Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmondjam a menyasszonynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a menyasszonynak, hogy mi történt a legénybúcsún?

Figyelt kérdés

Egy hete volt a legénybúcsú, neki meg a hónap végén lesz a lánybúcsúja. Elromlott a telefonom, ezért a párom nekem adta az egyik régi telóját, csak nem jelentkezett ki sehonnan... Kövezzetek meg, belenéztem az üzenetebe és láttam, hogy a legénybúcsún volt táncosnő, egy szál magassarkúban. Az olvasottak alapján nem történt megcsalás.

A menyasszony nagyon ideges, állandóan kérdezget, hogy tudok-e bármit mi történt. Szerintetek elmondjam neki a táncosnőt? Én biztos tudni akarnám, de félek, hogy ő kikotyogná és veszekedés lenne belőle miattam, amit nem akarok.


2019. aug. 9. 13:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
77%
Én nem is értem, miért kell ez a legény- és leánybúcsú. A házassággal csak ráerősítünk egy amúgy is bizalmas és gyönyörű kötelékre, és jogilag is hivatalosság tesszük a dolgot. Nagyon sokan előtte is együtt élnek, nem változik semmi. Ha haverokhoz akar menni, eddig is mehetett, most is mehet, és én is ugyanúgy barátnőzhetek, mint eddig. Senki nincs lekorlátozva. Ezeket a búcsúkat egyrészt butaságnak tartom pont emiatt, másrészt meg furcsa, mintha valamit el kéne gyászolnia mindkét félnek, szomorúnak kellene lenni, mert megházadosunk? Ez olyan megalázó és sértő dolog...,,egy utolsót keféljünk mással" meg alapból hülyeség, egy párkapcsolatban is boldog és hűséges az ember. Nem is értitek, mi az igazi szeretet :(
2019. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
88%

"Amit írtam legénybúcsun MEGENGEDETT és ELFOGADOTT"


Lophaszt!

Azonnal mondanám le az esküvőt.

2019. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%

"2019 van nem a 20. század ülj le egyes."


Akkor sem így volt.

2019. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
15%

"Jól van #9 2019 van nem a 20. század ülj le egyes."


Csak amíg a jogokról van szó, és nem a kötelezettségekről...

2019. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes én ismerőseim azt mondják férfiak nálunk nem volt semmi nő,csak ittak fiúk aztán ennyi. Lányra pont holnap megyek ott sem lesz se táncos se semmi ilyesmi,csak iszunk,játszunk,dumálunk... ennek az egésznek csak annyi a lényege,hogy a barátokkal összeültök,isztok,játszotok,nosztalgiáztok ,beszéltek a jövőről stb és ennyi. Semmi köze a megcsaláshoz,táncosnőhőz és egyéb amerikai filmekből vett hülyeséghez..omg
2019. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem sem akkora probléma ez. A párom is volt már olyan legénybúcsún, ahol volt táncosnő. Táncolt, vetkőzött, a pasik tapsoltak, fütyöltek, mint a hülyék, aztán a csaj visszaöltözött, eltette a pénzt, aztán elköszönt.

Tesóm leánybúcsúján meg egy tangás fiú volt a sztárvendég. A tesóm ölébe ült, táncolt. A csajok, akik megrendelték a show-t visítottak, buli volt. A vőlegény tudott a szervezésről. Nem kapott szívrohamot.

Azok a nők, akik azt mondják, hogy egy meztelen táncosnő/táncos fiú egy legénybúcsún szakítóok, akkor most mit gondolnak? Minden házas, vagy kapcsolatban élővel szakítson a párja, mert részt vett egy ilyen bulin, ahová egy meztelen fellépőt hívtak? Ne már? Egy táncról beszélünk. Nincs benne semmi szörnyű, ne emlegessünk már megcsalást. Az viszont teljesen más, amit itt egy hozzászóló írt, hogy az utolsó alkalom arra hogy a vőlegény lefeküdjön mással. Na az szakítóok.

Egyébként ha jól értem, a te párod is ott volt a legénybúcsún, akkor ő is látta a táncosnőt? Te szakítottál? Nem? Akkor mi a gond?

2019. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
21%
Az ilyen még a strandra sem engedi a férjét, nehogy meglásson egy jó nőt. :DD Biztos nagyon stabil a kapcsolat. Te sem vagy jobb, kutakodsz az üzenetekben és még köpnél is. A pasid helyében azonnal kidobnálak.
2019. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
18%

"Semmi köze a megcsaláshoz,táncosnőhőz és egyéb amerikai filmekből vett hülyeséghez..omg"


Az ilyen amerikai hülyeségek, mint az omg ;)

2019. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
98%

"Amúgy a hozzászólokon látszik, hogy nem értenek hozzá. Amit írtam legénybúcsun MEGENGEDETT és ELFOGADOTT, hogy a leendő férj lefekszik a "táncosnővel". És a leendő feleségnek is tisztában kell lennie ezzel."


Ugyan már! Nem egy elb...szott amcsi romkomban vagyunk.

2019. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
3%
Ne! Nincs közöd hozzá, ne szólj bele!
2019. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!