Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi történik akkor, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha egy férfi el akarja jegyezni a pàrjàt, de nem hajlandó térdet hajtani előtte?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 07:55
 31/92 anonim ***** válasza:
93%
Én meg nem szopok, nekem az a megalázó. De én meg menjek pszichológushoz, mert megkaptam, hogy nem vagyok normális.
2019. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 A kérdező kommentje:

#33


Ha nem vàrod el, hogy kinyaljanak, akkor nincs gond.

2019. márc. 27. 14:02
 33/92 anonim válasza:
100%

Édes istenem... már megbántam hogy 1 percet is pazaroltam a válaszadásra. Ezeket a perceket is bánom, amit erre a hozzászólásra pazarolok.

Az összes válaszodból süt, hogy te felsőbbrendűnek gondolod magad a nőknél.

Még mindig nem érted, hogy nem az a baj, hogy nem akarsz letérdelni, hanem az, hogy azt hiszed, hogy ez megalázó.

Szerinted a nők megalázónak éreznék azt, ha letérdelnének a párjuk előtt?

Szerintem azok a nők, akik szeretnék, hogy térden állva kérjék meg a kezüket nem gondolják megalázónak, szeretik a párjukat, nem akarják megalázni, és minden további nélkül letérdelnének ők is a párjuk előtt.

Miért csinálsz ebből akkora ügyet.


"Ha holnaptól egy pasi sem térdelne le a nők előtt, akkor kicsir vissza is vennének az arcukból"


Te normális vagy? Tehát van egy barátnőd, akit szeretsz, de vegyen már vissza az arcából?

Te miről beszélsz? Keress magadnak akkor egy olyan lányt, akinek nincs akkora arca.

2019. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális kapcsolatban, 2 egymást tisztelő és szerető ember közt nincs olyan, hogy megalázó a letérdelés. A férjem letérdelt mikor megkért, és nagyon örültem neki, mert megható volt és kedves, és mégiscsak így az igazi. Kb minden héten megteszi és úgy is puszilgatja a hasamat például:D Semmi megalázó nincs benne. Én is meg szoktam tenni, ha éppen kényeztetem szex előtt, vagy zuhanyozás közben, vagy akármi.


Ha te ezt megalázónak érzed, akkor a fejedben hatalmas problémák vannak. Illetve marha szar, érzelmileg sivár kapcsolataid voltak.

2019. márc. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
73%
Terdenallas nelkul lesz megkerve a no keze.
2019. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy várom el. Hogy majd később undorítóként írja le? Na nem, kösz.
2019. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 A kérdező kommentje:

"Édes istenem... már megbántam hogy 1 percet is pazaroltam a válaszadásra. Ezeket a perceket is bánom, amit erre a hozzászólásra pazarolok."


Akkor minek írsz?



"Az összes válaszodból süt, hogy te felsőbbrendűnek gondolod magad a nőknél."


Felsőbbrendű is vagyok, de erre a következtetésre éppenséggel a nők butasága ébresztett rá. Na, most mi lesz? Jössz a szokásos női mantrával a "nem jut neked nő, mert szánalmas vagy" szlogennel? Nálam "felsőbbrendűbb" pasik élnek komoly párkapcsolatban. Olyanok, akik ha kell, meg is ütik a nőt, azoknak viszont eszük ágában sincs elhagyni azt, mert "szeretik, és majd megváltozik". Kíváncsi lennék, ha én felsőbbrendű vagyok, akkor azok a manusok mik? Isteni szinten vannak? Hiszen szinte mindent megengednek maguknak!



"Még mindig nem érted, hogy nem az a baj, hogy nem akarsz letérdelni, hanem az, hogy azt hiszed, hogy ez megalázó."


Én elhiszem, hogy te már egy olyan világba születtél, ahol természetes az, hogy a férfiak letérdelnek a nők elé. Kb. olyan ez, minthogy egy zsoldos katonának is természetes a háborúban, hogy rálő az emberre. De egyik sem lesz természetes. Az emberi kultúrában amíg világ a világ, MINDIG az alacsonyabb rangú térdelt le a felsőbbrendű előtt. A Cosmopolitan magazin persze szétkeni, csűri-csavarja a dolgokat, és olyan magyarázatot illesz ehhez a mozzanathoz, amivel a mai legyengült hülye pasiknak be lehet ezt adni. Azt gondolom, hogy a térdet hajtás egy tudat alatti mozzanat, amely rögzíti, hogy kinél lesz a stafétabot.



