Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más anyós-jelöltje is megőrült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más anyós-jelöltje is megőrült az "esküvő" szó hallatán?

Figyelt kérdés

Nem igazán térek magamhoz, párom anyukájával mindig is jól kijöttem, sose volt köztünk konfliktus, szeretjük egymást. Viszont amióta elkezdtük szervezni az esküvőt átment sárkányba. Ő akar megmondani mindent, amit mi akarunk az biztosan nem jó, mindenbe beleszól. Nem tetszik neki a vendéglista se, kijelentete, hogy akkor majd ő meghívja azokt a rokonokat akiket kihagytunk.. Nem is értem, közel 10 éve ismerem és sose volt ilyen. Nem akarok öszeveszni vele, de nyilván hagyni se fogom.


Hasonló esetben ti hogy szereltétek le? Összevesztetek vele vagy csak finoman helyretettétek? Azon is gondolkodtam, hogy ha tényleg bejátsza azt, hogy meghívogat embereket, akkor egyszerűen csak lefújom az egészet és lesz egy kéttanús esküvőnk...


2021. máj. 3. 14:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nahááát most nézem, hogy még a nap is ugyanaz..:D ugyanazon a napon írtuk ki a kérdésünket..:) Írtam privátban.
2021. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a párodnak kell kezelnie, nem neked. Az én anyósom is érdekesen reagált, amikor bejelentettük, hogy összeházasodunk. Konkrétan leteremtett minket, hogy minek erre pénzt költeni, esküvő nélkül is élhetünk szépen együtt és neki nincs kit meghívnia blabla. Ugye nem azért akarunk összeházasodni, mert terhes vagyok!? (30 voltam, amikor házasodtunk, nem voltam terhes, de ha az lettem volna is bőven belefért volna.) Két órás olyan kiselőadást kaptunk, hogy én este már a könnyeimmel küszködve kijelentettem a páromnak, hogyha mégegyszer bejön a szobába az anyja és rákezd, akkor összecsomagolok és most elindulok haza (vidéken él, mindig egy hétvégére megyünk hozzá). Sosem volt egymással semmi bajunk, de ez engem őszintén sokkolt, eszméletlenül rosszul esett. Azt vártuk, hogy örülni fog az örömünknek, így csak pislogtam. Én nem szóltam semmit. Majd a fia rendezi.

Utána mindig volt valami. Jön, nem jön, ha ezt meghívjuk nem jön, ha ezt nem hívjuk nem jön... A végén már a párom tartott neki kiselőadást, hogy eltudjuk dönteni kit szeretnénk ott látni, mikor szeretnénk, hogyan szeretnénk, ha nem tud semminek örülni, akkor inkább ő maga is maradjon otthon.

Végül az esküvő másnapján is parádézott még egyet az én szüleim és a nagymamám előtt. Elhordott minket mindenféle önző egyéneknek, amiért csak a közeli ottalvós rokonok és családtagok kaptak útravaló kaját/sütit... A szüleim csak pislogtak, miután elment, anyukám azt mondta már ő teremtette le majdnem, hogy mostmár fogja be a száját. Bennem végleg eltört valami. Továbbra is tisztelettudó vagyok és normális, mert még is csak a férjem anyja, de az érzéseim abszolút megváltoztak, így ez a hozzáállás komoly erőfeszítést igényel. Őszintén szólva legszívesebben felé sem néznék. Jelenleg az van, hogy 3-ból egyszer utazok haza hozzá a férjemmel és az is kínszenvedés nekem.

2021. máj. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!