Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Eljegyzés után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés után mennyi idővel volt az esküvő (tök)? És hány évesen? 20/L

Figyelt kérdés

Párommal 4 hónapja járunk jegyben.Szeretnénk esküvőt,de nem most rögtön,persze nem is 5 év múlva.Olyan 2-3 éven belül.Sokan megszóltak,hogy akkor minek ilyen korán az eljegyzés,ha nem 1 éven belül házasodunk.Az igazság az hogy szeretnénk,de pénz kérdése minden.Nem hatalmas lagzit szeretnénk(kb. 80 fős),de azért kell spórolni hogy minden meglegyen és persze fel is szeretnénk készülni,informálódni és ehhez is idő kell. Gondolom a lányok megértenek,hisz az esküvő a szerelmünkkel hatalmas dolog és nem lehet 5 perc alatt az anyakönyvvezető előtt elintézni.

Kort is írjatok :)


2010. júl. 19. 11:53
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Én kész lennék, de ha ő nem akkor várok szívesen:) Nem fogom rágni a fülét:D
2010. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Eljegyzés kicsit több, mint másfél év múlva, esküvő 7 hónap múlva.


De igen, lehet pénz nélkül is házasodni, ha neked a házasság ténye fontosabb, mint a felhajtás. Ha kell a cécó is, akkor persze érdemes várni.


33L

2010. júl. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 voltam a párom 25 mikor eljegyeztük egymást karácsonykor.Másik év augusztusában volt az esküvőnk, akkor én már betöltöttem a 23-at. Nálunk nagy lagzi volt, kb. 180-an voltunk. De fantasztikus érzés volt fehér ruhában lenni s az a nap csak Rólam szólt (meg persze a férjemről). Csodálatos emlék a mai napig. Ennek már 6 éve lesz most augusztusban s azóta van egy 2 éves kisfiunk is. :) Amúgy mikor megismerkedtünk én 19 voltam s férjem 22. :)
2010. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Júliusban kérte meg a kezem és decemberben volt az esküvő, szóval fél éven belül voltunk. Nekünk szűk családi körű egyszerű polgári esküvő volt, szóval túl sok intézni való nem volt ezen, de sajnos időpontot kapni sem túl egyszerű. Első körben elszúrták az időpontot, (akkor tértek át a számítógépes rendszerre és nem foglalta le a nő, csak szerette volna) két hónap múlva pedig mikor felhívott minket, hogy ne haragudjunk, de elrontotta, már csak decemberre volt hely. Szóval nekünk emiatt húzódott a dolog. 21 és 23 évesek voltunk akkor, ennek már 15 éve.
2010. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

mi 3,5 éve vagyunk együtt,vagyis 3 éve voltunk együtt mikor megkérte a kezem.Igen lehet,hogy még fiatal vagyok,de én ilyen beállítottságú vagyok. Már egy ideje tudom,hogy fiatal anyuka szeretnék lenni,és fiatalon házasodni.Párom szintén osztja a véleményem.Ő most 24,de szerintem ha 30 év alatt házasodunk mindig lesznek akik megjegyzik,hogy hát túl fiatalok vagytok még ehhez. Miért? ha egyszer tudjuk hogy mit szeretnénk, és kivel:)


Amúgy köszönöm a válaszokat,és megértem azokat is akik még fiatalnak tartanak az esküvőhöz,hisz mindenki más.

2010. júl. 19. 12:24
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen, az eljegyzés után kb. fél évvel mentem férjhez. Ne foglalkozz, ki mit mondd, erre nincsenek szabályok, nem ezen múlik a boldogság, és akkor házasodtok, amikor nektek jó, kész.
2010. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Pont 28 évesen kérték meg a kezem (előtte több, mint 6,5 éve voltunk már együtt), rá 13 hónapra volt az esküvőnk és most vagyunk 10 hónapja házasok

29L

2010. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
52%

12:03-as: Nem magamból indulok ki feltétlenül, csak mint példa!!! A második 12:03-ast is olvasd el. Azt akartam kihangsúlyozni, hogy 20 évesen (vagy két év múlva, na bumm mindegy) nem biztos, hogy még úgy tud hozzáállni mint 25 fölött, de a lényeg, hogy hadd éljen még egy kicsit... Három éve vannak együtt, tehát 17 évesen jött össze a pasival.Előtte ha volt is más kapcsolata az teljesen más szerintem. És akkor nézünk nagyonkat miért van ennyi válás.

Természetesen ez másképpen is elsülhet... lehet, hogy ők az igaziak egymásnak. Akkor meg számít az, hogy vártak még 3-4 évet???

2010. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
2007. februárban ismerkedtünk meg, 2008. februárban eljegyzett, 2009. júliusban megtartottuk az esküvőt és a lagzit. 23 éves voltam, nem éreztem magam fiatalnak. Most pedig babát tervezünk.
2010. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Az eljegyzés szerintem sem azt jelenti,hogy akkor rögtön el kell kezdeni szervezni az esküvőt. Az is egy lépcsőfok a kapcsolatban.

Engem mikor eljegyzett a párom,utána egy hangot sem beszéltünk az esküvőről.Élveztük a jegybenjárást.Rá három évvel kérte meg a kezem.Szombaton lesz az esküvőnk:)

35n

2010. júl. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!