viszont gyűlölték a làzadàsokat is. A 21. szàzadi modell ebben is visszafejlődés, hiszen szàmos nő pofozza fel a férfit, vagy ordítja le a fejét. A férfi meg csak védekezik éd becammog a szobàba.


Én soha nem fogok térdet hajtani egy nő előtt, engem ezzel vasvillàval sem lehet kényszerteni, sorry! De a pasid biztosan megteszi majd neked :-)

2019. ápr. 1. 14:09
 59/92 anonim válasza:
85%

Érdekes de pl. Napóleon meghajolt a porosz uralkodó felesége előtt,vagy pl I. Erzsébet előtt is térdet hajlítottak. És az Őskorban matriarchális társadalom volt, csak aztán a férfiak a testi erejükkel visszaélve kivívták a nők "tiszteletét". Szóvan nem ördögől való ez.


Szóval nekem mindegy hogy Neked a büszkeséged legfontosabb vagy bármi más. A Te életed, az enyém attól olyan amilyen. Nekem Te nem vagy FÉRFI csak egy kisfiú. És nincs pasim :) :) 30 éve férjem van, aki a nagybetűs FÉRFI, bár mikor megkérte a kezem nem térdelt le. Mégis hozzámentem. De ha letértelt volna akkor is hozzámentem volna. Nem ettől függött, hanem attól hogy mennyire ember és mennyire férfi, és hogy Nőt keresett nem pedig egy pótanyát aki majd ápolgatja a büszkeségét és az egóját.

Szóval tartom magam ahhoz, ha igazi nőt akarsz akkor légy igazi férfi és ne egy durcás kisgyerek akinek simogatni kell az egóját.

2019. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
100%
De - most függetlenül a térdeléstől - minek akarsz házasodni, ha ennyire az ellenséget látod a nőkben? Mert ez világosan látszik mindenből, amit leírtál.
2019. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!