Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi történik akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha egy férfi el akarja jegyezni a pàrjàt, de nem hajlandó térdet hajtani előtte?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 07:55
 71/92 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a férjem megkérte a kezemet és nem térdelt le. És mégis igent válaszoltam.:D Ja és azóta született és csodás pici lányunk is. Amikor a nagy pocakom miatt nem tudtam már porszivózni,nehezemre esett feltörölni és ő látta akkor kérdés nélkül megcsinálta. Szóval nem igaz ,hogy aki nem térdel le az lenézni a nőket stb.
2019. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
94%
Nem mondta senki, hogy aki nem térdel le, az lenézi a nőket. Azt mondtuk, hogy a KÉRDEZŐ nézi le a nőket, nem kifejezetten a le nem térdelésből, hanem az eszmefuttatásaiból ítélve.
2019. ápr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem zároljuk a topikot, mert a kérdező úgysem érti meg, miről beszélünk, mi meg csak egymást szórakoztatjuk itt :-)
2019. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 A kérdező kommentje:

Lenézem a (modern) nőket (kivéve a csalàdtagjaimat pl. a húgomat), aljasnak tartom az összeset, de ugyanúgy lenézézem a semmirevaló, a nők fenekét nyaló aljadék pasikat is, vagy a hapsik 97%-àt is.


Rólam egyébként csak annyit, hogy ez nem làtszódik, mivel ha rendbe teszem magam, akkor egy megnyerő külsejű úriembert làtnak. Azt, hogy mit gondolok a nőkről àltalàban nem is tudjàk a nők, mert nem mondom el nekik, és nem is kell tudniuk. Meg van tervezve minden, nem vagyok olyan hülye, mint az aljas, alacsonyendrű nőcsàbàsz szutykok, akik elhíresztelik, hogy mit akarnak valójàban.


Ennyit rólam.


A témàhoz csak annyit, hogy nem sikerült bebizonyítani az ellenkezőjét. Màsrészt hajlandó vagyok vàltoztatni a gondolkodàsomon, mert rugalmas vagyok. Jelenleg azonban a pofàzàson kívül semmiféle megfigyelés, hasznàlható adat nem àll rendelkezésemre. Ezért marad ez a véleményem.


Szerintem elmondtunk egymàsról mindent.


Zàróra - OFF

2019. ápr. 4. 12:00
 75/92 anonim ***** válasza:
95%
Az a vicces, hogy azt hiszed, bárki is meg akar téged győzni bármiről, vagy megváltoztatni a véleményedet. Valójában a véleményed semmit sem jelent, mert egy emberi hulladék vagy. Azt gondolsz amit akarsz. Mi csak szórakozunk itt, te meg nyugodtan add elő magadat ahogyan akarod. Aki jó emberismerő az úgyis kiszűri, miféle vagy, tehát kitolni nem tudsz senkivel. Na, most akkor OFF van végre?
2019. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 A kérdező kommentje:

Ha valóban szórakozni jöttetek ide, akkor ti vagytok az aljas hulladék, igazi kis boszorkànyok. Egy tisztességes ember nem szórakozik senkin - ugye itt jön be a képbe az ellenség szeretete, amitől a làzadó természetű nők olyan messze vannak, mint Makó Jeruzsàlemtől.


Az eddigi adataim mindig igazoltàk az előrejelzéseimet, miszerint a nők aljasok, és csak a fenéknyalókkal kedvesek. Abban biztos lehetsz, hogy ahol csak tudok, hasznot fogok húzni a nőkből, mert nem érdemelnek màst. Természetesen megkapjàk majd a magukét a fent említett szutyok pasik is, mivel részben az ő felelősségük is, ami a nőkkel történt.


A fentiek alapjàn - eredeti témànkhoz visszakanyarodva - semmiféleképpen nem szabad leborulni a nők előtt. Amelyik pasi megteszi, az egy hitvàny alak, és haladéktalanul gondoskodni kell a férfi nemből való kiközösítésükről. A természetes szelekció azonban ezt a munkàt majd elvégzi.

2019. ápr. 4. 16:43
 77/92 A kérdező kommentje:

#75


Ez a kérdés jól mutatja a nők valódi viselkedését. Làzadók, türelmetlenek a màsként gondolkodókkal, gúnyolódók, a kritikàra teljesen érzéketlenek.


A közhiedelemben elterjedt megértő, empatikus, a rosszat is szeretni tudó női kép közönséges mese, hazugsàg, koholmàny, kitalàció.


A nők kizàrólag azokkal szemben alkalmazzàk ezeket a tulajdonsàgokat akikez kedvelnek. Aki jól tudja őket manipulàlni, az megkapja ezeket a tulajdonsàgukat. Ezzel is bizonyítjàk az alacsonyabb rendűségüket. Csak hab a tortàn persze, hogy MINDEGYIK azt mondja, őt nem lehet àtbaxni. Ehhez képest... no comment.

2019. ápr. 4. 16:52
 78/92 A kérdező kommentje:
Talàn még annyit, hogy a "jó emberismerők" azokat tudjàk kiismerni, akik ösztönösen csekekednek. A profi hazudozók, akik pl. A-tól Z-ig ismerik a testbeszédet, felismerhetetlenek, mert tökéletesen màsolnak mindenféle pozitív tulajdonsàgot, stb...
2019. ápr. 4. 17:22
 79/92 anonim ***** válasza:
100%

Te nem másként gondolkodó vagy, hanem gyűlölöd a nőket. Nem azzal van a baj hogy nem akarsz letérdelni lánykéréskor. Másfelől pedig nyugika, nem vagy profi hazudozó, úgyis ki fog bukni milyen vagy, mert nem tudod magad másnak tettetni sokáig. Lesznek elszólásaid, megjegyzéseid. Persze azt hittem, legalább tökös fiú vagy és ezt megmutatod majd a jövendőbelidnek, hogy tudja, mire számítson veled...de te magad mondtad, hogy inkább normálisnak tetteted magad. Tehát nem másként gondolkodó vagy, hanem egy hazug ember. Aki folyamatosan támadja a nőket, de számon kéri rajtuk a türelmet és az empátiát. Ne nevettess már.... más szemében nem tetszik a szálka, csoda, hogy látod a gerendától.

Na, off van már végre?

2019. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 A kérdező kommentje:

#80


Mivel nem gyűlölöm a nőket, (csak ellenszenvem van iràntuk) ezért nincsenek sem elszólàsaim, sem megjegyzéseim, kivéve akkor, ha tudom, hogy arra van szükség, azt meg tudatosan teszem. Gyerekes módszer, de időnként a felnőttek birodalmàban is működik.


Igen, OFF van.

2019. ápr. 5. 02:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!