Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elmondjam a menyasszonynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a menyasszonynak, hogy mi történt a legénybúcsún?

Figyelt kérdés

Egy hete volt a legénybúcsú, neki meg a hónap végén lesz a lánybúcsúja. Elromlott a telefonom, ezért a párom nekem adta az egyik régi telóját, csak nem jelentkezett ki sehonnan... Kövezzetek meg, belenéztem az üzenetebe és láttam, hogy a legénybúcsún volt táncosnő, egy szál magassarkúban. Az olvasottak alapján nem történt megcsalás.

A menyasszony nagyon ideges, állandóan kérdezget, hogy tudok-e bármit mi történt. Szerintetek elmondjam neki a táncosnőt? Én biztos tudni akarnám, de félek, hogy ő kikotyogná és veszekedés lenne belőle miattam, amit nem akarok.


2019. aug. 9. 13:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
41%

Nah már megint egy igazán jól működő, őszinte, bizalommal teli kapcsolatba jön az esküvő... aztán 2 év múlva váláskor lehet majd jól szidni a házasság intézményét, hurrá...

Én inkább azt mondanám el a menyasszonynak, hogy a kapcsolata egy fhos, és baromira nem érett meg a házasságra.

2019. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
14%

"Kövezzetek meg, belenéztem az üzenetebe"

Igen, pontosan ezt fogjuk tenni. Bunkóság mások privát üzeneteibe belenézni, neked ahhoz semmi közöd nincs. Pláne elmondani másnak.


Minden ami egy legénybúcsún (vagy leánybúcsún) történik, az ott is marad, az örök feledésbe merül, mindenki viszi magával a sírba. Senkinek sem illik róla kérdezősködni, nyomozni, a résztvevőknek se illik bármit kikotyogni, kiszivárogtatni.

2019. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
16%

Akik itt szakításról meg szar kapcsolatról pampognak, azok tisztában vannak vele, hogy a legénybúcsút nem a vőlegény szervezi, tehát nem ő hívta a sztriptíztáncosnőt sem? Inkább dicséretére válhat a vőlegénynek, hogy uralkodott magán és nem csalta meg a menyasszonyát.

Kérdező, ha a menyasszony olyan, mint a gyakoris férfigyűlölő feminácik, akkor mondd el neki, hogy szakítson, mert a vőlegény jobbat érdemel!

2019. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
59%

Hellmano


Az óvodás szóval inkább nem dobálóznék, amikor ilyen gyermeteg követeléseket nyilatkoztatsz ki. Mint valami toporzékoló kisfiú..nekem bizony lehet, mert fütyim van.

2019. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
86%

"gyakoris férfigyűlölő feminácik" Te nagyon okos, nézd már meg, eddig minden nő egy-két kivételével legyintett a kérdésre. De csak rettegj a femináciktól lol.


Amúgy a kérdés kamu, komolyan, ezt beveszitek. :D

2019. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
38%

Én eléggé vaskalaposnak számítok, de azon, hogy egy legénybúcsún jelen van egy táncoslány, még én se akadnék fenn.

25N

2019. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
83%
Én sem akadnék fenn, de nem akarnék olyan pasit, akinek ez a szórakozás. Hogy nőt néz és piál. Akkor inkább paintball, szabadulószoba, vagy valami érdekes és kreatív. Akit az ilyen egybites buli untat. De lehetek prűd is, mert nekem baromi unalmas lenne, ha egy idegen a pofámba lóbálná a farkát.
2019. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
18%

utolsó: mert a paintball az aztán kreatív. minden 2. legénybúcsún ez van. miután kilőttek fél tonna műanyag festéket, meg mennek inni és prostizni. ne legyünk már naivak. minden legénybúcsú erről szól.


egyébként ha egy leendő feleség azon fennakad h a férje megnézett egy idegen nőt meztelenül, akkor az a házasság tényleg nem fog sokáig tartani. pont ezért nem mondanám el. ha normális a csaj, akkor úgyse történt semmi, ha meg prűd, akkor meg fújhatják le az esküvőt ami sok millió Ft veszteség lenne nekik miattad.

2019. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
87%

#23 Te idióta... nem a táncosnő jelenléte/nem jelenléte miatt fhos a kapcsolatuk (bár dícsérni a vőlegényt egy nem-megcsalás miatt elég nevetséges), hanem mert nem működik a kommunikáció, mert nincsen bizalom, mert titkolózni kell, mert nem ismerik egymást igazán, még azzal sincsenek tisztában(vagy csak lexarják), hogy kinek mi fér/mi nem fér bele a kapcsolatba... ez a kapcsolat egy felszínes látszat, nincs mögötte semmi, erre házasodni orosz rulett (vagy fejlődnek majd, vagy nem - utóbbi a sztenderd). Pont. Szerinted az normális, hogy a menyasszony sík ideg a legénybúcsú miatt? Amcsi filmekben, felszínes, egymást alig ismerő kapcsolatban lehet, de a való élet kicsit árnyaltabb ennél... mondjuk ha te is a középsuliban még menőnek gondolt “ami itt történt, az itt is marad úúúúúhihihiiiii...”- szintet képviseled, akkor neked hiába magyarázok a normális párkapcsolat/házasság alapjairól (ezesetben az alapok hiányáról), mert úgysem fogod fel, csak a fröcsögés meg feminácizás megy...

Az meg, hogy x db pasinak a sztriptíz a király buli, x db nő meg szanaszét izgulja magát emiatt, csak őket minősíti - én letojom, csak ilyen iq-nuku ősember nem lenne a férjem.

21-es voltam, lehet nyomkodni a pirosat ezerrel.

2019. aug. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
10%

"Érdekes én ismerőseim azt mondják férfiak nálunk nem volt semmi nő,csak ittak fiúk aztán ennyi"


Mi is ezt mondtuk. Közben meg egy fullos táncoslány jött, igaz csak egy orálra de kihasználta a pasi, ha már ki volt fizetve. 8 éve történt, azóta sem derült ki. Azóta is házasok, már gyerek is van.

2019. aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!