Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy éreztétek magatokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztétek magatokat a saját esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Épp a sajátom előtt állok, ezért érdekel, hogy más emberek hogy élték meg ezt a napot. Írjátok meg azt is, van-e olyan dolog, ami hiányzott vagy másképp csináltátok volna azon a napon :)

2020. szept. 7. 14:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%
Csodálatos nap volt, szép emlék marad. A szülők fizették arányosan az esküvőt, a páromnak kevés rokona volt ott, a legközelebbiek nagy távolságra főleg külföldön éltek. Sokat beszélgettem a vendégekkel, mindenki nagyon aranyos és kedves volt. Ettek, ittak, mulattak. Keresztanyámék intézték, hogy flottul menjenek a dolgok a kaják körül. Rengeteg finom házi süti is volt. Én nagyon elfáradtam a sok tánctól.:-) Nagy lagzi volt, hajnali 5-kor mentünk haza. Ruhámat állandóan igazgatni kellett derékban mert kicsavarodott a pörgős táncoknál. Így ha mást választhatnék, ez lenne az egyetlen módosítás.
2020. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 stevejones ***** válasza:
Jól. Annyit változtatnék csak rajta (lassan 19 év után) hogy csak azokat hívnám meg, akik tényleg méltók rá, hogy ott lehessenek, és nem a potya lakomát lesik. Persze egész más lenne a vendég köröm, hiszen a barátaim úgymond kicserélődtek. De az igaz barátaim bizony mind ott lenne!
2021. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 stevejones ***** válasza:
Ja és lenne kidobó, ha véletlenül valaki vállalhatatlanul viselkedne. Anno a párom lebeszélt róla, de kiderült, hogy nekem volt igazam. Egy két rebellis egyén mindig van sajna!
2021. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 stevejones ***** válasza:
#16 te Atyaúristen! Ezért férjhez menni? Azóta mi lett a "házasság" sorsa vajon?
2021. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!