Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kormányablaknál mi az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kormányablaknál mi az az opció, hogy házassági szándék bejelentése? Hogy működik? Én meglepodtem amikor láttam,hisz nem csak anyakönyvvezetőnél lehet bejelnteni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi az infókat.

2020. máj. 17. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez online opció? Ez esetben időpontot kérsz az anyakonyvvezetohoz.
2020. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez online, igen. De nekem furcsa, hogy a kormányablaknal van ilyen... Azért vagyok kíváncsi
2020. máj. 17. 17:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a fura benne? Az állami hivatalokat foglalja össze ez a név.
2020. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez félrevezető. Sokszor lett kérve hogy vegyék le ezt, mert tényleg csak anyakönyvvezetőnél lehet ilyet. A kormányablaktól csak elküldeni tudnak az anyakönyvvezetőhöz, de azt is külön időpont foglalással általában a város saját honlapján. p.: debrecen.hu
2020. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De azt nem értem ha én odamegyek a párommal, akkor konkrétan ok nem fognak semmit csinálni? Mert ha így lenne, akkor nem lenne fent... Csak intéznek valamit ott. Nekem ez lenne a kérdés
2020. máj. 17. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Debrecenről tudok nyilatkozni biztosat.

Nem intézhetnek ott semmi ilyesmit. Akik ott dolgoznak szegények, ők sem értik miért van nekik ilyen időpontjuk.

2020. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*időpontfoglalás
2020. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!