Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire szóltak bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szóltak bele a szülők az esküvőtök szervezésébe?

Figyelt kérdés
Nálunk mindennaposak a viták, mivel jófejek akartunk lenni és mindent rögtön megmutattunk a szülőknek, amit intéztünk. Anyumékkal nem is volt gond, de leendő anyósomék kiidegelnek, főleg párom anyukája. Semmi se tetszik neki, meg van róla győződve hogy ez legalább annyira az ő napja mint az enyém, ezért joga van dolgokban dönteni. Mivel mi fizetjük, nyilván nemet mondok arra, amit nem szeretnék, erre ő sírógörcsöt kap és jajjgat, hogy erre rámegy az egészsége... Röhejes. Nem tudom mit lehetne kezdeni vele, mert ha meg semmit se mesélünk a szervezésről, akkor ugyanez a hiszti van.

2020. aug. 24. 09:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

8 vagyok. Szerencsére megvan az egészséges 200 kilométeres távolság anyós és köztünk, így két havonta abban a 2 napban, amit ott töltünk, hadd mondja. Kifejezetten jól működik a fülön be, fülön ki elv. Utána úgysem látja mit csinálunk. Ezért tudtuk viszonylag higgadtan kezelni az esküvő körüli felindulásait is.

A férjem mindig kiáll mellettem és szerintem ez az alapja annak, hogy működni tudunk. Ennek ellenére is azt mondom, hogyha a közelünkben élne a mama, lehet nem sokáig lettünk volna együtt. Nagyon nehéz. Együttérzek a kérdezővel, de igazából nincs jó tanácsom. Nem szabad lehasalni a követelések előtt, de valahogy a tiszteletet is meg kell tartani a kapcsolatban. Sajnos az anyós mostani viselkedése valóban ki fog hatni a jövőre. Nálunk is az esküvő körüli felindulások óta érezhető az, hogy sosem leszünk egymás szíve csücskei.

2020. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, úgy látom helyesen kezelitek a helyzetet. Ha meglátogatjátok egymást legyetek az anyóssal szemben tapintatosak, mégiscsak felnevelte neked a fiát, akit szeretsz. Ő alighanem eztán is bele-bele üti az orrát a dolgaitokba, de szépen is meg lehet majd neki mondani, hogy megértitek a törődését, de Ti másképp látjátok jónak, ezért ezt így fogjátok csinálni. Ha morogni fog - ne halljátok meg, tehát nincs mire válaszolni.

Ffi.

2020. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!