Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjhez mennétek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez mennétek az alábbi körülmények között?

Figyelt kérdés

1. a harmincas éveitek közepén jártok

2. még nincs gyereketek, de nem is vagytok biztosak abban, hogy szeretnétek (ez nem titok, a párotok is tudja, de reméli, hogy ez változni fog)

3. a párotok közel negyven, még nincs gyereke, de nagyon szeretne (Tőletek)

4. másfél éve vagytok együtt, de csak most fogtok összeköltözni - ergo, az, hogy működik-e az együttélés, még kérdés

5. nem vagytok szerelmesek, de erősen ragaszkodtok a párotokhoz, mert szeretitek a párotokat

6. biztosra vehetitek, hogy ő soha se fog átejteni vagy megcsalni Titeket - szóval, 100%-ig megbízhattok benne



#házasság #férjhez menetel
2020. ápr. 6. 10:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Kizárt dolog.
2020. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
22%

Én igen. Az 1. és a 6. miatt. Kiegészítve azzal, hogy tudok egyedül lenni, huszonévesként évek óta úgy is vagyok, de egy bizonyos kor fölött már nem szeretnék, mert nem tartom olyan jó és könnyű dolognak akkor már. Meg azzal, hogy én soha életemben nem voltam "kapós" nő, így a válogatás és a várakozás számomra nem igazán opció, mert hiába tenném, jó eséllyel nem találna rám a naaagy, kölcsönös szerelem, akivel minden más is stimmel, hanem ennél csak rosszabbat sikerülne kifognom, ha egyáltalán sikerülne bármilyet...

A gyerek-témát pl. lehet okosan rendezni. Megállni egy gyereknél, és mivel ő az, aki nagyon szeretné, így neki kellene jobban odatennie magát, mint egy átlag apának, illetve sok-sok tehermentesítést, könnyítést biztosítani számodra.

Az együttélést illetően ugyanez, odafigyelve, ésszel, szabályokat egyértelműen lefektetve.

2020. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha nem akarsz gereket, ő meg akarj, akkor ne hülyítsd.
2020. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%

Én biztos, hogy nem.


Ha nő létemre még a harmincas éveim közepén is bizonytalan lennék a gyerekvállalást illetően, és nem éreznék egyértelmű vágyat arra, hogy legyen gyermekem, és ETTŐL a férfitól, akkor biztos, hogy szakítanék, és nemhogy éveket, de hónapokat sem rabolnék egy negyvenhez közelítő férfi életéből, aki velem ellentétben szeretne gyereket / gyerekeket.


Amúgy meg szerelem nélkül ettől függetlenül sem mennék férjhez valakihez.

2020. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
45%

Én első lépésben megpróbálnám az együttélést. Onnantól kezdve eldőlnek a továbbiak, vélhetőleg rövid időn belül.

Ha működik az együttélés erősödni fog a kapcsolatotok, és az intim pillanatok is gyakoribbak lesznek ami akár az erősebb érzéseket is magával hozza.

H közelebb kerültök egymáshoz ki fog derülni,hogy akartok-e közösen babát, ebben biztos vagyok.


Ha összek9öltöztök és nem érzitek jól magatokat együtt, akkor nincs miről beszélni a továbbiakban.


Tehát..összeköltözés..és a többi alakul magától.

2020. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez eleg gáz, ez olyan mintha megallapodnatok azert mert mar lemondtatok a nagy szerelemről.mondjuk en csak 13 eve vagyok a parommal, szóval lehet nem relevans a velemenyem de ez a szerelem elmulik szeretet megmarad szöveg akkora baromság.

Mivel nem ismerlek 2 opcio tűnik vakoszinűnek: 1. Irrelais elképzelésed van a szerelemről, olyat varsz el ami nem letezik, emiatt nem talalod, vagy nem veszed eszre hogy szerelmes vagy. 2. Tenyleg nem szereted , es megalkuvas az egész, mert most mar a tarsadalom szerint benne vagytok a korban a csaladalapitashoz. A masik gáz dolog, hogy ő gyereket akar. Gyereket az valalljon szerintem aki tenyleg akarja, különben az egesz csaladi eletetek egy nyűg lesz. Es akkor a nagy idill se lesz mar meg. Se szex, se intimitas. Hianyolni fogjatok mindketten, es valaki felremegy.

