Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kiket 'szokás' a rokomságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiket 'szokás' a rokomságból meghívni a lagziba?

Figyelt kérdés

Jövőre lesz a lagzink. Tesóméknak szintén. A miénk előbb lesz, mint az övék. Ők tervezik a vőlegényem szüleit, testvéreit meghívni, mi viszont ezt fordítva nem. Tehát én nem akarom meghivni az esküvőmre tesóm vőlegényének a szüleit testvéreit. Nem gondolnám, hogy sok közünk van egymáshoz. Ellenben tesóm szerint megsértődne a vőlegénye, ha nem hivnank a családját. Nem gondolom, hogy velük akarna szórakozni egyébként...

Ti mit tennétek?


2019. nov. 27. 19:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én a saját rokonaim közül sem hívtam meg azokat, akikkel nem tartom a kapcsolatot. Szerintem felesleges.

Mondanám nekik, hogy nekik sem kell meghívni a te vőlegénye fél rokonságát. Ha ragaszkodik hozzá, hívja meg...de én biztos nem tenném fordítva.

2019. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#7

azért ismerni ismerjük őket, de nagyon ritkán találkozunk (szerencsére).


én is így gondolom, hogy mivel nem szoros a kapcsolat, felesleges... a szüleim és a srác szülei tartják a kapcsolatot, köszöntik egymást, stb. de nem a szüleim esküvője lesz...

2019. nov. 30. 07:14
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben biztos nem hívnám meg a családját. Főleg azért, mert egy nőnél is undorító a hiszti meg az érzelmi zsarolás, ez ráadásul egy "férfi". Tőlem így biztos nem tudna kikényszeríteni egy meghívást, sőt közölném vele, hogy neki sem kötelező eljönnie ha ilyen szépen áll hozzám.
2019. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!