Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eljegyzés után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés után mennyi idővel volt az esküvő (tök)? És hány évesen? 20/L

Figyelt kérdés

Párommal 4 hónapja járunk jegyben.Szeretnénk esküvőt,de nem most rögtön,persze nem is 5 év múlva.Olyan 2-3 éven belül.Sokan megszóltak,hogy akkor minek ilyen korán az eljegyzés,ha nem 1 éven belül házasodunk.Az igazság az hogy szeretnénk,de pénz kérdése minden.Nem hatalmas lagzit szeretnénk(kb. 80 fős),de azért kell spórolni hogy minden meglegyen és persze fel is szeretnénk készülni,informálódni és ehhez is idő kell. Gondolom a lányok megértenek,hisz az esküvő a szerelmünkkel hatalmas dolog és nem lehet 5 perc alatt az anyakönyvvezető előtt elintézni.

Kort is írjatok :)


2010. júl. 19. 11:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

24(L) és 25 (F)évesen

2 évvel utána (pénzhiány miatt. egyébként egy évre rá tartottuk volna)


szóval megértelek. külső szemlélők meg ne érdekeljenek. (mindig bele okoskodnak valamibe :) )

sok boldogságot nektek!

2010. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem sértődsz meg: még nagyon fiatalnak tartalak a házassághoz.

Kérdésedre válaszolva: mi 2 évet jártunk jegyben, utána házasodtunk össze. Előtte majdnem négy évet éltünk együtt, tehát a házasságkor már 6 éve ismertük egymást.

Előtte 20-21 évesen dobtam fel egy közel 4 éves kapcsolatot. Várjál még vele.

2010. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Szerintem 20 évesen nem kell még sietni vele.

Az eljegyzés szerintem csak egy gesztus, hogy éreztesse veled a barátod, hogy még jobban szeret, és tényleg veled akar lenni. Nem írtad, hogy tanultok/tanulsz-e még, én a suli befejezése előtt tuti nem mennék férjhez, és ha spórolni is kell rá, akkor ne siessétek el, ne foglalkozz, hogy ki mit gondol, csináljátok úgy, ahogy nektek jó, spóroljatok, hogy minden olyan legyen, amilyennek szeretnétek. ezt az alkalmat nem lehet megismételni.

És sok boldogságot!

21 L

2010. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
89%

L/32 F/30, másfél év együttjárás után fél év jegyesség k9vetkezett.


Azóta eltelt másfél év, 4 hónapos a babánk.


A lagzi költségét a párom spórolta össze évek alatt, amikor még nem is ismert. A boríték formájú nászajándékokból a nagy része visszajött.

2010. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%
12:01 ő is ezt írta, hogy 2-3 év múlva lenne. szerintem akkor már nem lesz túl fiatal hozzá. és lehet, hogy a párját már ismeri régóta. az más eset, hogy te 21 évesen szakítottál. nem magadból kell kiindulni
2010. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
76%

Az első :16 évesen volt az eljegyzésünk,és 20 évesen volt az esküvőnk.28 évesen elváltunk. 29 évesen decemberben volt az újabb eljegyzésem és januárban az esküvőm.Ennek már lassan 10 éve,és boldog házasságban élünk még mindig..

38/N

2010. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 23 évesen mentem férjhez, a férjem aznap töltötte a 25. évét :)

Előtte 1 évvel jegyzett el, nekünk így pont jó volt anyagilag. Hát megértelek hogy spóroltok, nagyon sokba kerül egy normális esküvő lagzival. Nekünk is 80 meghívottunk volt.Másrészt pedig nem is lehet 5 perc alatt megszervezni, az nem is olyan jó érzés, meg van ennek a maga hangulata, hónapokon keresztül :)

2010. júl. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
52%

23 éves voltam, amikor eljegyzett a férjem, ő majdnem 31 volt. 25 éves voltam, amikor összeházasodtunk, tehát 2 év telt el közte.

30/L


U.i. ti dolgotok, de sztem 20 évesen még fiatal vagy a házassághoz.

2010. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség, hogy egy éven belül házasodni kell. Véleményem szerint az eljegyzés az elhatározást jelenti:) Élvezd ki a jegyben járást is nem kell kapkodni:P

Én 4 éve vagyok együtt a párommal, de még nem jegyzett el:(

21L

2010. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
én is olyan cipőben járok, mint az utolsó, 4 év járás, eljegyzés még nincs, de nem is biztos, hogy akarom még.
2010. júl. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!