2020. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez a kapcsolat nem érett a házasságra. Bár a ragaszkodás alatt nem tudom, hogy milyen erős kötelék van, mert a szerelem lángoló formában tényleg nem tart örökké és arra is fölösleges építeni. Ragaszkodás lehet olyan is, hogy az ember érzi, hogy a párja a másik fele, aki nélkül nem tudná a jövőjét elképzelni. De ragaszkodás lehet és szorosabb barátság is.

A gyerektéma is kritikus dolog. Ezt nem lehet egy esküvővel elrendezni. Ő fog akarni továbbra is gyereket. Mi lesz 5 év múlva? Lelép mással, aki szintén akar gyereket? Benne van... Vagy te beadod a derekad. Ha nő vagy, jól jegyezd meg, hogy te leszel terhes, te szülsz, az első pár évben jóformán a te válladon van az egész. Ha nem akarod, akkor ez így kínszenvedés. Ne szülj a másik kedvéért.

2020. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem szempont

2. Ha most nem erzel egeto vagyat,

valoszinuleg mar nem is fogsz.

3. Elengednem h mastol lehessen gyereke.

4. Osszekoltozes nelkul senkivel nem

hazasodnek ossze

5. Szerelem nelkul az elso embernel,

akibe belezugsz, dobni fogod a ferjed.

6. Uaz a valaszom mint 5.nel, o nem fog

megcsalni, de te a hianyerzeted miatt

igen.


A szerelem valoban elmulik es a par vagy szakit v meg melyebb erzelmi kapcsolat alakul ki kozottuk es a hullamvolgyeken sokat segit ha tudsz toltekezni a kezdeti langolo kapcsolat emlekeibol. Abbol nagyon nehez h de hat jo ember meg sosem hagyna el. Azt gondolom h te kenyelem miatt vagy benne csak ebben. Erre ra is fogsz jonni amint valaki tenyleg megmozgat.

2020. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt, elgondolkodtató dolgokat írtatok... Egyébként - ahogyan valaki írta - most valóban arra várunk, hogy sikerüljön az összeköltözés (ez egy-két hónapon belül esedékes ), mert az sok mindent eldönt... De én is attól tartok, hogy ha eddig nagy, erőteljes érzelmeim nem voltak, ezután se lesznek, max. még erősebb szeretet/ragaszkodás ahhoz az emberhez, aki velem képzeli el a jövőjét (ami, ugyebár, "megtisztelő" - még ha nem is ez a legjobb szó rá). A gyerekkérdés pedig konfliktus-forrás. Abban bízom, hogy előbb-utóbb bennem is feltámadna az anyai ösztönök... (Nem hitegetem egyébként: tudja, hogy hadilábon állok a gyerekvállalás kérdésével. Arra vár/abban bízik, hogy ez megváltozik.)
2020. ápr. 6. 12:33
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem várnám az ihletet a gyerek kérdésben. Ha az elmúlt másfél évben egyszer sem éreztél vágyat arra, hogy együtt babázzatok, legyen vele egy közös gyerek, valaki, aki ezután mindig összeköt, akkor az összeköltözés sem változtat ezen. Nem mindenkire igaz, de sok nő elsőre (vagy legalábbis korán) meglátja a genetikailag is megfelelő hímet a pasiban, aki alkalmas az utódok felnevelésére. Te ezt nem látod. Ő nem változik, te sem fogsz, mitől lenne belőle most apa jelölt a szemedben?

Azért erre a kérdésre tértem ki jobban, mert ez sarkallatos pont. Vagy van gyereked, vagy nincs, köztes állapot nem létezik. Aki akar és nem lesz, hiányolja egész életében. Akinek nem kell, de másért vállal, az egyszer úgyis megbánja vagy nem lesz olyan odaadó szülő, mint amit a gyerek érdemelne. Ezért döntsetek, lesz vagy sem, és akkor látod, hogyan tovább.

2020. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!