Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány forintból lehet a legolcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány forintból lehet a legolcsóbban esküvői bulit összehozni?

Figyelt kérdés

A lehető legeslegolcsóbban!

Kölcsön ruha, szabadtéri hely (vagy otthon, természetben, ismerősnél raktárban), házi vagy kevert bor olcsón, házi koszt, házi zene laptopról saját vagy kölcsönkért hangfallal.

Nem viccelek. Hogy lehetséges a legolcsóbban megoldani az egészet?

Köszönjük.



2021. júl. 12. 01:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp nem fogtok pluszban kijönni, csak mondom. Igazobfőnyeremény lehetsz.. sóher
2021. júl. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi gondolkodtunk rajta, hogy kerti party lesz. Egészen addig, amíg valaki fel nem vetette, hogy mi lesz eső esetén (sátor) és meg nem néztük a sátorbérlés árát.


Akkor döntöttünk az étterem mellett.

2021. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
98%
Rendezzetek vajaskenyér partit, de a vajat hozni kell. A luxus a paradicsom lesz és a háztartási keksz. Kannás bor tökéletes. Zene Spotifyról. És várjátok a milliókat.
2021. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Ypszilon1980 ***** válasza:
96%
Nem értem, hogy miért kell ahhoz esküvő, hogy pénzt kapjatok. Ti dolgotok, de saját kertben, házban a legolcsóbb, hangfalat, székeket, asztalokat lehet kölcsönkérni, viszont valamennyibe bele fog kerülni, ugyanis ha vendégeket hívtok, akkor illik őket ellátni, megvendégelni.
2021. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
87%
Putris esküvőre ki menne el? Te el mennél ha hivnanak ilyenre? Kertben egy leves vagy egy porkoltre bárki meghív bárkit, és az ingyen van!
2021. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
85%

2 millió alsó hangon.

De tök mindegy, mert csak egy szarrágó ingyenélő sóher majom gondolkodik így...

2021. júl. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nagyjából kb 815557 jó magyar forint, de a tisztesség kedvéért kerekítsük 816000 - re.
2021. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

A miénk olcsó volt. Apukám szabó, a ruhám és a férjem öltönye nászajándék volt tőle. Polgári ceremónia tanúkkal, semmi flanc csak az alapcsomag. Utána elmentünk egy felsőkategóriás steakhouse éterembe mi+tanúk+a tanúk párjai, mondtuk, hogy mindenki fogyasszon amit akar, nem sajnáltuk a pezsgőt és a prémium whiskeyt magunktól. Zene az volt, ami a helyen éppen szólt, nekünk megfelelt, még táncoltunk is, tökjó vilt a hangulat. Asszem végül 120 ezret fogyasztottunk, plusz borravaló, a nászajándék a tanúktól egy utazás volt hasonló értékben, szóval szerintem nullára jöhettünk ki.

Azóta se voltam jobb lagzin, mint a sajátom :)

2021. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

100-120e nagyon kevés.

Nekem szükségem van legalább 1 millióra.

Minden pár/család 25-30 ezer forintot legalább adjon. Ez az illem.

Komolyan írta itt valaki hogy 5ezret adna? Hát hogy? Én ott felszólítanám helyben, hogy hékás, ez nem így megy...

2021. júl. 12. 17:51
 20/42 A kérdező kommentje:
Már nem azért, de én is (mi is) elég borítékot adtunk már fájó szívvel, mosolyogva, és nem 5ezer forintot. Gusztustalan húzás lenne egy ilyen, még akkor is ha a kertben lagzizunk. Más megszedte magát anno, mi meg maradjunk a kaja árával? Remélem nem mindenki ilyen, hogy lesi hol/mivel tudja hátbaszúrni, lehúzni a másikat.
2021. júl. 12. 18:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!