"Szerinted a nők megalázónak éreznék azt, ha letérdelnének a párjuk előtt?"


Biztos vagyok benne, hogy igen. A pasik ilyet egyébként fel se mernének felvetni, mert a nő ezt sértésnek venné, kb. ilyen sárdobálás lenne, ami ebben a topikban folyik.



"Szerintem azok a nők, akik szeretnék, hogy térden állva kérjék meg a kezüket nem gondolják megalázónak, szeretik a párjukat, nem akarják megalázni, és minden további nélkül letérdelnének ők is a párjuk előtt."


Majd ha látunk erre példát, akkor visszatérünk rá. Egyelőre még gondolatban sincs ez a mozzanat.



"Miért csinálsz ebből akkora ügyet."


Azért, mert a nők az elmúlt időszakban nagy előnyhöz jutottak, ami az utóbbi 10 évben még csak erősödött. Természetesnek veszik, hogy a férfiak mennek utánuk, és ők választanak. Ma már tilos a nőket kritikával illetni, mert te vagy a szemétláda. Nem véletlenül hoztam fel Eazy-E-t példának. Az NWA amerikai gengszter rap banda volt az első olyan csoport, aki merte hallatni a hangját az igazságtalanság miatt. Ha egy nő igenis k**va volt, akkor ki merték mondani, pont. De merjél csak ma egy ócska kis ringyót le**vázni, követelni fogja a maga jogait, hogy "így nem beszélhetsz egy nővel", pedig csak egy lotyó, és még nyalis pasik is a pártját fogják fogni. De, lehet úgy beszélni egy nővel, ha megérdemli, ahogyan egy hulladék pasival is lehet rondán beszélni, mert azt érdemli.


A lotyó és a hulladék pasi közt nincs különbség. Mindkettőt lehet szidni!


Ezen a háttéren igenis jelentősége van az olyan mozzanatnak, hogy valaki letérdel a nők előtt, mert a nőkben tudat alatt a felsőbbrendűséget erősíti.



"Te normális vagy? Tehát van egy barátnőd, akit szeretsz, de vegyen már vissza az arcából?"


Pontosan. Amennyiben ez nem történik meg, fel is út, le is út, a nyalis pasik mindig a rendelkezésére állnak majd. A felelősséget persze vállalom, mivel nincs 100%-os védekezési módszer, tehát rendesen fogom fizetni a gyerektartást, ha úgy alakul, de én nem fogok egy olyan nővel együtt élni, aki mellett nem lehetek önmagam, és aki uralkodni akar rajtam.


Nem kivételezek semmilyen nővel. Történt velem egy esemény, és annak idején megfogadtam, hogy életem nagy szerelmével sem fogok kivételezni sosem. A büszkeségem mindennél fontosabb.

2019. márc. 27. 15:59
 38/92 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durván túldimenzionálod ezt a gesztust, de mindegy, mert egyértelmű, hogy a problémád mással van, a "mocskos feminista világgal" úgy en bloc. A térdelős lánykérés nem a feminizmus találmánya, ahogyan a nők előreengedése az ajtóban sem, a radikálisabbak, akiktől sejtésem szerint különösen rosszul vagy, pont, hogy fel akarnak számolni mindent, amiben tetten érhetőek a férfi-női nemi szerepek.

Egyébként én - nőként - simán letérdelnék a párom előtt, ha lenne, nem tudom, mi olyan durva ebben.

2019. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 A kérdező kommentje:
A feministàk nem jàtszanak semmilyen szerepet. Sosem àllt még az utamba egy sem, ha volt is a közelemben. A radikàlisok meg csak csoportban keménykednek, bàr ha egy alfa férfi helyretenné őket, akkor kiderülne, hogy csak szeretethiànyos nők. A feminizmus gyenge. Annàl nagyobb baj van itt.
2019. márc. 27. 18:17
 40/92 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a te fejedben van baj, nem is kicsi. Mondanám, hogy kezeltesd magad, de te nem vagy az a típus, aki felfogja magáról, hogy baj van vele, tehát így is fogsz meghalni: boldog elmebetegként.


Ja, mielőtt szitkozódni kezdenél: nem vártam el lánykéréskor, hogy letérdeljen a párom. Megtette, mert számára fontos gesztus volt. Nem nekem, neki. És nem azért mert béta volt és meg akart alázkodni. Hanem mert így akarta kimutatni, hogy mennyit jelentek neki. Ez olyan dolog, amit te nem fogsz soha megérteni.

2019. márc. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!